Sveiki, Jūs patekote į specializuotą sporto prekių parduotuvę 4sport.lt

4sport.lt

Maisto papildai

Maisto papildai, proteinas, vitaminai vyrams ir moterims, papildai lieknėjimui, sanariams ir kiti maisto papildai internetu.

Prekės nuo 1 iki 12 iš16

puslapyje
Puslapis:
 1. 1
 2. 2

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka
 1. Glutamine 120g/300g/50kaps.
  Glutamine 120g/300g/50kaps.
  Glutaminas – viena iš populiariausių vienetinių amino rūgščių naudojamų sporte. Sportininkus visada žavėjo šios amino rūgšties sugebėjimai atstatyti pažeistą raumenį, didinti imunitetą ir ląstelės apimtį. Ištvermės sporte labai svarbus glutamino poveikis ląstelės hidracijai – kuo daugiau vandens ląstelė išlaiko ilgesnį laiką, tuo didesnis darbingumas. Tai ypač svarbu dviračių sporte ir maratone. Glutaminas gali blokuoti per didelį kortizolio kiekį kraujyje – tai ypač svarbu dirbant maksimaliais krūviais, kas gali iššaukti persitreniravimo sindromą.


  Kaina nuo 10,14 €

 2. Vitamin E Formula 100 tab.
  Vitamin E Formula 100 tab.
  Vitaminas E stiprina raumenis ir jungiantį audinį, taip pat gaivina odą bei pagerina kraujo apytaką raumenų audiniuose. Vykstant senstančių ląstelių oksidacijai, vitaminas E aprūpina jūsų organizmą deguonimi ir sumažina nuovargį, padidina ištvermę, sulėtina raumenų senėjimo procesą.

  Kaina 10,14 €

 3. Jointment OS 60 tab/180 tab.
  Jointment OS 60 tab/180 tab.
  Jei jūs ir nesportuojate, jūsų sąnariai ir raiščiai atlieka tūkstančius judesių per dieną. Kai apie tai nesusimastome mums atrodo ir kas čia tokio? Tačiau pagalvokime apie vielą – jei ją sulenksime ir atlenksime vieną kartą, nieko nenutiks, tačiau pabandykime nesustodami šį judesį atlikti kelis, keliasdešimt kartų iš eilės ir viela nulūš. Taip veikia ir mūsų sąnariai, mes juos lankstome apkrauname iš dienos į dieną ir vieną kartą jie pasako stop, mes jau pavargome dirbti, laikas pailsėti! Tada mes pajuntame tik lengvą maudimą, na, o kuris gi iš mūsų tokiu atveju sustoja? Mes kankiname savo sąnarius iki pabaigos, iki finišo, kai grįžti atgal jau labai sunku, arba nebeįmanoma...

  Kaina nuo 11,01 €

 4. Kwik Energy
  Kwik Energy
  Nesvarbu koks jūsų tikslas ar prisiauginti masės, ar sudeginti riebalus, vis tiek jums reikia energijos treniruotėms. Kwik Energy - tai naujas galingas greitos energijos šaltinis, kad treniruotės būtų dar efektyvesnės ir duotų dar geresnius rezultatus.

  Kaina 11,30 €

 5. Carbo Plus
  Carbo Plus
  Angliavandeniai – tai pagrindinis makroenergetinis vienetas mūsų organizme. Be gliukozės – galutinio angliavandenių skilimo produkto, mūsų organizmas tiesiog negalėtų funkcionuoti.

  Kaina 12,45 €

 6. Chitosan Plus 60 kaps/120 kaps.
  Chitosan Plus 60 kaps/120 kaps.
  Tai natūralus, organinės kilmės produktas, padėsiantis jums išsivalyti žarnyną. Chitosan (dar vadinamas riebalų magnetu) – vienas iš labiausiai paplitusių ir efektyviausių organizmo riebalų kontrolės papildų. Chitosan yra glikoproteininė skaidula, išgauta iš krabų ir vėžių kevalų.

  Kaina nuo 12,74 €

 7. Amino 1900 110/325tabl
  Amino 1900 110/325tabl
  AMINO 1900 (maisto papildas) - amino rūgščių kompleksas sudarytas iš trumposios grandinės (di ir tripeptidų) ir laisvosios formos amino rūgščių, tokiu būdu šios amino rūgštys pasisavinamos per pakankamai trumpą laiką, kas lemia padidėjusį anabolinį efektą, greitesnį išsekusio raumens atsigavimą.

  Kaina nuo 14,19 €

 8. Daily Caps
  Daily Caps
  Aukščiausios kokybės natūralių multivitaminų ir mineralų kompleksas. Šis kompleksas pasižymi tuo, jog lėtai tirpdamas žarnyne jis atpalaiduoja mikrodozes vitaminų bei mineralų, kas garantuoja jų puikų pasisavinimmą

  Kaina 15,93 €

 9. Tribulus PRO
  Tribulus PRO
  Rytų Europoje jau seniai žinoma apie „slaptą“ gerai veikiantį papildą. Pagalvokite, pavyzdžiui, apie androstedioną. Tai buvo gerai saugoma paslaptis daugiau kaip 30 metų. To augalo pavadinimas – gulsčioji ragužė (tribulus terrestris). Natūraliai augantis Bulgarijoje, šis augalas turi fitocheminių elementų, naudingų kiekvienam kultūristui ar jėgos sporto atletui. Kas tai per fitocheminiai elementai? Steroidiniai saponinai. Šie steroidiniai saponinai, esantys gulsčiojoje ragužėje (tribulus terrestris), padėjo pasaulinio lygio Bulgarų sunkumų kilnotojams siekti pasaulio rekordų. Tyrimais Europoje įrodyta, kad gulsčioji ragužė (tribulus terrestris) gali padidinti testosterono gamybą iki 30 % jau per 5 dienas. Mokslininkai tiki, kad gulsčiosios ragužės (tribulus terrestris) steroidiniai saponinai turi stimuliuojantį efektą liuteinizuojančiam hormonui (LH), kuris lemia testosterono gamybą.

  Kaina 17,09 €

 10. 100% Beef Aminos
  100% Beef Aminos
  100% Beef Aminos - tai aukščiausios kokybės jautienos aminorūgščių mišinys, išgautas iš aukščiausios kokybės jautienos baltymų izoliatų, jautienos albumino koncentrato ir jautienos kepenų. Kiekvienos tabletės sudėtyje yra visas spektras smarkiai koncentruotų aminorūgščių bei kitų būtinų maistinių medžiagų. Kiekviena porcija yra puikiausias aminorūgščių šaltinis, išgautas tik iš aukščiausios kokybės jautienos. 100% Beef Aminos vartojimas su kiekvienu maistu ženkliai padidins jūsų kasdien suvartojamų aminorūgščių kiekį. Šios aminorūgštys suteiks jautienos anabolinį potencialą, padės auginti raumenų masę. Tai puikus būdas gauti visus jautienos privalumus, be jokių nepageidaujamų mėsos trūkumų, tokių kaip didelis riebalų kiekis.

  Kaina 17,38 €

 11. Fat Burners
  Fat Burners
  Tai bazinis svorio korekcijos produktas, kuriame suderintos visos pagrindinės medžiagos, kurios buvo moksliškai patvirtintos kaip veiksmingos (Burke 2007). Jame nėra dirbtinių stimuliatorių, tokių kaip kofeinas ar sinefrinas, todėl jis tinkamas žmonėms besibaiminantiems dėl aukšto kraujo spaudimo. Pagrindinis jo veikimo mechanizmas – skatinti riebiųjų rūgščių naudojimą kaip energetinį vienetą aerobinio krūvio metu. Dėl tos pačios priežasties šis produktas puikiai tinka dviračių, triatlono ar ilgų nuotolių bėgimo sporto šakų atletams.


  Kaina 18,83 €

 12. Amino 2700 120/350/700 tabl
  Amino 2700 120/350/700 tabl
  AMINO 2700 (maisto papildas) - aukštos kokybės prailginto pasisavinimo laisvos formos amino rūgštys su peptidais. AMINO 2700 tai ką galima būtų vadinti esminiu, baziniu amino rūgščių kompleksu. Tai jau laiko patikrintas poveikis bei kokybė. Lėtas šių amino rūgščių išsiskyrimas į kraują lemia tai, jog jūs būsite aprūpintas reikiamu kiekiu esminių baltymų ilgesnį laiką.

  Kaina nuo 18,83 €

Prekės nuo 1 iki 12 iš16

puslapyje
Puslapis:
 1. 1
 2. 2

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka