Sveiki, Jūs patekote į specializuotą sporto prekių parduotuvę 4sport.lt

4sport.lt

Maisto papildai

Maisto papildai, proteinas, vitaminai vyrams ir moterims, papildai lieknėjimui, sanariams ir kiti maisto papildai internetu.

7 prekė(s)

puslapyje

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka
 1. ZMA PRO
  ZMA PRO
  ZMA yra vienintelis nesteroidinis, visiškai natūralus maisto papildas, kurio veikimas 100% kliniškai įrodytas. ZMA kelia testosterono lygį ir didina jėgą bei padeda kūnui išlikti anabolinėje būsenoje, taip didindamas liesą raumenų masę. Universal kompanija naudoja tik gryniausią patentais apsaugotą ingredientą ZMA, kuris, remiantis mokslininkų išvadomis, 2,5 karto stipresnis ir geriau veikiantis nei placebo.

  Kaina 20,56 €

  Nėra sandėlyje

 2. Creatine Chews
  Creatine Chews
  Jums patinka kreatinas, bet nepatogu jį naudoti? Užtrukote darbe, o reikia važiuoti į sporto salę. Ką daryti? Įsigykite Creatine Chews. Creatine Chews yra mažos, kompaktiškos tabletės, kurias patogu nešiotis. Kiekvienoje porcijoje yra 5 g gryno kreatino monohidrato kartu su GlycoCarb kompleksu – naujausia angliavandenių formule, kuri labai pagerina kreatino pasisavinimą.

  Kaina 20,56 €

 3. BCAA 2000
  BCAA 2000
  BCAA 2000 (maisto papildas)-sistemingai subalansuotas produktas, sudarytas iš trijų išsišakojusios laisvųjų L-Leucino, L-Izoleucino, L-Valino amino rūgščių grandinės.

  Visas baltyminis maistas kurį mes suvalgome sudarytas iš vidutiniškai dvidešimties amino rūgščių, bet tik trys iš jų sudaro beveik puse mūsų baltyminio raciono. Tai nereiškia jog mūsų maistas nesubalansuotas, tai parodo šių amino rūgščių svarbą mūsų organizmui.

  Kaina 21,72 €

 4. Carnitech liquid
  Carnitech liquid
  Kaip užsiimantis fizine veikla žmogus, tu žinai kokie yra tavo kūno energijos šaltiniai, kurie gamina sprogstamąją energiją. Kadangi riebalai yra pagrindinis energijos šaltinis raumenims, tavo kūno riebalų atsargų naudojimas yra labai svarbus. Štai kur Carni Tech yra tikras pagalbininkas. Jis gali vaidinti pagrindinį vaidmenį riebalų oksidacijoje...

  Kaina 25,78 €

  Nėra sandėlyje

 5. Lava
  Lava
  Tikriausiai kiekvienas atletas žino potreniruotinės mitybos svarbą – raumuo auga tada kai mes ilsimės, vadinasi, skubiam atsigavimui reikalingos tik pačios efektyviausios medžiagos, juk kaip tik tai ir lems mūsų augimą.
  LAVA – kaip tik tai, kas gali lemti jūsų raumenų augimą...

  Kaina 27,51 €

 6. GH Max
  GH Max
  GH MAX - tai dviejų amino rūgščių ir jų tarpusavio sąveiką gerinančių natūralių priedų mišinys. Tai natūrali ir visiškai saugi alternatyva hormonams sportuojantiesiems, bei pakaitinei hormonų terapijai vyresnio amžiaus žmonėms.

  Argininas ir ornitinas – tai dvi sinergetinės amino rūgštys, kurios organizme skatina gamintis augimo hormoną, bei dalyvauja šlapalo pašalinimo cikle. Todėl jūs ne tik gausite teigiamą hormoninį foną, bet ir busite apsaugoti detoksikuojamojo šio produkto poveikio.

  Kaina 28,96 €

 7. BCAA Stack
  BCAA Stack
  BCAA Stack - tai išsišakojusių amino rūgščių ir glutamino junginys, sukurtas remiantis klinikiniais tyrimai medicinoje, jog būtent toks derinys turi ypatingai stiprų regeneruojamąjį poveikį. Ši puiki kombinacija bus naudinga kiekvienam, kurio treniruotės pasiekia kritines ribas. Šis produktas padės ir tiems, kurie laikosi mažai kalorijų turinčios dietos – BCAA Stack naudojimas apsaugos liesą raumeninę masę. Tokiu atveju jūsų raumenys bus masyvesni, o riebalinis sluoksnis mažės. Be to tokia kombinacija tinka visiems kurie pervargsta kasdieniniuose darbuose, naudojimas padėtų apsaugoti širdį ir visą organizmą nuo pertempimų.

  Kaina 29,25 €

7 prekė(s)

puslapyje

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka