Sveiki, Jūs patekote į specializuotą sporto prekių parduotuvę 4sport.lt

4sport.lt

Maisto papildai

Maisto papildai, proteinas, vitaminai vyrams ir moterims, papildai lieknėjimui, sanariams ir kiti maisto papildai internetu.

4 prekė(s)

puslapyje

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka
 1. Amino Tech
  Amino Tech
  AMINO TECH – tai sporto biochemijos ir farmakologijos mokslo minties viršūnė. Šis kompleksas – tai pilniausias spektras amino rūgščių, išgaunamų iš 5 skirtingų šaltinių: hidrolizės būdu pagaminto laktalbumino (išrūgų), sojos baltymo izoliato, išrūgų baltymo koncentrato, kalcio fosfato (pieno baltymo ), bei jų veikimą sinergetiškai potencijuojančių maistinių medžiagų (užtikrinančių efektyvesnį veikimą). Kokia naudą iš to gausite jūs? O tai, jog tokia, lėtai išsiskiriančių į kraują amino rūgščių kompozicija, aprūpins visas jūsų organizmo sistemas reikalingu amino rūgščių kiekiu visos paros laiku, jūs nejusite tipiško baltymų „bado“ nei naudojant greitai pasisavinamas amino rūgštis (kurios užtikrina anabolinį šuolį, bet negali jo palaikyti ilgesnį laiką). Unikali technologija (Unisyc) ir moksliškai sukurta kompozicija užtikrina būtent tokį šio komplekso veikimą.


  Kaina 43,15 €

 2. Intra-Aid gervuoginis
  Intra-Aid gervuoginis
  Teisingų papildų vartojimas treniruotės metu yra labai svarbu kiekvienam kultūristui ir svorių kilnotojui. Tačiau, nežiūrint į tai, daugelis atletų šį laiko tarpą ignoruoja. O juk svarbių medžiagų papildymas treniruotės metu teikia tiek daug privalumų: skysčių atstaymas, raumenų ir kepenų glikogeno resintezė, geresnės imuninės funkcijos, mažesnis raumenų katabolizmas, didesnė raumenų baltymų sintezė, padidėjęs raumenų anabolizmas, greitesnis atsistatymas ir galimybė treniruotis didesniu intensyvumu. Neįtikėtina, kaip galima nekreipti dėmesio į tiek daug naudingų dalykų.


  Kaina 43,15 €

 3. Ultra Iso Whey vanilinis/šokoladinis/vaisių punčas
  Ultra Iso Whey vanilinis/šokoladinis/vaisių punčas
  Ultra Iso Whey - tai baltymai susidedantys tik iš aukščiausios kokybės, itin gerai išfiltruotų išrūgų baltymų izoliatų, kuriuose nėra angliavandenių, cukraus, riebalų bei laktozės. Šis baltymas tinka tiek aukščiausio lygio sportininkui, tiek bet kuriam žmogui ieškančio pačios aukščiausios kokybės produkto. Produktas tinkamas žmonėms netoleruojantiems laktozės.


  Kaina nuo 44,60 €

 4. NOX3
  NOX3
  Kas yra NOX3? NOX3 yra naujo tipo papildas, kuris yra idealus visiems kultūristams, sunkumų kilnotojams ir atletams, kurie nori padidinti savo galimybes. NOX3 tai atlieką padėdamas palaikyti azoto oksido lygį raumenyse. Azoto oksidas yra molekulė, kuri sąlygoja vasodilataciją (kraujagyslių atsipalaidavimą). Atsipalaidavus kraujagyslėms jos praplatėja, leisdamos didesniam kraujo kiekiui patekti į raumenis. Kartu su didesniu kraujo kiekiu į raumenis patenka daugiau deguonies ir maistingųjų medžiagų. Taigi, raumenys taip greitai nepavargsta: jie atsigauna daug greičiau, ir jie auga daug greičiau. Plius, raumenims gaunant daugiau deguonies ir kraujo, atletai jaučia stipresnį savo raumenų "pumpavimą".

  Kaina 48,37 €

  Nėra sandėlyje

4 prekė(s)

puslapyje

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka