Sveiki, Jūs patekote į specializuotą sporto prekių parduotuvę 4sport.lt

4sport.lt

Turizmas

Čia jus galite rasti palapines, miegmaišius, kilimėlius, antklodes, tentus, kėdes ir lovas.

Prekės nuo 1 iki 12 iš16

puslapyje
Puslapis:
 1. 1
 2. 2

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka
 1. Baidarė Sit-in Adventure 150
  Baidarė Sit-in Adventure 150
  Adventure yra kitas žingsnis po Sit-on-top tipo baidarių, reikalaujantis daugiau fizinių jėgų. Šio tipo baidarių slydimas ir techninės charakteristikos yra žymiai geresnės nei Sit-on-top tipo baidarių.
  Plati baidarės kabina suteikia gerą kojų apsaugą. Papildomai gali būti tvirtinamas "sijonas" apsaugai nuo vandens purslų. Lyginant su sportinio tipo baidarėmis, ši baidarė suteikia daugiau judėjimo laisvės. Į Adventure baidarę lengva įlipti apsivertus, pasimaudžius ar panardžius.

  Stabili, greita, kompaktiška, turinti daug vietos bagažo gabenimui baidarė. Su Adventure galite leistis į kelionę turėdami pakankamai įrangos (150 kg maksimali apkrova) ir greitai irtis be didelių praktinių įgūdžių.

  Kaina 1.737,43 €

  Nėra sandėlyje

 2. Burlentė Lenta CORE 160D
  Burlentė Lenta CORE 160D
  Norite pajusti tikrą malonumą? „Core 160“ - bangas skrodžianti net esant silpnam vėjui, tiesiog ideali buriuoti esant silpnam ar vidutinio stiprumo vėjui. Burlentė tinkama lengvesniems pradedantiems burlentininkams, kurių tikslas – mokytis ir greitai tobulėti. Taip pat tinkama ir sunkesniems buriuotojams praktikuojantiems fiziškai aktyvesnį buriavimo stilių. Priešvėjiniam plaukimui turi ištraukiamą kilį. Stebinamai universali burlentė.

  Kaina 1.052,77 €

  Nėra sandėlyje

 3. Burlentė Lenta CORE 293D
  Burlentė Lenta CORE 293D
  Didelio tūrio, labai stabili su įmontuotu kiliu, Core 293D tinkamiausia sunkesniems pradedantiems buriuotojams norintiems mokytis ir tobulėti lengvai ir greitai. Pučiant lengvam vėjeliui, dėl įspūdingo ilgio, ji lengvai sklendžia, dėl ko puikiai tinka plaukioti palei pakrantę. Vėjui pakilus "Core 293D" virsta tikrai smagia lenta tikrai tinkama mokytis glisuoti, buriuoti laikant kojas kojakilpėse, apsisukti plaukiant prieš vėją. Nuostabi lenta visai šeimai.

  Kaina 1.111,85 €

  Nėra sandėlyje

 4. Burlentė Lenta NOVA 160D
  Burlentė Lenta NOVA 160D
  „Nova 160D“ yra stabili ir lengvai valdoma burlentė su kiliu. Ji buvo sukurta mokytis buriuoti ir įgauti daugiau patirties. Dėl trumpo ilgio labai lengva skrosti vandenį ir permetinėti burę netgi pučiant nedideliam vėjui. Kai burlentė prededa glisuoti, jos kompaktiškas dizainas leidžia pajusti tikrą pramogos skonį.

  Kaina 1.169,49 €

  Nėra sandėlyje

 5. Burlentė Lenta NOVA 205D
  Burlentė Lenta NOVA 205D
  Tikrai lengva mokytis buriuoti!

  „Nova 210D“ modelis skirtas didesnio svorio sportininkams ir burlentininkų mokykloms, kurios renkasi stabilias, didesnio tūrio burlentes. Šios burlentės turi įtraukiamą kilį, kojakilpes, yra nedidelio ilgio, ir puikiai tinka progresuojantiems burlentininkams. Nėra jokios kitos burlentės, kuri labiau tiktų mokytis buriuoti!

  Kaina 1.169,49 €

  Nėra sandėlyje

 6. Burlentė Lenta TECHNO 133
  Burlentė Lenta TECHNO 133
  Nori greičio? 33,7 mazgo pagal GPS chronomeražą.

  Su „Techno 133“ galite lengvai ir greitai, netgi labai greitai buriuoti. Tai puikios emocijos bet kokiomis sąlygomis – patirkite malonumą buriuodami vidutinio ir stipraus vėjo sąlygomis. „Techno 133“ – universali ir įvairiapusiška buriavimo priemonė, galinti tapti vienintele laisvo stiliaus buriavimo burlente jūsų garaže.

  Kaina 1.052,77 €

  Nėra sandėlyje

 7. Burlentė Lenta TECHNO 148
  Burlentė Lenta TECHNO 148
  Tai puikus pasirinkimas pradedantiems mažesnio svorio burlentininkams. Burlentės „Techno 148“ – puikus ginklas buriuoti pučiant nedideliam arba vidutiniam vėjui. Ji nepriekaištingai akceleruoja, išlaiko greitį, lengvai valdoma – dėl to yra viena geriausių savo kategorijoje.

  Kaina 1.053,35 €

  Nėra sandėlyje

 8. Burlentė Lenta TECHNO 160
  Burlentė Lenta TECHNO 160
  Universali pramoginė burlentė.

  Tikra pramoga. Greitai pradeda glisuoti ir ypač gera pučiant silpnam vėjui. Šios burlentės idealiai tinka bet kokio dydžio, svorio, meistriškumo buriuotojui, kurio tikslas – pagerinti profesionalumo lygį.

  Kaina 1.053,35 €

  Nėra sandėlyje

 9. Burlentė Lenta TECHNO 293 OD DTT
  Burlentė Lenta TECHNO 293 OD DTT
  Dėl bendrųjų savybių ir lengvo valdymo „Techno 293 OD“ sulaukė didelio pasisekimo kaip lenktynių klasės burlentės. BIC „Techno 293 OD“ yra puikus sprendimas burlentininkams, susiduriantiems su įvairiausiomis sąlygomis lenktynių metu. Dėl didelio tūrio ir nuosaikių kontūrų „Techno 293 OD“ yra puiki mokytis buriuoti. Kilis padeda išlaikyti stabilią kryptį ir plaukimas prieš vėją tampa juokų darbu. Esant silpnam vėjui lenta dėl savo beveik 3 metrų ilgio lengvai slysta vandeniu, o buriavimas tampa įdomiu užsiėmimu net neglisuojant. Pakilus vėjui, įgaubtas korpusas padeda pakelti lentą ant vandens paviršiaus ir buriavimas tampa nuostabiu malonumu. Šios burlentės mažas svoris ir vientisa konstrukcija užtikrina, kad burlentės savybės ir patvarumas išliks tokie patys net intensyviai ją naudojant.

  Kaina 1.392,78 €

  Nėra sandėlyje

 10. Burlentės burės komplektas One Design
  Burlentės burės komplektas One Design
  Siekdami skatinti „Techno 293 OD“ ir „Hybrid“ klasių augimą ir plėtojimą, „BIC Windsurf“ sukūrė „One Design“ burių komplektą, skirtą specialiai jauniems buriuotojams, plaukiojantiems hibridinėmis lentomis. Šis burių komplektas buvo sukurtas taip, kad ją naudojant būtų galima lenktyniauti įvairiosiomis vėjo sąlygomis. Siūlomas geriausias kompromisas tarp plaukimo esant silpnam vėjui ir glisavimo, kai vėjas stiprus.

  Galima rinktis iš kelių dydžių.

  Kaina 1.098,24 €

  Nėra sandėlyje

 11. Irklentė Classic SUP Wood 11'0"
  Irklentė Classic SUP Wood 11'0"
  Laiko patikrintos, patikimos Classic serijos gaminiai džiugina tiek estetiškai patrauklia, patvaria bambuko medienos konstrukcija, tiek tradicine long board išore. Nors šios lentos puikiai tinka plaukiojimui ramiu vandens paviršiumi, ant jų smagiai jausitės esant nedidelėms bangoms bet kokiomis sąlygomis. Šių lentų forma su neilgu priekiu ir užpakaliniu peleku daro jas lengvai kontroliuojamas ir manevringas serfingo zonose, irkluojant bei lengvai nustatant kryptį vidutinio lygio ramiame vandenyje. Visos Classic serijos lentos turi stiklo pluošto vidurinį peleką ir aukščiausios klasės EVA dangos paviršių Jūsų patogumui.

  Kaina 1.158,19 €

  Nėra sandėlyje

 12. Irklentė Classic SUP Wood 11'6"
  Irklentė Classic SUP Wood 11'6"
  Laiko patikrintos, patikimos Classic serijos gaminiai džiugina tiek estetiškai patrauklia, patvaria bambuko medienos konstrukcija, tiek tradicine long board išvaizda. Nors šios lentos puikiai tinka plaukiojimui ramiu vandens paviršiumi, ant jų smagiai irkluosite esant nedidelėms bangoms bet kokiomis sąlygomis. Šių lentų forma su neilgu priekiu ir užpakaliniu peleku daro jas lengvai kontroliuojamas ir manevringas serfingo zonose, irkluojant bei lengvai nustatant kryptį vidutinio lygio ramiame vandenyje. Visos Classic serijos lentos turi stiklo pluošto centrinį peleką ir aukščiausios klasės EVA dangą Jūsų patogumui.

  Kaina 1.187,15 €

  Nėra sandėlyje

Prekės nuo 1 iki 12 iš16

puslapyje
Puslapis:
 1. 1
 2. 2

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka