Sveiki, Jūs patekote į specializuotą sporto prekių parduotuvę 4sport.lt

4sport.lt

100% Creatine Monohydrate 100g/300g/500g/1000g

Trumpas aprašymas

Creatine Monohydrate yra 100% farmacinės vertės, nes jis yra testuotas pagal HPLC technologiją. HPLC (aukšto slėgio chromatografija) testas, kuris testuoja kreatino grynumą.

Pristatymo terminas: 3-5d.d.

Prekės kodas: SN/9-BioT95

Prekės pavadinimimas Kaina
100% Creatine Monohydrate 500g
Kaina 14,48 €
100% Creatine Monohydrate 1000g
Kaina 24,62 €

Sign up to get notified when this product is back in stock

Dydžių lentelė

100% Creatine Monohydrate 100g/300g/500g/1000g

Norėdami padidinti - paspauskite du kartus

Mažinti
Didinti
Daugelis tyrimų parodė kaip kreatinas padidina raumenų jėgą ir masę. Nuo tada kreatino monohidratas yra pats populiariausias ir efektyviausias papildas jėgos siekiantiems atletams pasaulyje. Kreatino monohidratas yra naudojamas organizmo ATF (adenozino trifosfatas) sintezėje. Kreatinas yra gyvybiškai svarbus raumenų susitraukinėjimui. Raumenų susitraukimams reikalingas kuras, vadinamas ATF. ATF suteikia energijos paleisdamas vieną iš savo fosfatų molekulių. Tuomet jis tampa kitu junginiu, vadinamu ADF (adenozino difosfatas). Deja, raumenyse yra atkuriami tik keli ATF. Kreatinas duoda savo fosfato molekulę ADF, atkuriant ATF ir gali būti naudojamas vėl kaip kuras raumenų susitraukimams. Kuo daugiau kreatino jūs turite savo raumenyse, tuo daugiau ATF jūs galite sukurti. Tai leidžia ištreniruoti raumenis maksimaliam našumui. Jis taip pat padeda organizmo atsistatymo procese. Pagal mokslinius duomenis ilgalaikis mitybos papildymas kreatinu – pirmą savaitę prisipildant po 20-30 g kreatino kasdien, o kitas šešias savaites po 5 g kas dieną – padidina šias atleto arba sportuojančio žmogaus savybes: - Maksimalią jėgą 5-15%; - Maksimalų bendrą pajėgumą 5-15%; - Pajėgumą sprinte 1-5%; - Pajėgumą pasikartojančiuose pratimuose 5-15%. Dėl padidėjusio pajėgumo, papildymas kreatinu padidina kūno masę ir raumenų masę 5-10%. Kadangi kreatino monohidratas yra labai populiarus, daug kompanijų jį platina, todėl jo yra įvairios kokybės. Creatine Monohydrate yra 100% farmacinės vertės, nes jis yra testuotas pagal HPLC technologiją. HPLC (aukšto slėgio chromatografija) testas, kuris testuoja kreatino grynumą.
Naudojimas Vienai porcijai, sumaišykite vieną arbatinį šaukštelį (5 g) Creatine Monohydrate su 500 ml jūsų pasirinktu skysčiu. Pakrovimo fazė: per pirmą savaitę suvartokite po 4 porcijas per dieną. Dvi prieš ir dvi po treniruotės. Palaikymo fazė: po pakrovimo fazės suvartokite po 2 porcijas per dieną. Vieną prieš ir vieną po treniruotės. Atkreipkite dėmesį į: pagal BioTech tyrimus, rekomenduojama dozė gali būti didinama priklausomai nuo individualių poreikių.
Sudėtis Farmacinio išgryninimo 100% kreatino monohidratas.
Maistinė ir energetinė vertė

Medžiaga

 1 porcija (5g)

Kreatino monohidratas

5 g

Gamintojas Bio Tech
Prekės kodas SN/9-BioT95
Pristatymas 3-5d.d.
Vienai porcijai, sumaišykite vieną arbatinį šaukštelį (5 g) Creatine Monohydrate su 500 ml jūsų pasirinktu skysčiu. Pakrovimo fazė: per pirmą savaitę suvartokite po 4 porcijas per dieną. Dvi prieš ir dvi po treniruotės. Palaikymo fazė: po pakrovimo fazės suvartokite po 2 porcijas per dieną. Vieną prieš ir vieną po treniruotės. Atkreipkite dėmesį į: pagal BioTech tyrimus, rekomenduojama dozė gali būti didinama priklausomai nuo individualių poreikių.