Sveiki, Jūs patekote į specializuotą sporto prekių parduotuvę 4sport.lt

4sport.lt

Riedlentės, longboard'ai

Riedlentės, longboard'ai, ilgosios riedlentės

8 prekė(s)

puslapyje

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka
 1. Riedlentė Tempish METROPOL
  Riedlentė Tempish METROPOL
  Tinkama klasikiniam stiliui ir nesudėtingiems triukams. Riedlentė pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, tai lemia puikų jos kontroliavimą. Gamintojo nurodomas apkrovos indeksas - 3

  Kaina 40,26 €

 2. Riedlentė Tempish BUFFY
  Riedlentė Tempish BUFFY
  Riedlentė Tempish Buffy, skirta pradedantiesiems ir pažengusiems riedlentininkams. Tinkama klasikiniam stiliui ir nesudėtingiems triukams. Riedlentė pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, tai lemia puikų jos kontroliavimą. Gamintojo nurodoma maksimali apkrova - 100 kg.


  Kaina 46,05 €

  Nėra sandėlyje

 3. Riedlentė Tempish SELECTION
  Riedlentė Tempish SELECTION
  Riedlentė Tempish Selection, skirta pradedantiesiems ir pažengusiems riedlentininkams. Tinkama klasikiniam stiliui ir nesudėtingiems triukams. Riedlentė pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, tai lemia puikų jos kontroliavimą. Gamintojo nurodomas apkrovos indeksas - 4.

  Kaina 54,74 €

 4. Riedlentė Tempish TENDER
  Riedlentė Tempish TENDER
  Riedlentė Tempish Tender, skirta pradedantiesiems ir pažengusiems riedlentininkams. Tinkama klasikiniam stiliui ir nesudėtingiems triukams. Riedlentė pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, tai lemia puikų jos kontroliavimą. Gamintojo nurodomas apkrovos indeksas - 4.

  Kaina 63,43 €

 5. Longboard'as (ilgoji riedlentė) TEMPISH LEGEND
  Longboard'as (ilgoji riedlentė) TEMPISH LEGEND
  Ilgoji riedlentė Tempish Legend, skirta pradedantiesiems ir pažengusiems riedlentininkams mokytis važinėti su Longboard tipo riedlentėmis. Ilgesnė nei įprastai riedlentė suteikia didesnį komforto pojūtį važinėjant lygiais paviršiais, leidžiantis nuokalnėmis. Riedlentė pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, tai lemia puikų jos kontroliavimą. Gamintojo nurodomas maksimali apkrova - 80 kg.

  Kaina 72,12 €

 6. Longboard'as (ilgoji riedlentė) TEMPISH TANKER 125
  Longboard'as (ilgoji riedlentė) TEMPISH TANKER 125
  Ilgoji riedlentė Tempish Tanker 125 , skirta pradedantiesiems ir pažengusiems riedlentininkams. Ilgesnė nei įprastai riedlentė suteikia didesnį komforto pojūtį važinėjant lygiais paviršiais ir leidžiantis nuokalnėmis. Didesni nei įprasti ratukai garantuoja dar didesnį greitį ir dar geriau amortizuoja kelio nelygumus. Riedlentė pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, tai lemia puikų jos kontroliavimą. Gamintojo nurodoma maksimali apkrova - 80 kg.


  Kaina 101,08 €

 7. Longboard'as (ilgoji riedlentė) TEMPISH CRAZY
  Longboard'as (ilgoji riedlentė) TEMPISH CRAZY
  Ilgoji riedlentė Tempish Crazy, skirta pradedantiesiems ir pažengusiems riedlentininkams mokytis važinėti su Longboard tipo riedlentėmis. Ilgesnė nei įprastai riedlentė suteikia didesnį komforto pojūtį važinėjant lygiais paviršiais ir leidžiantis nuokalnėmis. Riedlentė pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, tai lemia puikų jos kontroliavimą. Gamintojo nurodoma maksimali apkrova - 100 kg.

  Kaina 115,56 €

 8. Longboard'as (ilgoji riedlentė) TEMPISH TANKER 145
  Longboard'as (ilgoji riedlentė) TEMPISH TANKER 145
  Ilgoji riedlentė Tempish Tanker 145 , skirta pradedantiesiems ir pažengusiems riedlentininkams. Ilgesnė nei įprastai riedlentė suteikia didesnį komforto pojūtį važinėjant lygiais paviršiais ir leidžiantis nuokalnėmis. Didesni nei įprasti ratukai garantuos dar didesnį greitį ir dar geriau amortizuoja kelio nelygumus. Riedlentė pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, tai lemia puikų jos kontroliavimą. Gamintojo nurodoma maksimali apkrova - 80 kg.

  Kaina 115,56 €

8 prekė(s)

puslapyje

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka