Sveiki, Jūs patekote į specializuotą sporto prekių parduotuvę 4sport.lt

4sport.lt

Kelių komponentų

Kelių komponentų

3 prekė(s)

puslapyje

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka
 1. Nutrend Recovery Protein Shake vanilinis/šokoladinis/kakavinis
  Nutrend Recovery Protein Shake vanilinis/šokoladinis/kakavinis
  Recovery Protein Shake - tai produktas skirtas vartoti po intensyvaus fizinio krūvio. Jo sudėtyje yra padidintas angliavandenių kiekis, aukštos kokybės išrūgų baltymų koncentrato, vitamino B5, biotino, kreatino ir taurino. Recovery protein shake sudėtyje yra laktazės enzimas, todėl šį produktą gali vartoti ir laktozės netoleruojantys atletai.

  Kaina nuo 11,50 €

  Nėra sandėlyje

 2. Pro Mix vanilinis/braškinis/šokoladinis
  Pro Mix vanilinis/braškinis/šokoladinis
  Pro Mix - tai trijų rūšių baltymų mišinys, kurio sudėtyje yra išrūgų baltymų koncentratas, kazeinas ir sojų baltymų izoliatas. Šie baltymai virškinami skirtingu greičiu ir turi skirtingas aminorūgščių sudėtis, taigi, sujungus jas gauname puikiai subalansuotą baltymų formulę. Pro Mix tinka ir raumenų auginimo, ir dietos laikymosi atvejais.


  Kaina nuo 27,51 €

  Nėra sandėlyje

 3. Uni Syn vanilinis/braškinis
  Uni Syn vanilinis/braškinis
  Jei jus paliktų negyvenamoje saloje ir leistų pasiimti vieną maisto papildą, ką jūs pasirinktumėte? Baltyminį papildą? Gerus multivitaminus? Energetinį šokoladą? Žinokite, kad valgio pakaitalas (VP arba MRP angl.) yra kaip baltymai, angliavandeniai, energetiniai batonėliai ir multivitaminai viename kokteilyje! Valgio pakaitalas yra visavertis produktas. Jame yra baltymų, angliavandenių, vitaminų ir mineralų ir mažai riebalų. Taigi, naudoti maisto pakaitalus jūs galite įvairiais tikslais: jėgos sporte jūs galite prisiauginti raumeninės masės, ištvermės sporte atsigauti po sunkių ir varginančių treniruočių, metant svorį naudoti vietoje užkandžių ir visos dienos metu, o sunkiems ligoniams galima naudoti kaip skystų maistinių medžiagų kokteilį.


  Kaina nuo 37,65 €

  Nėra sandėlyje

3 prekė(s)

puslapyje

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka