Sveiki, Jūs patekote į specializuotą sporto prekių parduotuvę 4sport.lt

4sport.lt

Kelių komponentų

Kelių komponentų

6 prekė(s)

puslapyje

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka
 1. Muscle Volume High-Value Protein Drink
  Muscle Volume High-Value Protein Drink
  Muscle Volume High-Value Protein Drink paruoštas vartojimui, labai gerai įsisavinamas, turintis puikų skonį baltymų ir angliavandenių gėrimas. 500ml buteliukas

  Kaina nuo 3,48 €

 2. Enduro Gainer vanilinis/šokoladinis/kakavinis
  Enduro Gainer vanilinis/šokoladinis/kakavinis
  Baltymų, angliavandenių mišinys, kurio sudėtyje yra aukštos kokybės ultrafiltruoto išrūgų baltymo, biologiškai aktyvių peptidų, angliavandenių mišinio ir laisvos formos aminorūgščių. Taip pat praturtintas kreatino monohidratu, L-glutaminu, taurinu bei vitaminais. Produktas subalansuotas ištvermės sporto šakų atletams.

  Kaina nuo 8,11 €

 3. Muscle Volume Formula 80 500g/750g
  Muscle Volume Formula 80 500g/750g
  Muscle Volume Formula 80 yra pieno ir kiaušinių baltymų koncentratas, praturtintas vitaminais ir mineralais. Braškinio skonio

  Kaina nuo 15,06 €

 4. Muscle Zyme
  Muscle Zyme
  Muscle Zyme yra nekaloringas daug baltymų turintis maisto papildas, papildantis sportininkų mitybą reikiamu kiekiu baltymų ir amino rūgščių. Pakuotėje 907g.

  Kaina nuo 27,22 €

 5. Pro Mix vanilinis/braškinis/šokoladinis
  Pro Mix vanilinis/braškinis/šokoladinis
  Pro Mix - tai trijų rūšių baltymų mišinys, kurio sudėtyje yra išrūgų baltymų koncentratas, kazeinas ir sojų baltymų izoliatas. Šie baltymai virškinami skirtingu greičiu ir turi skirtingas aminorūgščių sudėtis, taigi, sujungus jas gauname puikiai subalansuotą baltymų formulę. Pro Mix tinka ir raumenų auginimo, ir dietos laikymosi atvejais.


  Kaina nuo 27,51 €

 6. Uni Syn vanilinis/braškinis
  Uni Syn vanilinis/braškinis
  Jei jus paliktų negyvenamoje saloje ir leistų pasiimti vieną maisto papildą, ką jūs pasirinktumėte? Baltyminį papildą? Gerus multivitaminus? Energetinį šokoladą? Žinokite, kad valgio pakaitalas (VP arba MRP angl.) yra kaip baltymai, angliavandeniai, energetiniai batonėliai ir multivitaminai viename kokteilyje! Valgio pakaitalas yra visavertis produktas. Jame yra baltymų, angliavandenių, vitaminų ir mineralų ir mažai riebalų. Taigi, naudoti maisto pakaitalus jūs galite įvairiais tikslais: jėgos sporte jūs galite prisiauginti raumeninės masės, ištvermės sporte atsigauti po sunkių ir varginančių treniruočių, metant svorį naudoti vietoje užkandžių ir visos dienos metu, o sunkiems ligoniams galima naudoti kaip skystų maistinių medžiagų kokteilį.


  Kaina nuo 37,65 €

6 prekė(s)

puslapyje

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka