Sveiki, Jūs patekote į specializuotą sporto prekių parduotuvę 4sport.lt

4sport.lt

BCAA

BCAA

10 prekė(s)

puslapyje

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka
 1. BCAA 6400 Scitec
  BCAA 6400 Scitec
  Esminės BCAA aminorūgštys tablečių pavidale. Atsigavimui.

  Kaina nuo 0,00 €

  Nėra sandėlyje

 2. Amino BCAA Mega strong 20 tab/150 tab
  Amino BCAA Mega strong 20 tab/150 tab
  Amino BCAA Mega Strong – 1000 mg BCAA, pačių svarbiausių esminių amino rūgščių vienoje tabletėje. Amino r. L-Leucinas, L-Isoleucinas ir L-Valinas yra optimaliu santykiu 2:1:1 kuris visiškai atitinka organizmo reikalavimus. Gryna kristalinė BCAA forma tinka raumenų masės apsaugai, atsistatymui ir augimui. BCAA trūkumas didėja fizinės veiklos metu ir be BCAA papildymo smarkiai didėja raumenų baltymų katabolizmas, ko pasekoje atsistatymas trunka ilgai, mažėja raumenų masė ir jėga bei prastėja fizinė forma.

  Kaina nuo 0,00 €

  Nėra sandėlyje

 3. BCAA 2000
  BCAA 2000
  BCAA 2000 - tai aminorūgščių kompleksas, sudarytas iš trijų išsišakojusios grandinės aminorūgščių L-Leucino, L-Izoleucino ir L-Valino.
  Tada, kai mes treniruojamės ar sergame, vyksta spartus raumens irimas, tad fizinio krūvio, treniruotės metu ar esant reikalingų medžiagų stygiui, būtent šias aminorūgštis raumenys naudoja pirmiausiai. BCAA yra moksliškai pagrįstu 2:1:1 sąntykiu (leucinas, izoleucinas, valinas).
  Galimos pakuotės: 60 kap. arba 120 kap.

  Kaina 8,40 €

  Nėra sandėlyje

 4. Amino BCAA Mega strong 500ml/1000ml
  Amino BCAA Mega strong 500ml/1000ml
  Amino BCAA Mega strong sudėtyje yra 80 000mg aukštos kokybės amino rūgščių (BCAA), kurios reikalingos raumenų masės augimui ir raumenų apsaugai.

  Kaina nuo 11,30 €

  Nėra sandėlyje

 5. Enduro BCAA
  Enduro BCAA
  BCAA - tai vienas svarbiausių papildų sportuojančiam. Vienoje Enduro BCAA kapsulėje yra net 500 mg esminių išsišakojusios grandinės aminorugščių, kurios pateikiamos optimaliu santykiu 2:1:1 (L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas), kuris atitinka organizmo poreikius fizinio krūvio metu ir po jo. Gryna kristalinė BCAA forma yra puiki raumenų masės apsauga ir atsistatymas, gerina fizines savybes. Junginys su L-karnitinu užtikrina efektingesnį pasisavinimą ir panaudojimą organizme. Be to, Enduro BCAA sudėtyje yra ir L-alanino bei L-karnozino, kurie mažina organizmo rūgštingumą (mažina laktato kiekį organizme).


  Kaina 16,80 €

  Nėra sandėlyje

 6. Super Natural
  Super Natural
  Išsamūs tyrimai rodo, kad sportuojant tik aštuonios esminės aminorūgštys yra reikalingos baltymų sintezės skatinimui, o neesminės aminorūgštys nėra būtinos. Super Natural sudėtyje ir yra būtent šios aštuonios svarbiausios aminorūgštys. Be to, jos yra laisvos formos, kas užtikrina greitesnį jų pasisavinimą ir pristatyma į raumenis. Šiame aminorūgščių komplekse daugiausia yra leucino, kadagi ši aminorūgštis yra svarbiausia, nes ji kontroliuoja skeletinių raumenų baltymų sintezę, taip pat jis padeda raumenims atsistatyti ir apsaugo juos nuo irimo. Papildomas Leucino vartojimas yra rekomenduojamas net ir tuo atveju, jei bendras suvartojamų baltymų kiekis yra pakankamai didelis. Be to, sudėtyje BCAA yra moksliškai pagrįstu 2:1:1 sąntykiu (leucinas, izoleucinas, valinas).


  Kaina 17,38 €

  Nėra sandėlyje

 7. Maximum BCAA Syntho
  Maximum BCAA Syntho
  Tai nepakeičiamosios aminorūgštys – leucinas izoleucinas ir valinas, kurių organizmas pats negamina ir privalo pakankamai gauti su maistu. Pakuotė: 120 kapsulių.

  Kaina 21,72 €

  Nėra sandėlyje

 8. BCAA 2000
  BCAA 2000
  BCAA 2000 (maisto papildas)-sistemingai subalansuotas produktas, sudarytas iš trijų išsišakojusios laisvųjų L-Leucino, L-Izoleucino, L-Valino amino rūgščių grandinės.

  Visas baltyminis maistas kurį mes suvalgome sudarytas iš vidutiniškai dvidešimties amino rūgščių, bet tik trys iš jų sudaro beveik puse mūsų baltyminio raciono. Tai nereiškia jog mūsų maistas nesubalansuotas, tai parodo šių amino rūgščių svarbą mūsų organizmui.

  Kaina 21,72 €

  Nėra sandėlyje

 9. Liquid BCAA
  Liquid BCAA
  Šakotų grandžių aminorūgštys (BCAA) yra pati svarbiausia aminorūgščių grupė, nes: organizme išlaiko teigiamą azoto balansą; saugo raumenų audinius nuo antikatabolinio efekto laikantis dietos; treniruočių metu aprūpina raumenis energija.

  Kaina 21,72 €

  Nėra sandėlyje

 10. BCAA Stack
  BCAA Stack
  BCAA Stack - tai išsišakojusių amino rūgščių ir glutamino junginys, sukurtas remiantis klinikiniais tyrimai medicinoje, jog būtent toks derinys turi ypatingai stiprų regeneruojamąjį poveikį. Ši puiki kombinacija bus naudinga kiekvienam, kurio treniruotės pasiekia kritines ribas. Šis produktas padės ir tiems, kurie laikosi mažai kalorijų turinčios dietos – BCAA Stack naudojimas apsaugos liesą raumeninę masę. Tokiu atveju jūsų raumenys bus masyvesni, o riebalinis sluoksnis mažės. Be to tokia kombinacija tinka visiems kurie pervargsta kasdieniniuose darbuose, naudojimas padėtų apsaugoti širdį ir visą organizmą nuo pertempimų.

  Kaina 29,25 €

  Nėra sandėlyje

10 prekė(s)

puslapyje

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka