Sveiki, Jūs patekote į specializuotą sporto prekių parduotuvę 4sport.lt

4sport.lt

Energetikai

Energetikai

Prekės nuo 1 iki 12 iš37

puslapyje
Puslapis:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka
 1. CarboSnack įvairių skonių
  CarboSnack įvairių skonių
  Energetinis, neužšąlantis gelis staigiam energijos papildymui prieš, per ir po treniruotės. Apsaugo nuo energijos trūkumo treniruojantis ir padeda susikoncentruoti treniruotei.

  Kaina nuo 1,01 €

  Nėra sandėlyje

 2. Energy raudonas/žalias/mėlynas
  Energy raudonas/žalias/mėlynas
  Energetinis, nealkoholinis gėrimas, sudėtyje turintis didelį kiekį kofeino (32 ml/g – 100 ml). Viena skardinė – 250 ml.

  Sudėtyje yra šios energiją skatinančios medžiagos: taurino, kofeino, raumeninio cukraus (inositolio) ir vitaminų.

  Kaina nuo 1,45 €

  Nėra sandėlyje

 3. ISOdrinX Ready Drink
  ISOdrinX Ready Drink
  Isodrinx – tai profesionalus, gaivinantis ir suteikiantis energijos izotoninis gėrimas, kuris ypač tinka treniruojantis karštomis vasaros dienomis. Padeda atgauti skysčius, mineralus, vitaminus ir energiją, sunaudotą fizinio krūvio metu. Greitina organizmo aprūpinimą vandeniu ir ląstelių atsinaujinimą.

  Kaina nuo 1,74 €

  Nėra sandėlyje

 4. Gutar Energy shot
  Gutar Energy shot
  Natūralus kofeinas (guarana) + taurinas + vitaminas C + magnis – tai efektyvus medžiagų junginys, stimuliuojantis organizmą, skatinantis fizinį aktyvumą (su laipsnišku efektu). Stimuliuoja metabolizmą ir greitina maisto metabolizaciją.

  Kaina 1,74 €

  Nėra sandėlyje

 5. EnduroSnack abrikosinis/red fresh/obuolinis
  EnduroSnack abrikosinis/red fresh/obuolinis
  Naujas ENDURODRIVE serijos produktas. Endurodrive serija yra skirta ištvermės ir greičio-ištvermės sportui. Endurodrive produktai yra skirti tik šių rūšių sporto atstovams, užtikrinti aukštą jų sportinį lygį ir greitą jėgų atstatymą.

  Energetinė želė pritaikyta aukščiausio lygio sportinei veiklai. Produktas sukurtas, atsižvelgiant į organizmo energijos poreikius. Vartojant šį produktą energija gaunama prieš aktyvią veiklą, jos metu ir baigus fizinę veiklą.

  Kaina nuo 1,74 €

  Nėra sandėlyje

 6. Vitargo + Electrolyte 70g/2000g
  Vitargo + Electrolyte 70g/2000g
  Vitargo® - tai patentuota unikali angliavandenių formulė, specialiai kurta elitiniams atletams, kuri ypač efektyviai papildo raumens energijos (glikogeno) atsargas. Vitargo® yra žymiai sunkesni angliavandeniai nei esantys eiliniuose sporto gėrimuose ir jų molekulinė struktūra primena glikogeno. Kuo sunkesni angliavandeniai tuo greičiau jie nueina iki žarnyno, kur jų energija yra absorbuojama į kraują. Vitargo® buvo kliniškai išbandyta Stokholmo institute ir palyginta su kitais sporto angliavandenių gėrimais. Rezultatai parodė, kad Vitargo® lyginant su kitais gėrimais buvo net 70% greitesnis papildant glikogeno atsargas ir 80% greičiau patenka į žarnyną. Vitargo+Electrolyte yra praturtintas mineralais: natriu, kaliu, kalciu ir magniu.

  Kaina nuo 2,03 €

  Nėra sandėlyje

 7. Shleha
  Shleha
  Tai puikus produktas, skirtas organizmo energetiniam potencialui, koncentracijai, didinti. Pagamintas remiantis rytų medicinos bei ajurvedos receptais. Efektas pasiekiamas dėka 10 sinergetiškai veikiančių medžiagų komplekso.

  Kaina 2,17 €

  Nėra sandėlyje

 8. Vitargo Carboloader 75g/2000g
  Vitargo Carboloader 75g/2000g
  Vitargo® - tai patentuota unikali angliavandenių formulė, specialiai kurta elitiniams atletams, kuri ypač efektyviai papildo raumens energijos (glikogeno) atsargas. Vitargo® yra žymiai sunkesni angliavandeniai nei esantys eiliniuose sporto gėrimuose ir jų molekulinė struktūra primena glikogeno. Kuo sunkesni angliavandeniai tuo greičiau jie nueina iki žarnyno, kur jų energija yra absorbuojama į kraują. Vitargo® buvo kliniškai išbandyta Stokholmo institute ir palyginta su kitais sporto angliavandenių gėrimais. Rezultatai parodė, kad Vitargo® lyginant su kitais gėrimais buvo net 70% greitesnis papildant glikogeno atsargas ir 80% greičiau patenka į žarnyną.

  Kaina nuo 2,20 €

  Nėra sandėlyje

 9. Vitargo Gainers Gold 75 g/2000 g
  Vitargo Gainers Gold 75 g/2000 g
  Vitargo® Gainers Gold - tai patobulinta baltymų formulė skirta maksimaliam raumens augimui ir atsistatymui! Sujungus aukščiausios klasės baltymus ir Vitargo® gautas nuostabus mišinys, skirtas greitam atsistatymui, apsaugai nuo infekcijų ir raumens augimo stimuliavimui. Išrūgų baltymų koncentratas, pieno baltymų izoliatas ir glutamino peptidai reikalingi raumens augimui, o alfa-laktalbuminas skirtas apsaugai nuo infekcijų.

  Kaina nuo 2,32 €

  Nėra sandėlyje

 10. Vitargo Gel apelsininis/citrininis/kolos
  Vitargo Gel apelsininis/citrininis/kolos
  Vitargo Gel - tai vitargo angliavandeniai želė formoje. Šioje naujoje formulėje yra kelių rūšių angliavandenių šaltiniai, kurie užtikrina, kad jūsų raumenys gautų greitos energijos. Vitargo Gel yra puikus papildymas prie Vitargo sportinių gėrimų. Situacijose, kai jūs negalite gerti Vitargo gėrimų, ši švelnaus ir gero skonio želė bus puikus jų pakaitalas, suteikiantis jums reikalingos energijos. Energijos stimuliavimui kartu su angliavandeniais pakelyje dar yra ir 50 mg kofeino.

  Kaina nuo 2,32 €

  Nėra sandėlyje

 11. Compress Brutus
  Compress Brutus
  Compress Brutus - tai naujas unikalus Nutrend COMPRESS EXPAND linijos produktas, kuris maksimaliai stimuliuoja jūsų organizmą ir tuo pačiu apsaugo jūsų raumenis nuo nykimo. Būtent todėl jis ypatingai rekomenduojamas intensyviai sportuojantiems atletams.

  Compress Brutus - tai pirmas toks energijos stimuliantas, kurio sudėtyje yra L-tirozinas miltelių formoje, kuris ne tik padidina stimuliavimo efektą, bet ir apsaugo raumenų masę nuo nykimo (duoda anti-katabolinį efektą). L-tirozino milteliai yra uždaryti specialioje apsaugoje. Tokio sprendimo pagalba jūs galite išmaišyti šią aminorūgštį prieš pat vartojimą, kas užtikrina maksimalų pasisavinimą ir raumenų apsaugą

  Kaina 2,61 €

  Nėra sandėlyje

 12. ISOdrinx 5x35g/ 525g/ 1050g
  ISOdrinx 5x35g/ 525g/ 1050g
  Isodrinx - maisto papildas su cukrumi ir saldikliais.
  Koncentruoti milteliai izotoniniam gėrimui paruošti. Pagamintas iš aukščiausios kokybės, mokslui žinomų žaliavų. Skirtas organizmo skysčių ir mineralų balansui palaikyti treniruotės metu.

  Kaina nuo 4,34 €

  Nėra sandėlyje

Prekės nuo 1 iki 12 iš37

puslapyje
Puslapis:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka