Sveiki, Jūs patekote į specializuotą sporto prekių parduotuvę 4sport.lt

4sport.lt

Proteinai

Proteinai

9 prekė(s)

puslapyje

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka
 1. Nutrend Recovery Protein Shake vanilinis/šokoladinis/kakavinis
  Nutrend Recovery Protein Shake vanilinis/šokoladinis/kakavinis
  Recovery Protein Shake - tai produktas skirtas vartoti po intensyvaus fizinio krūvio. Jo sudėtyje yra padidintas angliavandenių kiekis, aukštos kokybės išrūgų baltymų koncentrato, vitamino B5, biotino, kreatino ir taurino. Recovery protein shake sudėtyje yra laktazės enzimas, todėl šį produktą gali vartoti ir laktozės netoleruojantys atletai.

  Kaina nuo 11,50 €

  Nėra sandėlyje

 2. Soy Pro 910g vanilinis/braškinis
  Soy Pro 910g vanilinis/braškinis
  Soy Pro sukurtas vegetarams bei laktozės netoleruojantiems ar turintiems alergijas pienui žmonėms, kadangi šiame baltyme nėra nei pieno, nei gyvūlinės kilmės baltymų šaltinių. Sudėtyje yra daug išsišakojusios grandinės BCAA aminorūgščių, glutamino bei arginino. Soy Pro - tai didelės koncentracijos, aukštos kokybės, lengvai ir greitai virškinamų negyvūlinės kilmės baltymų šaltinis, turintis didelį kiekį svarbiausių aminorūgščių.

  Kaina nuo 18,83 €

  Nėra sandėlyje

 3. Protein Delite 500g/1000g/4000g
  Protein Delite 500g/1000g/4000g
  Modernėjant visuomenei dėl laiko stokos ir padidėjusio streso labiausiai nukenčia žmogaus sveikata, blogėja mitybos įpročiai, vis mažiau laiko lieka mankštai. Todėl nenuostabu, kad vis daugiau žmonių nutunka, turi aukštą kraujo spaudimą, todėl daugėja širdies sutrikimų ir infarktų. Nepaisant to, žmonės labai nenoriai atsisako skanaus maisto, ypač saldumynų.

  Kaina nuo 24,62 €

  Nėra sandėlyje

 4. Pro Mix vanilinis/braškinis/šokoladinis
  Pro Mix vanilinis/braškinis/šokoladinis
  Pro Mix - tai trijų rūšių baltymų mišinys, kurio sudėtyje yra išrūgų baltymų koncentratas, kazeinas ir sojų baltymų izoliatas. Šie baltymai virškinami skirtingu greičiu ir turi skirtingas aminorūgščių sudėtis, taigi, sujungus jas gauname puikiai subalansuotą baltymų formulę. Pro Mix tinka ir raumenų auginimo, ir dietos laikymosi atvejais.


  Kaina nuo 27,51 €

  Nėra sandėlyje

 5. 100% Whey Isolate 700 g/2000 g/4000 g
  100% Whey Isolate 700 g/2000 g/4000 g
  Mūsų, 100 % pieno išrūgų izoliatų proteinas buvo sukurtas siekiant dviejų tikslų: pagaminti pačios aukščiausios koncentracijos ir gero skonio baltymą bei pateikti baltymų formulę, kuri greičiausiai ir daugiausiai papildytų raumenis aminorūgštimis ir tokiu būdu turėtų didžiausią anabolinį efektą. Proteinas, sudarytas iš 100 % išrūgų izoliatų, turi unikalią aminorūgščių pasisavinimo savybę – išrūgų peptidai yra aktyviai transportuojami į kraują ir keliauja tiesiai į raumenis. Greitesnis ir geresnis aminorūgščių pasisavinimas reiškia greitesnį raumenų augimą.

  Kaina nuo 28,67 €

  Nėra sandėlyje

 6. Ultra Whey Pro 908g/3000g
  Ultra Whey Pro 908g/3000g
  Universal Ultra Whey Pro - tai aukščiausios kokybės standartas išrūgų baltymų formulėms. Ar jūs sportuojate, kad priaugintumėte raumenų, ar laikotės dietos siekdami sumažinti svorį – Ultra Whey Pro yra puikus baltymų šaltinis padėsiantis pasiekti norimo rezultato.


  Kaina nuo 33,31 €

  Nėra sandėlyje

 7. 100% Whey Protein Professional 920/2350g
  100% Whey Protein Professional 920/2350g
  100% Whey Protein Professional - tai aukščiausios kokybės ultrafiltruotas išrūgų baltymų koncentratas, turintis didelę biologinę vertę. Išrūgų baltymas turi geresnį aminorūgščių spektrą (sudėtyje yra 47,5% anabolinių aminorūgščių - BCAA, arginino, glutamino ir tirozino) bei didesnę (25%) BCAA (leucinas, izoleucinas, valinas) koncentraciją nei bet kuris kitas baltymų šaltinis. Šis baltymas padeda palaikyti imuninę sistemą. 100% Whey Protein Professional yra praturtintas L-glutaminu, o pačio produkto sudėtyje yra mažai laktozės ir nėra aspartamo. Be to, sudėtyje yra ir virškinimo enzimų, kurie padės maksimaliai pasisavinti baltymus ir juos panaudoti jūsų kūno statybai.  Kaina nuo 33,31 €

  Nėra sandėlyje

 8. Uni Syn vanilinis/braškinis
  Uni Syn vanilinis/braškinis
  Jei jus paliktų negyvenamoje saloje ir leistų pasiimti vieną maisto papildą, ką jūs pasirinktumėte? Baltyminį papildą? Gerus multivitaminus? Energetinį šokoladą? Žinokite, kad valgio pakaitalas (VP arba MRP angl.) yra kaip baltymai, angliavandeniai, energetiniai batonėliai ir multivitaminai viename kokteilyje! Valgio pakaitalas yra visavertis produktas. Jame yra baltymų, angliavandenių, vitaminų ir mineralų ir mažai riebalų. Taigi, naudoti maisto pakaitalus jūs galite įvairiais tikslais: jėgos sporte jūs galite prisiauginti raumeninės masės, ištvermės sporte atsigauti po sunkių ir varginančių treniruočių, metant svorį naudoti vietoje užkandžių ir visos dienos metu, o sunkiems ligoniams galima naudoti kaip skystų maistinių medžiagų kokteilį.


  Kaina nuo 37,65 €

  Nėra sandėlyje

 9. Ultra Iso Whey vanilinis/šokoladinis/vaisių punčas
  Ultra Iso Whey vanilinis/šokoladinis/vaisių punčas
  Ultra Iso Whey - tai baltymai susidedantys tik iš aukščiausios kokybės, itin gerai išfiltruotų išrūgų baltymų izoliatų, kuriuose nėra angliavandenių, cukraus, riebalų bei laktozės. Šis baltymas tinka tiek aukščiausio lygio sportininkui, tiek bet kuriam žmogui ieškančio pačios aukščiausios kokybės produkto. Produktas tinkamas žmonėms netoleruojantiems laktozės.


  Kaina nuo 44,60 €

  Nėra sandėlyje

9 prekė(s)

puslapyje

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka