Sveiki, Jūs patekote į specializuotą sporto prekių parduotuvę 4sport.lt

4sport.lt

Lentos

10 prekė(s)

puslapyje

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka
 1. Burlentė Lenta BEACH 175D
  Burlentė Lenta BEACH 175D
  Puikus sprendimas jauduliui ir stabilumui.

  Beach 175D puikus pasirinkimas vidutinio svorio pradedantiesiems. Ganėtinai ilga burlentė puikiai slysta pučiant silpnesniam vėjui, bet tuo pačiu ir labai manevringa.

  Dėka savo stabilumo pradedantiesiems skirtos burlentės paskutiniu metu labai išpopuliarėjo. Atsižvelgiant į pakankamai didelį joms tenkantį krūvį lentos pasirodo šiek tiek per silpnos. Ragaduodami į rinkos poreikius BIC Windsurf pristato naują burlenčių kategoriją pavadintą «Beach».

  Kaina 877,26 €

  Nėra sandėlyje

 2. Burlentė Lenta BEACH 225D
  Burlentė Lenta BEACH 225D
  Beach 225D: Mokykis ir tobulėk

  Paprasčiausiai naudojama iš Beach burlenčių. Ji tiks sunkesniems pradedantiesiems ieškantiems stabilios burlentės tinkamos mokytis esant stipresniems vėjams.

  Dėka savo stabilumo pradedantiesiems skirtos burlentės paskutiniu metu labai išpopuliarėjo. Atsižvelgiant į pakankamai didelį joms tenkantį krūvį lentos pasirodo šiek tiek per silpnos. Ragaduodami į rinkos poreikius BIC Windsurf pristato naują kategoriją pavadintą Beach.

  Kaina 936,63 €

  Nėra sandėlyje

 3. Burlentė Lenta TECHNO 133
  Burlentė Lenta TECHNO 133
  Nori greičio? 33,7 mazgo pagal GPS chronomeražą.

  Su „Techno 133“ galite lengvai ir greitai, netgi labai greitai buriuoti. Tai puikios emocijos bet kokiomis sąlygomis – patirkite malonumą buriuodami vidutinio ir stipraus vėjo sąlygomis. „Techno 133“ – universali ir įvairiapusiška buriavimo priemonė, galinti tapti vienintele laisvo stiliaus buriavimo burlente jūsų garaže.

  Kaina 1.052,77 €

  Nėra sandėlyje

 4. Burlentė Lenta CORE 160D
  Burlentė Lenta CORE 160D
  Norite pajusti tikrą malonumą? „Core 160“ - bangas skrodžianti net esant silpnam vėjui, tiesiog ideali buriuoti esant silpnam ar vidutinio stiprumo vėjui. Burlentė tinkama lengvesniems pradedantiems burlentininkams, kurių tikslas – mokytis ir greitai tobulėti. Taip pat tinkama ir sunkesniems buriuotojams praktikuojantiems fiziškai aktyvesnį buriavimo stilių. Priešvėjiniam plaukimui turi ištraukiamą kilį. Stebinamai universali burlentė.

  Kaina 1.052,77 €

  Nėra sandėlyje

 5. Burlentė Lenta TECHNO 160
  Burlentė Lenta TECHNO 160
  Universali pramoginė burlentė.

  Tikra pramoga. Greitai pradeda glisuoti ir ypač gera pučiant silpnam vėjui. Šios burlentės idealiai tinka bet kokio dydžio, svorio, meistriškumo buriuotojui, kurio tikslas – pagerinti profesionalumo lygį.

  Kaina 1.053,35 €

  Nėra sandėlyje

 6. Burlentė Lenta TECHNO 148
  Burlentė Lenta TECHNO 148
  Tai puikus pasirinkimas pradedantiems mažesnio svorio burlentininkams. Burlentės „Techno 148“ – puikus ginklas buriuoti pučiant nedideliam arba vidutiniam vėjui. Ji nepriekaištingai akceleruoja, išlaiko greitį, lengvai valdoma – dėl to yra viena geriausių savo kategorijoje.

  Kaina 1.053,35 €

  Nėra sandėlyje

 7. Burlentė Lenta CORE 293D
  Burlentė Lenta CORE 293D
  Didelio tūrio, labai stabili su įmontuotu kiliu, Core 293D tinkamiausia sunkesniems pradedantiems buriuotojams norintiems mokytis ir tobulėti lengvai ir greitai. Pučiant lengvam vėjeliui, dėl įspūdingo ilgio, ji lengvai sklendžia, dėl ko puikiai tinka plaukioti palei pakrantę. Vėjui pakilus "Core 293D" virsta tikrai smagia lenta tikrai tinkama mokytis glisuoti, buriuoti laikant kojas kojakilpėse, apsisukti plaukiant prieš vėją. Nuostabi lenta visai šeimai.

  Kaina 1.111,85 €

  Nėra sandėlyje

 8. Burlentė Lenta NOVA 160D
  Burlentė Lenta NOVA 160D
  „Nova 160D“ yra stabili ir lengvai valdoma burlentė su kiliu. Ji buvo sukurta mokytis buriuoti ir įgauti daugiau patirties. Dėl trumpo ilgio labai lengva skrosti vandenį ir permetinėti burę netgi pučiant nedideliam vėjui. Kai burlentė prededa glisuoti, jos kompaktiškas dizainas leidžia pajusti tikrą pramogos skonį.

  Kaina 1.169,49 €

  Nėra sandėlyje

 9. Burlentė Lenta NOVA 205D
  Burlentė Lenta NOVA 205D
  Tikrai lengva mokytis buriuoti!

  „Nova 210D“ modelis skirtas didesnio svorio sportininkams ir burlentininkų mokykloms, kurios renkasi stabilias, didesnio tūrio burlentes. Šios burlentės turi įtraukiamą kilį, kojakilpes, yra nedidelio ilgio, ir puikiai tinka progresuojantiems burlentininkams. Nėra jokios kitos burlentės, kuri labiau tiktų mokytis buriuoti!

  Kaina 1.169,49 €

  Nėra sandėlyje

 10. Burlentė Lenta TECHNO 293 OD DTT
  Burlentė Lenta TECHNO 293 OD DTT
  Dėl bendrųjų savybių ir lengvo valdymo „Techno 293 OD“ sulaukė didelio pasisekimo kaip lenktynių klasės burlentės. BIC „Techno 293 OD“ yra puikus sprendimas burlentininkams, susiduriantiems su įvairiausiomis sąlygomis lenktynių metu. Dėl didelio tūrio ir nuosaikių kontūrų „Techno 293 OD“ yra puiki mokytis buriuoti. Kilis padeda išlaikyti stabilią kryptį ir plaukimas prieš vėją tampa juokų darbu. Esant silpnam vėjui lenta dėl savo beveik 3 metrų ilgio lengvai slysta vandeniu, o buriavimas tampa įdomiu užsiėmimu net neglisuojant. Pakilus vėjui, įgaubtas korpusas padeda pakelti lentą ant vandens paviršiaus ir buriavimas tampa nuostabiu malonumu. Šios burlentės mažas svoris ir vientisa konstrukcija užtikrina, kad burlentės savybės ir patvarumas išliks tokie patys net intensyviai ją naudojant.

  Kaina 1.392,78 €

  Nėra sandėlyje

10 prekė(s)

puslapyje

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka