Sveiki, Jūs patekote į specializuotą sporto prekių parduotuvę 4sport.lt

4sport.lt

Irklalentės (SUB Lentos)

9 prekė(s)

puslapyje

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka
 1. Irklentė DURA-TEC SUP 9'4"
  Irklentė DURA-TEC SUP 9'4"
  Sukurta lengviems irkluotojams plaukioti bangomis ir ramiu vandeniu, naujos įvairiapusiškos 9'4" DURA-TEC SUP lentos ypatingai tinka bangose. Formos dėka jos yra stabilios ir lengvai valdomos, nepaisant santykinai mažo jos dydžio. Puikiausios lentos vaikams ir irkluotojams, šiame sporte žengiantiems pirmuosius žingsnius.

  Kaina 578,00 €

  Nėra sandėlyje

 2. Irklentė DURA-TEC SUP 10'4"
  Irklentė DURA-TEC SUP 10'4"
  Sukurta pradedantiesiems bei vidutinio lygio irkluotojams, sveriantiems iki 85 kg svorio. Taip pat lengvai valdoma ir tolygiai paskirstytu tūriu, kaip ir didesnioji jos "sesuo", 10'4" DURA-TEC SUP yra lengvai valdoma ramiame vandenyje, pasižymi geru tiesiaeigiškumu bei manevringumu esant nedidelėms bangoms.

  Kaina 629,00 €

  Nėra sandėlyje

 3. Irklentė DURA-TEC SUP 11'4"
  Irklentė DURA-TEC SUP 11'4"
  Sukurta pradedantiems ir vidutinio lygio irkluotojams iki 100 kg svorio ši lenta yra tinkama šeimoms, norinčioms, kad kuo daugiau jos narių galėtų išbandyti SUP sporto malonumus. Jos nemažas tūris, tolygiai paskirstytas per visą ilgį, suteikia lentai universalumo. Vandenyje lenta gerai išlaiko kryptį kartu likdama manevringa mažose bangose.

  Kaina 679,00 €

  Nėra sandėlyje

 4. Irklentė ACE-TEC SUP 9'6"
  Irklentė ACE-TEC SUP 9'6"
  ACE-TEC SUP 9'6" lenta- sukurta irkluotojams, sveriantiems iki 65 kg, tačiau ji puikiai tiks ir vidutinio svorio, iki 80 kg, performance SUP stiliaus plaukikams. Puikiai subalansuotas šverto profilis, aptakus dizainas ir pažangūs apatiniai kontūrai- visa tai sudaro puikias sąlygas efektyviam serfingui, tuo tarpu galimybė skrieti ir lygaus vandens paviršiumi nė kiek nenukenčia. Dėka keičiamos 2+1 FCS peleko konfigūracijos, plaukiantysis, pasirinkdamas serfingui arba lygiam vandeniui skirtą peleką, gali puikiausiai optimizuoti savo irklavimą pagal poreikį.

  Kaina 889,00 €

  Nėra sandėlyje

 5. Irklentė ACE-TEC SUP 10'6"
  Irklentė ACE-TEC SUP 10'6"
  10'6" ACE-TEC SUP buvo pagaminta kaip universali lenta plaukikams iki 80 kg ir ''surf SUP'' mėgėjams, sveriantiems iki 100 kg. Tolygiai paskirstytas lentos tūris, pasitikėjimo įkvepiantis plotis ir subtilus šverto profilis- visa tai skirta tiek performance surf stiliaus plaukimui, tiek plaukimui lygiu vandens paviršiumi. Tai ištiesų universali SUP lenta, kuria galima mėgautis esant įvarioms sąlygoms.

  Kaina 939,00 €

  Nėra sandėlyje

 6. Irklentė ACE-TEC SUP 11'6"
  Irklentė ACE-TEC SUP 11'6"
  11'6" ACE-TEC SUP lenta sukurta irkluotojams, sveriantiems iki 120 kg. Ši lenta yra pakankamai didelio tūrio ir pločio jos šoninio stabilumo užtikrinimui. Dėl pakankamos tūrio irkluotojo svoris tolygiai pasiskirsto per visą lentos ilgį, o dėka puikiai subalansuoto šverto ir long board dizaino lentą lengva valdyti ne tik lygaus vandens paviršiuje, bet ir serfingo zonose. 11‘6 lenta- puikus pasirinkimas šeimoms, ketinančioms pramogauti vandenyje kartu su vaikais ar augintiniais.

  Kaina 989,00 €

  Nėra sandėlyje

 7. Irklentė Classic SUP Wood 11'0"
  Irklentė Classic SUP Wood 11'0"
  Laiko patikrintos, patikimos Classic serijos gaminiai džiugina tiek estetiškai patrauklia, patvaria bambuko medienos konstrukcija, tiek tradicine long board išore. Nors šios lentos puikiai tinka plaukiojimui ramiu vandens paviršiumi, ant jų smagiai jausitės esant nedidelėms bangoms bet kokiomis sąlygomis. Šių lentų forma su neilgu priekiu ir užpakaliniu peleku daro jas lengvai kontroliuojamas ir manevringas serfingo zonose, irkluojant bei lengvai nustatant kryptį vidutinio lygio ramiame vandenyje. Visos Classic serijos lentos turi stiklo pluošto vidurinį peleką ir aukščiausios klasės EVA dangos paviršių Jūsų patogumui.

  Kaina 1.158,19 €

  Nėra sandėlyje

 8. Irklentė Classic SUP Wood 11'6"
  Irklentė Classic SUP Wood 11'6"
  Laiko patikrintos, patikimos Classic serijos gaminiai džiugina tiek estetiškai patrauklia, patvaria bambuko medienos konstrukcija, tiek tradicine long board išvaizda. Nors šios lentos puikiai tinka plaukiojimui ramiu vandens paviršiumi, ant jų smagiai irkluosite esant nedidelėms bangoms bet kokiomis sąlygomis. Šių lentų forma su neilgu priekiu ir užpakaliniu peleku daro jas lengvai kontroliuojamas ir manevringas serfingo zonose, irkluojant bei lengvai nustatant kryptį vidutinio lygio ramiame vandenyje. Visos Classic serijos lentos turi stiklo pluošto centrinį peleką ir aukščiausios klasės EVA dangą Jūsų patogumui.

  Kaina 1.187,15 €

  Nėra sandėlyje

 9. Irklentė Classic SUP Wood 12'0"
  Irklentė Classic SUP Wood 12'0"
  Laiko patikrintos, patikimos Classic serijos gaminiai džiugina tiek estetiškai patrauklia, patvaria bambuko medienos konstrukcija, tiek tradicine long board išvaizda. Nors šios lentos puikiai tinka plaukiojimui ramiu vandens paviršiumi, ant jų smagiai irkluosite esant nedidelėms bangoms bet kokiomis sąlygomis. Šių lentų forma su neilgu priekiu ir užpakaliniu peleku daro jas lengvai kontroliuojamas ir manevringas serfingo zonose, irkluojant bei lengvai nustatant kryptį vidutinio lygio ramiame vandenyje. Visos Classic serijos lentos turi stiklo pluošto vidurinį peleką ir aukščiausios klasės EVA dangą Jūsų patogumui.

  Kaina 1.207,43 €

  Nėra sandėlyje

9 prekė(s)

puslapyje

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka