Sveiki, Jūs patekote į specializuotą sporto prekių parduotuvę 4sport.lt

4sport.lt

Elipsiniai treniruokliai

4 prekė(s)

puslapyje

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka
 1. Elipsinis treniruoklis SCHWINN 510E
  Elipsinis treniruoklis SCHWINN 510E
  Ieškanties išskirtinumo Amerikiečių firmos ir kokybės elipsinis treniruoklis Schwinn 510E! Šis treniruoklis Schwinn yra ypač modernus, „Explore The World“ programa leidžia jums keliauti po pasaulį neišeinant iš namų, treniruoklis išsiskiria savo stabilumu. Patobulinta konsolė rodo laiką, greitį, atstumą, kalorijas ir širdies ritmą. 16 lygių pasipriešinimo lygių bei erdvę taupantis dizainas su 45,72 cm ilgio žingsniu. Didelio ryškumo mėlynas LCD ekranas su apšvietimu suteikia didesnį programų ir tikslų sekimo matomumą, USB prievadas. Virtualios realybės treniruočių programėlė, leidžia Jums bėgti kvapą gniaužiančiuose pasaulio kraštovaizdžiuose būnant savo namuose. Mėgaukitės šiomis programėlės funkcijomis treniruočių metu.

  Kaina 889,95 €

  Nėra sandėlyje

 2. Elipsinis treniruoklis Caracas
  Elipsinis treniruoklis Caracas
  Elipsinis inSPORTline Caracas - naujos kartos elipsinis treniruoklis, atnaujintas dizainas, patobulinta įranga bei pagerintas funkcionalumas.

  Kaina 999,00 €

  Nėra sandėlyje

 3. Elipsinis treniruoklis inSPORTline inCondi ET600i PRO
  Elipsinis treniruoklis inSPORTline inCondi ET600i PRO
  Elipsinis treniruoklis valdomas elektroniniu būdu ir turintis 8 kg smagratį. Treniruoklis pagamintas iš aukštos kokybės tvirtos konstrukcijos. Treniruoklyje įmontuota BeltDrive sistema, kuri užtikrina didelį stabilumą ir tylų veikimą. Treniruoklio LCD ekranas rodo laiką, greitį, sudegintas kalorijas ir nueitą atstumą. Elipsinis treniruoklis turi 12 programų. Puikiai tinka sportuojant namuose ir sporto klubuose.

  Kaina 1.166,95 €

  Nėra sandėlyje

 4. Elipsinis treniruoklis SCHWINN 570E
  Elipsinis treniruoklis SCHWINN 570E
  "Schwinn® 570E Elliptical" yra vienas geriausių treniruoklių dėl aukščiausios kokybės, sklandaus veikimo ir inovatyvių funkcijų. Kiekviena "Schwinn® 570E" detalė sukurta taip, kad jus įkvėptų ir motyvuotų – pradedant nuo "Schwinn trainer" ar "Explore the world" suderinamumo, kad būtų lengviau stebėti treniruočių duomenis. Naudodamiesi 570E sustiprinsite kūną, padidinsite ištvermę ir atsikratysite nepageidaujamo svorio.

  Kaina 1.399,00 €

4 prekė(s)

puslapyje

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka