Sveiki, Jūs patekote į specializuotą sporto prekių parduotuvę 4sport.lt

4sport.lt

Baidarės (kajakai)

Prekės nuo 1 iki 12 iš21

puslapyje
Puslapis:
 1. 1
 2. 2

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka
 1. Baidarė Sit-on-top Ouassou
  Baidarė Sit-on-top Ouassou
  Irklavimui upėse, pakrančių vandenyse, paplūdimio malonumams ir slydimui bangomis

  BIC Ouassou - įvairiapusiška, išties plataus naudojimo baidarė, skirta pramogoms. Dėl savo išskirtinio slydimo vandens paviršiumi, manevringumo, lengvo valdymo, Ouassou yra ideali baidarė paplūdimio ir sraunių upių malonumams.

  Rankenos, esančios abejose baidarės galuose, padės jums išlaikyti baidarę ir lengvai pasiekti denį. Su Oussou lengvai įveiksite vėją, patogiai slysite bangomis, Jautrus ir greitas mentelės formos baidarės korpusas kiek primena ilgąsias banglentes ir rodeo baidares. Nedidelis kilis ir šoninės kreipiančiosios suteikia baidarei kryptingumo, stabilumo ir palengvina jos valdymą. Papildomai įsigyjamas keliadiržis leis jums jaustis užtikrintai netgi „baltame vandenyje" ar esant didelėms bangoms. Dėl savo kompatiškos formos ir nedidelioo svorio Ouassou baidarė yra manevringa, ją lengva transportuoti ir paprasta laikyti.
  Galimos spalvos: Geltona; Raudona.

  Kaina 379,95 €

  Nėra sandėlyje

 2. Pripučiama baidarė Kalyma
  Pripučiama baidarė Kalyma
  Kalyma - baidarė visos šeimos malonumams paplūdimyje, jūroje ar upėse.

  Patogi, tvirta, patraukli, stabili ir lengva baidarė. Inovatyvi forma bei patogūs ir praktiški priedai: išimamos sėdynės, pritaikomos pagal kojų ilgį, su kišėnėlėmis daiktams; neperšlampantis skyrius, kamštis vandeniui nuleisti, nuimamas pelekas ir kreipiančioji... Baidarės saugumą užtikrina trys atskirtos pripučiamos dalys. Baidare gali plaukti tiek vienas, tiek du irkluotojai.

  Komplekte yra krepšys, manometras ir komplektas baidarės remontui.

  Kaina 539,95 €

  Nėra sandėlyje

 3. Baidarė Sit-on-top Bilbao
  Baidarė Sit-on-top Bilbao
  Apžvalginis plaukiojimas, sportinis irklavimas, kelionės su vaikais, povandeninė medžioklė.

  BIC Sport Bilbao yra universali baidarė, kuri tiks tiek pradedantiems, tiek patyrusiems baidarių sporto mėgėjams.

  Kuo beužsiimtumėt: sportiniu irklavimu, maloniu apžvalginiu plaukiojimu, nardymu, ar tiesiog norėdami smagiai pairkluoti su vaikais, dėl šios baidarės konstrukcijos ir kokybės visa tai bus lengva ir patogu. Aptaki baidarės forma plaukimui suteikia grakštumo ir lengvumo, o kokybiškų papildomų aksesuarų ir tam pritaikytos baidarės korpuso formos dėka, galėsite sutalpinti ir stabiliai bei saugiai gabenti daug mantos.

  Dėl baidarės dydžio ir sumažinto svorio bus patogu ją laikyti ir transportuoti.
  Galimos spalvos: Mėlyna; Geltona

  Kaina 549,95 €

  Nėra sandėlyje

 4. Baidarė Sit-on-top Trinindad
  Baidarė Sit-on-top Trinindad
  Lengvesnė / Stipresnė / Ekonomiškesnė / Plaukimas baidare su varikliu

  Trinidad baidarė sukurta specialiai laisvalaikio išvykoms: ji kompaktiška, universali ir stabili, puikiai tinkama bet kokiose situacijose, telpa du suaugę žmonės. Kai esate išvykoje su šeima, ergonomiškos sėdynės ir stabilumas – tai viskas, ko reikia saugumui plaukiojant toliau nuo paplūdimio užtikrinti. Rimtiems irkluotojams ir vandens tyrinėtojams patiks vienos ar dviejų vietų baidarės su ypač maža grimzle, specialaus dizaino ir daug vietos galinėje dalyje turinčios baidarės, kuriomis nuplauksite kur panorėję, kada panorėję ir kaip norite greitai.
  Žvejybai skirtos baidarės versijos gaminamos su spec. priedais ir tokios korpuso formos, kad kiekviena žvejybinė išvyka būtų sėkminga. Be to, Trinidad baidarėse gali būti montuojamas elektros variklis, suteiksiantis dar daugiau galimybių.

  Kaina 549,95 €

  Nėra sandėlyje

 5. Baidarė Sit-on-top Scapa
  Baidarė Sit-on-top Scapa
  Treniruotėms / Gera fizinė būklė / Jūrinė baidarė

  Ši baidarė dėl savo siauro, vandenį skrodžiančio priekio ir lygių korpuso konturų, - skirta greičiui. Išvaizda atitiks pojūčius. Išskirtinis stabilumas, papildomas saugumas ir komfortas - tai savybės, kurių galite tikėtis iš BIC „Sit-on-Top" baidarių. Su Scapa baidare pasieksite norimą greitį, nes tai tikra sportinė baidarė, sukurta tiems, kas nori palaikyti gerą sportinę formą ir pasimėgauti greitu plaukimu. Be to, Scapa baidarė puikiai tinka norintiems mokytis plaukioti baidare jūroje: net sudėtingomis jūros sąlygomis, ši baidarė yra lengvai suvaldoma, dėka savo puikaus slydimo vandeniu ir patikrinto saugumo. Už kokpito yra įrengta speciali vieta bagažo gabenimui, todėl galėsite ten sudėti nardymo įrangą, reikmenis, skirtus žvejybai ar turistinei išvykai.

  Kaina 659,95 €

  Nėra sandėlyje

 6. Pripučiama baidarė YAKKAir LITE ONE
  Pripučiama baidarė YAKKAir LITE ONE
  YAKKAir Lite nepaprastai lengvai transportuoti, ne tik automobilio bagažinėje, bet ir einant pėsčiomis, nes ji lengvai telpa transportavimo krepšyje. Šią baidarę lengvai pripūsite per kelias minutes naudodami komplekte esančią aukšto slėgio pompą su manometru.

  YAKKAir Lite One yra skirta vienam žmogui. Stabili, greita, nedidelio svorio ir itin patogi, tai pilnai sukomplektuota baidarė su patogia nugaros atrama baziniame komplekte.

  Kaina 669,95 €

  Nėra sandėlyje

 7. Baidarė Trinidad Fishing
  Baidarė Trinidad Fishing
  Žvejyba iš baidarių - greitai populiarėjanti pramoga pastaraisias metais. Baidarę lengva atsigabenti į krantą ir ja išplaukti į žvejybą. Su baidare galite vykti į žvejybą kur ir kada norite, vienas ar su draugais. Maskuojančios baidarės spalvos leidžia susilieti su aplinka. Galinė daiktadežėje lengvai galite sutalpinti papildomą mantą. Stabilios ir greitos Fishing serijos baidarės leis jums greitai nusigauti į geriausias žvejybos vietas, net ir pačias sekliausias.

  Kompaktiška, tačiau plati, Trinidad baidarė yra skirta dviems žmonėms. Tai labai stabili baidarė, skirtas vieno ar dviejų žmonių žvejybos pramogoms. Kaip ir Kalao, ji turi daug vietos žvejybos įrangai transportuoti. Gali būti eksploatuojama su nedideliu elektriniu varikliu.

  Kaina 689,95 €

  Nėra sandėlyje

 8. Baidarė Sit-on-top Tobago
  Baidarė Sit-on-top Tobago
  Ideali irklavimui dviese, sportiniam plaukiojimui, šeimos išvykoms.

  BIC Tobago yra universali baidarė visai šeimai. Dėka ergonomiškai įrengtų jos sėdynių, gerai apgalvotos konstrukcijos galėsite pasirinkti keliese norite plaukti baidare. Galite irkluoti vienas, su vienu ar dviem vaikais, o gal plauks du suaugusieji ir vaikas? Grakščios baidarės korpuso linijos reiškia, kad Tobago tinka ir sportiniam plaukiojimui. Belieka pasirinkti komandą, su kuria norite saugiai ir patogiai plaukti. Įsitikinsite patys, jog Tobago smagi, stabili ir saugi baidarė.

  Kaina 699,95 €

  Nėra sandėlyje

 9. Baidarė Sit-on-top Kalao
  Baidarė Sit-on-top Kalao
  Šeimyninės išvykos su vaikais/Stovyklavimas su nakvyne/Plaukimas baidare su varikliu

  Kalao yra tikra 4x4 baidarių pasaulyje. Šią baidarę vienodai lengvai suvaldysite tiek jūroje, tiek upėje, puikiai praleisite laiką, smagiai pažvejosite, nes tai baidarė, skirta nuotykių mėgėjams. Kalao kaip ir visose kitose BIC Sport baidarėse yra įdiegtų naujovių. Grakšti, stabili baidarės korpuso konstrukcija užtikrins, kad dviejų suaugusiųjų ir dviejų vaikų komanda galėtų saugiai ir patogiai plaukioti. Ir tai yra vienintelė tikra, 3 suaugusiems skirta baidarė, kurią šiandien galite rasti „Sit-on-Top“ baidarių rinkoje. Baidarė Kalao suderina senovinio tipo šeimyninės kanojos talpumą su „Sit-on-Top“ baidarės saugumu!

  Kitas šios baidarės privalumas- galite papildomai įsigyti šiai baidarei pritaikomą elektrinį variklį. Plokščias korpusas garantuoja stabilumą, be to užtikrina, kad į baidarės vidų paklius mažai vandens. Su Kalao galėsite nuplaukti beveik visur. Kuriant šios baidarės konstrukciją, ypatingas dėmesys buvo skirtas vietai kelionės daiktams susidėti, taip pat pačios baidarės transportavimo patogumui. Baidarės variantas, skirtas žvejybai, turi daugybę papildomos įrangos detalių: 4 meškerių laikikliai, 2 didelės vandeniui nepralaidžios dėžės, daug vietos daiktams pasidėti.

  Kaina 739,95 €

  Nėra sandėlyje

 10. Baidarė Yakka 120
  Baidarė Yakka 120
  Turistinės iškylos / Pasiplaukiojimai pakrante

  Yakka 120 baidarė yra naujoviška tiek savo koncepcija, tiek konstrukcija. Turėdama standų korpusą ir minkštą denį ši baidarė yra tikrai funkcionali ir greitai taps Jūsų neatskiriama nuotykių vandenyje partnere.
  Yakka baidarę plaukimui paruošite vos per keletą minučių: tik išskleiskite korpuso dalis ir pripūskite šonus.
  Jei norite sulankstyti baidarę atgal, Jums tereikia išleisti orą iš šonų ir sulenkti korpusą. Sudėtos baidarės matmenys tėra 1.50 m x 76 cm, o pripučiama baidarės dalis turi patvarų apsauginį sluoksnį, pagamintą iš PVC medžiagos.
  Yakka 120 yra nauja koncepcija ir konstrukcija, leidžianti mėgautis irklavimu kiekvienam.

  Kaina 741,14 €

  Nėra sandėlyje

 11. Baidarė Bilbao Fishing
  Baidarė Bilbao Fishing
  Žvejyba iš baidarių vis labiau populiarėja pastaraisias metais. Baidarę galite lengvai transportuoti ant kranto, nedėdami didelių pastangų. Su baidare galite vykti žvejoti kada ir kur norite, nesvarbu vienas ar su draugais. Maskuojanti baidarės spalva leidžia susilieti su aplinka. Galinė daiktadežė su elastingais tvirtinamaisiais leidžia transportuoti bagažą bei papildomą įrangą. Stabili ir greita, leis nusigauti prie geriausių žvejybai vietų, taip pat galėsite priplaukti prie labai seklių ar akmenuotų vietovių be jokios rizikos.

  BIC Sport Bilbao yra universali baidarė, kuri tiks tiek pradedantiems, tiek patyrusiems baidarių sporto mėgėjams.

  Kaina 749,95 €

  Nėra sandėlyje

 12. Baidarė Sit-on-top Santiago
  Baidarė Sit-on-top Santiago
  Pasiplaukiojimui bei iškyloms

  Naujoji baidarė Santiago užpildo spragą tarp Bilbao ir Scapa baidarių. Stabili, puikiai slystanti ir labai manevringa, net ir plaukiant lėtai. Tai įvairapusė baidarė ežerams ir jūrai, skirta žmonėms ieškantiems ne tik lengvai irkluojamo bet ir puikių charakteristikų gaminio. Standartinės gamybos įranga puikiai pritaikyta rimtam naudojimui: reguliuojama sėdynė ir reguliuojamos kojų atramos leidžia patogiai sėdėti irkluojant. Priekyje ir už nugaros esačiose sandariose daiktadėžėse bei erdvioje platformoje gale sutalpinsite viską ko jums gali prireikti kelionėje.

  Kaina 759,00 €

  Nėra sandėlyje

Prekės nuo 1 iki 12 iš21

puslapyje
Puslapis:
 1. 1
 2. 2

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka