Sveiki, Jūs patekote į specializuotą sporto prekių parduotuvę 4sport.lt

4sport.lt

Vitaminai

Vitaminai

Prekės nuo 1 iki 12 iš49

puslapyje
Puslapis:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka
 1. Calcium Zinc Magnesium 100 tab.
  Calcium Zinc Magnesium 100 tab.
  Ši unikali formulė turi kalcio, cinko ir magnio bei dar tris svarbius mineralus (varį, boronį ir silikoną). Ši visapusiška formulė yra idealus priedas stiprinti kaulus. Vartojant vien kalcį, gali susidaryti inkstų akmenys, todėl yra pridėta glutamino rūgštis, kad išvengtume inkstų akmenų susidarymo problemos. Stiprina kaulus. Mažina raumenų traukulius  Kaina nuo 0,00 €

  Nėra sandėlyje

 2. Vitamin C Formula 30 tab/100 tab.
  Vitamin C Formula 30 tab/100 tab.
  Vitaminas C (askorbo rūgštis) dalyvauja įvairiuose organizmo fiziologiniuose procesuose, stiprina imuninę sistemą, turi antioksidacinių savybių, stiprina kraujagyslių sieneles, padeda pasisavinti geležį. Vitaminas C vaidina svarbų vaidmenį susidarant kalogenams, kurie yra svarbūs audinio ląstelių, dantų smegenų, kaulų ir dantų augimo bei atstatymo procese. Į vitamino sudėtį įeina rožinės erškėtrožės, kurios padeda absorbuoti ir suvirškinti vitaminą C. Jis taip pat neleidžia (po intensyvios treniruotės) laisvajam radikalui kenkti raumens audiniui bei padeda organizmui skaidyti baltymus.

  Kaina nuo 0,00 €

  Nėra sandėlyje

 3. Vitamin B-Complex 30 tab/100 tab.
  Vitamin B-Complex 30 tab/100 tab.
  B-COMPLEX – tai specialiai sudarytas vitaminų kompleksas iš B1, B2, B6 ir B12 vitaminų. Skirtas ne tik sportininkams. Jis skatina augimą, kelia apetitą, padeda aminorūgščių apykaitai organizme, palaiko procesą, gaminantį raudonuosius kraujo kūnelius, padeda aprūpinti organizmą deguonimi. B-COMPLEX padės jums susikoncentruoti ir pagerins atmintį. Vitaminas B, kaip papildomas maistinis davinys, padeda išlaikyti sveiką nervų sistemą bei išsaugoti sveikus plaukus, odą ir nagus

  Kaina nuo 4,05 €

  Nėra sandėlyje

 4. Daily Formula 30/100 tab.
  Daily Formula 30/100 tab.
  Geriausia multivitaminų formulė Ji sudaryta iš visų būtiniausių vitaminų ir mineralų, elektrolitų, bei virškinimo enzimų, kurie būtini jūsų organizmo sveikatai palaikyti.

  Kaina nuo 4,05 €

  Nėra sandėlyje

 5. C-Vitamin+Zinek
  C-Vitamin+Zinek
  Vitaminas C (kaip ir vitaminas E) svarbus medžiagų apykaitai; daugelį biologinių medžiagų - vitaminus A, E, B1, B2, folio rūgštį ir biotiną - saugo nuo ardomojo deguonies poveikio. Pakuotėje 100 kapsulių

  Kaina 5,50 €

  Nėra sandėlyje

 6. Zinc 100 tab.
  Zinc 100 tab.
  Cinkas būtinas imuninei sistemai, padeda formuotis skeletui, atsinaujinti ląstelėms, palaiko tinkamą vyriškų hormonų veiklą. Šis mikroelementas yra gyvybiškai būtinas. Organizme jo mažėja laikantis griežtų vegetarinių dietų, esant nepakankamai mitybai, sulaukus vyresnio amžiaus, jo prarandama prakaituojant. Cinkas įeina į 3000 žmogaus organizmo proteinų sudėtį, dalyvauja daugiau nei 200 fermentinių reakcijų. Klinikinių tyrimų duomenimis, cinkas kartu su kitais antioksidantais gali pristabdyti tinklainės degeneraciją, taip pat naudingas prostatos hiperplazijos profilaktikai. Didesnis cinko kiekis gali palengvinti gripo simptomus. Cinkas svarbus regėjimo, skonio jutimo, uoslės funkcijoms, atminčiai. Kai trūksta cinko, slenka plaukai, trūkinėja oda, žydi nagai, lėčiau gyja žaizdos, sulėtėja brendimas, augimas, susilpnėja imuninė sistema, gali atsirasti spuogų.  Kaina 5,79 €

  Nėra sandėlyje

 7. Vitabolic
  Vitabolic
  Vitabolic sudėtyje vitaminų dozės yra padidintos. Pakuotėje 30 tablečių.

  Kaina 6,66 €

  Nėra sandėlyje

 8. Zinc 100
  Zinc 100
  Cinkas dalyvauja angliavandenių metabolizme, gliukozės utilizavime ir insulino gamybos procese. Pakuotėje 100 tablečių.

  Kaina 7,24 €

  Nėra sandėlyje

 9. Beta carotene
  Beta carotene
  Beta karotinas randamas tamsiai žaliose ir oranžinėse daržovėse: morkose, špinatuose, salotose, brokoliuose, abrikosuose, žaliuosiuose pipiruose. Iš beta karotino organizme gaminamas vitaminas A. Tai svarbus antioksidantas - saugo žmogaus organizmą nuo kenksmingo laisvųjų radikalų poveikio, padeda išlaikyti sveiką ir elastingą odą, lėtina senėjimo procesus, stiprina imunitetą ir gerina regėjimą.


  Kaina 8,40 €

  Nėra sandėlyje

 10. Calcium Zinc Magnesium
  Calcium Zinc Magnesium
  Calcium Zinc Magnesium porcijoje randasi net 1000mg kalcio plius tokių pagalbinių medžiagų, kaip boras, varis, magnis ir cinkas. Pakuotėje 100 tablečių.

  Kaina 8,40 €

  Nėra sandėlyje

 11. Vitamin A 10.000
  Vitamin A 10.000
  Vitaminas A padeda jūsų akims priprasti prie šviesos kontrasto, kai iš šviesios patalpos įeinate į tamsesnę, drėkina akis, odą ir membranos gleivinę. Pakuotėje 100 tablečių.

  Kaina 8,69 €

  Nėra sandėlyje

 12. MagnesLife
  MagnesLife
  Skysta magnio forma tai labai efektyvi priemonė mažinanti raumenų traukulius. Skysta forma ir vitaminas B6 garantuoja greitą ir maksimalų pasisavinimą.
  Bazinė norma yra vienas indelis per dieną, geriausia prieš miegą. Ruošiantiems didelės ištvermės reikalaujančioms varžyboms vartoti 2-3 dienas prieš varžybas prieš miegą.

  Kaina 9,56 €

  Nėra sandėlyje

Prekės nuo 1 iki 12 iš49

puslapyje
Puslapis:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka