Sveiki, Jūs patekote į specializuotą sporto prekių parduotuvę 4sport.lt

4sport.lt

Amino BCAA caps 100kaps/200kaps.

Trumpas aprašymas

Amino BCAA Caps yra išsišakojusių grandinėlių amino rūgštys.

Pristatymo terminas: 3-5d.d.

Prekės kodas: SN/8-VitM121

Prekės pavadinimimas Kaina
Amino BCAA caps 100kaps.
Kaina 13,90 €

Sign up to get notified when this product is back in stock

Dydžių lentelė

Amino BCAA caps 100kaps/200kaps.

Norėdami padidinti - paspauskite du kartus

Mažinti
Didinti
Amino BCAA Caps yra išsišakojusių grandinėlių amino rūgštys. Tai trys amino rūgštys, kurios vienu metu yra ir anabolinio ir antikatabolinio poveikio (leucinas, valinas, izoleucinas). Yra manoma, kad šios amino rūgštys sudaro 1/4 mūsų raumenų baltymo, todėl visose jėgos sporto šakose jų vartojimas yra ypač svarbus. Amino BCAA Caps tai aukščiausios kokybės produktas, kuris savo sudėtyje turi ne tik tris klasikines amino rūgštis, bet ir dar 4 ypač svarbias rūgštis, kurios nepaprastai sustiprina klasikinių trijų amino rūgščių veikimą. Amino BCAA Caps tai švariausias amino rūgščių hidrolizatas. Tai yra tikrai svarbu, nes dauguma gamintojų po pavadinimu BCAA slepia paprastą amino rūgščių ekstraktą, kuris nėra apdorojamas hidrolizės būdu, kas labai stipriai sumažina jų įsisavinimą ir veiksmingumą. Amino BCAA caps yra testuotas laboratorijose. BCAA tai svarbiausios amino rūgštys kiekvieno kultūristo dietoje. Tai efektyviausias būdas sustabdyti katabolinius procesus po treniruotės, o tai labai svarbu, nes būtent po treniruotės ir prasideda tikrasis raumenų augimas. Su BCAA jis tikrai bus kokybiškas ir pilnavertis. Todėl patartina visados suvartoti BCAA bent po treniruotės. Savybės: - Apsaugo raumenis nuo irimo; - Greitesnis regeneracijos procesas po treniruočių; - Mažesnė rizika prarasti esamą raumenų masę; - Raumenų jėgos padidėjimas.
Naudojimas Per dieną galite suvartoti 3-5 kapsules. Dydžiausias efektas pasiekiamas jei tai daroma 20 min iki treniruotės ir iškart po treniruotės.
Maistinė ir energetinė vertė

Veikliosios medžiagos:

Medžiaga

1 kapsulė

Taurino

2,5 mg

Amino rūgštys

1 kapsulė

Izoleucino

195 mg

Leucino

125 mg

Valino

110 mg

Alanino

33 mg

Fenilalanino

7 mg

Metionino

5 mg

Glicino

2 mg

Gamintojas Vital-Max
Prekės kodas SN/8-VitM121
Pristatymas 3-5d.d.
Per dieną galite suvartoti 3-5 kapsules. Dydžiausias efektas pasiekiamas jei tai daroma 20 min iki treniruotės ir iškart po treniruotės.