Sveiki, Jūs patekote į specializuotą sporto prekių parduotuvę 4sport.lt

4sport.lt

BCAA 2000

Trumpas aprašymas

BCAA 2000 (maisto papildas)-sistemingai subalansuotas produktas, sudarytas iš trijų išsišakojusios laisvųjų L-Leucino, L-Izoleucino, L-Valino amino rūgščių grandinės.

Visas baltyminis maistas kurį mes suvalgome sudarytas iš vidutiniškai dvidešimties amino rūgščių, bet tik trys iš jų sudaro beveik puse mūsų baltyminio raciono. Tai nereiškia jog mūsų maistas nesubalansuotas, tai parodo šių amino rūgščių svarbą mūsų organizmui.

Pristatymo terminas: 1-3d.d

Prekės kodas: MS/BCAA2000

Kaina 21,72 €


BCAA 2000

Norėdami padidinti - paspauskite du kartus

Mažinti
Didinti
BCAA 2000 (maisto papildas)-sistemingai subalansuotas produktas, sudarytas iš trijų išsišakojusios laisvųjų L-Leucino, L-Izoleucino, L-Valino amino rūgščių grandinės. Visas baltyminis maistas kurį mes suvalgome sudarytas iš vidutiniškai dvidešimties amino rūgščių, bet tik trys iš jų sudaro beveik puse mūsų baltyminio raciono. Tai nereiškia jog mūsų maistas nesubalansuotas, tai parodo šių amino rūgščių svarbą mūsų organizmui. Valinas, leucinas ir izoleucinas – tai amino rūgštys apsaugančios raumenis nuo irimo. Jos žinomos kaip išsišakojusios grandinės amino rūgštys (dėl savo biocheminės struktūros). Jos apsaugo mūsų raumenis ir visus kitus audinius (išskyrus kaulus ir riebalus) nuo kasdieninio irimo (katabolizmo), kuris yra mūsų kasdieninės medžiagų apykaitos dalis. Tada kai mes treniruojamės, ar sergame – raumens irimas vyksta sparčiau, tokiu atveju mums būtina šių amino rūgščių naudoti papildomai. GRYNASIS KIEKIS: 120 kapsulių (96 g).
Naudojimas Jėgos sportas: Papildomai su kitomis amino rūgštimis naudokite 2 kapsules 1 valanda iki treniruotės ir 2 kapsules iškart po jos. Žaidybinės sporto šakos: 2 kapsulės su angliavandenių gėrimu 1 valanda iki treniruotės ir 2 kapsulės iškart po jos. Ištvermės sporto šakos: 2 kapsulės ryte tik atsikėlus, 2 kapsulės 1 valanda iki treniruotės su angliavandenių gėrimu ir 2 kapsulės iškart po treniruotės. Širdies raumens pervargimas, bendras nusilpimas, pooperacinis gijimas: 2 kapsulės ryte, prieš pusryčius (30min) ir 2 kapsulės 3 valandos prieš miegą . Dėl tikslių individualių dozių kreipkitės į Maistas Sportui specialistus. Negali būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą vėsioje, sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.
Sudėtis L-valinas, L-leucunas, L-izoleucinas, piridoksino hidrochloridas, riboflavinas, vitaminas C, kalcio difosfatas, želatina, magnio stearatas ir stearino rūgštis.
Maistinė ir energetinė vertė
(4 kapsulės)
 
L-valino
934 mg
 
L-leucino
934 mg
 
L-izoleucino
135 mg
 
Riboflavino
1,7 mg
100%
Vitamino B6
26 mg
1300%
Vitamino C
10 mg
17%
* - nepakeičiamos amino rūgštys
*** - dalinai pakeičiamos amino rūgštys
RPN - rekomenduojama paros norma
** - nėra nustatyta rekomenduojama paros norma
Gamintojas Universal
Prekės kodas MS/BCAA2000
Pristatymas 1-3d.d
Jėgos sportas:
Papildomai su kitomis amino rūgštimis naudokite 2 kapsules 1 valanda iki treniruotės ir 2 kapsules iškart po jos.
Žaidybinės sporto šakos:
2 kapsulės su angliavandenių gėrimu 1 valanda iki treniruotės ir 2 kapsulės iškart po jos.
Ištvermės sporto šakos:
2 kapsulės ryte tik atsikėlus, 2 kapsulės 1 valanda iki treniruotės su angliavandenių gėrimu ir 2 kapsulės iškart po treniruotės.
Širdies raumens pervargimas, bendras nusilpimas, pooperacinis gijimas:
2 kapsulės ryte, prieš pusryčius (30min) ir 2 kapsulės 3 valandos prieš miegą .
Dėl tikslių individualių dozių kreipkitės į Maistas Sportui specialistus.

Negali būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą vėsioje, sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.