Sveiki, Jūs patekote į specializuotą sporto prekių parduotuvę 4sport.lt

4sport.lt

Bėgimo takelis KINGSMITH R1 PRO

Trumpas aprašymas

Treniruoklis tinkantis įvairiems vartotojams, turintiems vis mažesnes namų erdves ir ypatingą dėmesį skiriantiems dizainui

Pristatymo terminas: 1-3d.d

Prekės kodas: NN/R1PRO

Įprasta kaina: 699,00 €

Akcijinė kaina: 629,00 €Bėgimo takelis KINGSMITH R1 PRO

Norėdami padidinti - paspauskite du kartus

Mažinti
Didinti

Daugiau vaizdų

Tikra naujovė 2020 metams, ypač kompaktiškas KingSmith R1 Pro„WalkingPad“ vaikščiojimo takelis pasižymi protingu ir ypač plokščiu dizainu. Lyginant su kitais analogiškais bėgimo takeliais, gamintojas siūlo ir bėgimo režimąBe to, gamintojas pagalvojo apie bėgimo takelio pavojų mūsų kulkšnims. Todėl į ji integravo skirtingų sluoksnių sistemą, kad per amortizacinę sistemą mūsų sąnariai bėgiodami nepatirtų jokios žalos, galėdami atlaikyti maksimalią net 110 kilogramų apkrovą.
Patentuota dvigubo sulankstymo sistema ir priimti novatoriški aukštųjų technologijų sprendimai daro jį išskirtinį pretenzingai visuomenei.
Treniruoklis tinkantis įvairiems vartotojams, turintiems vis mažesnes namų erdves ir ypatingą dėmesį skiriant dizainui, kuris tampa baldų elementu.
Unikalus Kingsmith „WalkingPad“ dizainas, sukurdamas novatorišką ir modernų vaizdą. Speciali IML technologija („Mould Labelling“), paprastai naudojama dizaino elektronikos ir išmaniųjų telefonų pasaulyje, pirmą kartą taikoma kūno rengybos įrankiui, norint išgauti ryškų metalinį paviršių, papildant satino apdaila. Dėl šių novatoriškų funkcijų „WalkingPad“ yra baldas ir dizainas, galintis puikiai integruotis į bet kokią namų aplinką.
Rėmas - lengvas, tvirtos konstrukcijos, aliuminio lydinio rėmas yra lengvas, bet stiprus. WalkingPad“ rėmas pagamintas iš aliuminio lydinio, kad būtų galima maksimaliai panaudoti šios medžiagos vientisumą, galią ir stiprumą. Aliuminio lydinys yra neįtikėtinai tvirtas, bet kartu lengvas. Pasirinkus šią medžiagą lengva perkelti ir laikyti „WalkingPad“ treniruoklį.
Dėl „WalkingPad“ vietos taupymo projekto bėgimo paviršius yra tik 155 mm nuo žemės paviršiaus. Kompaktiškas dizainas ir mažiausias aukštis nuo grindų pašalina „garso dėžės“ efektą, todėl treniruotės tampa tylesnės ir atpalaiduojančios.
Prisijunkite prie „WalkingPad“ programos, įrašyti treniruotės duomenis ir valdyti „WalkingPad“. Keli vartotojo ID, automatinis programinės aparatinės įrangos atnaujinimas, automatinis budėjimo režimas, juostos priežiūros vadovas ir vaiko saugos užraktas, tai yra tik keletas „WalkingPad“ programos funkcijų, suderinamumas su „iOS“ ir „Android“ sistemomis.
Dėvėjimui atsparus neslystantis bėgimo diržas, minkštas EVA sluoksnis su amortizuojančiu efektu, lygus sluoksnis su mažu trinties koeficientu
M režimas - galite valdyti „WalkingPad“ su nuotolinio valdymo pultu arba automatiniiu režimu - su pritaikomu greičio valdymo sistema, „WalkingPad“ prisitaiko iš karto su pagreičiu, lėtėjimu ar pastoviu greičiu.
Bėgimo takelį galima pastatyti ir vertikalioje pozicijoje, todėl sprendimų, kur jį galite patalpinti išauga maksimaliai.Paskirtis     Skirtas namų vartotojui
Variklis 1,2/2 (Pikinė galia) HP DC
Greitis 0,5 - 10,0 Km/h su greitėjimu 0,5 km/h
Bėgimo plokštuma 440 x 1200 mm - diržas su didelio tankio poliesterio sluoksniu su ultra lygiu paviršiumi
Programos                                                                                Prisijunkite prie „WalkingPad“ programos, galite nustatyti suasmenintas nuostatas, įrašyti treniruotės duomenis ir valdyti „WalkingPad“. Keli vartotojo ID, automatinis programinės aparatinės įrangos atnaujinimas, automatinis budėjimo režimas, juostos priežiūros vadovas ir vaiko saugos užraktas, tai yra tik keletas „WalkingPad“ programos funkcijų, viskas suderinama su „iOS“ ir „Android“ sistemomis.
Funkcijos Greitis, kalorijos, atstumas, žingsniai, laikas
Maksimalus vartotojo svoris    110 Kg
Svoris 33 Kg
Treniruoklio  matmenys 1500x720x900mm
Sulankstyto matmenys 980x720x155mm (patentuota dviguba sulankstymo sistema)
Spalva IML technologija - puikus metalo apdailos efektas, papildantis švitriniu matiniu paviršiumi
Rėmas „WalkingPad“ rėmas pagamintas iš aliuminio lydinio, kad būtų galima maksimaliai panaudoti šios medžiagos vientisumą, galią ir stiprumą.
Svoris su pakuote 38 Kg
Pakuotės matmenys 1460x720x135mm
Garantija 24 mėnesiai

 

 

Prekės kodas NN/R1PRO
Gamintojas Kingsmith
Spalva Juoda
Pristatymas 1-3d.d