Sveiki, Jūs patekote į specializuotą sporto prekių parduotuvę 4sport.lt

4sport.lt

Chitosan Plus 60 kaps/120 kaps.

Trumpas aprašymas

Tai natūralus, organinės kilmės produktas, padėsiantis jums išsivalyti žarnyną. Chitosan (dar vadinamas riebalų magnetu) – vienas iš labiausiai paplitusių ir efektyviausių organizmo riebalų kontrolės papildų. Chitosan yra glikoproteininė skaidula, išgauta iš krabų ir vėžių kevalų.

Pristatymo terminas: 1-3d.d

Prekės kodas: MS/6-Uni44

Prekės pavadinimimas Kaina Kiekis
Chitosan Plus 60 kaps.
Kaina 12,74 €
Chitosan Plus 120 kaps.
Kaina 22,88 €


Dydžių lentelė

Chitosan Plus 60 kaps/120 kaps.

Norėdami padidinti - paspauskite du kartus

Mažinti
Didinti
Tai natūralus, organinės kilmės produktas, padėsiantis jums išsivalyti žarnyną. Chitosan (dar vadinamas riebalų magnetu) – vienas iš labiausiai paplitusių ir efektyviausių organizmo riebalų kontrolės papildų. Chitosan yra glikoproteininė skaidula, išgauta iš krabų ir vėžių kevalų. Chitosan pereina procesą, kurio metu acetilo grupės yra chemiškai pašalinamos. Tokiu būdu Chitosan tampa efektyvesnis. Chitosan yra fenomenali riebalus rišanti skaidula, sujungianti lipidus skrandyje, kol dar jie per virškinimo sistemą nepateko į kraujagysles. Šis produktas traukia perteklines riebiąsias rūgštis kaip magnetas ir padeda organizmui jas pašalinti. Be to, šis produktas, dėl savo struktūros, sugeba surišti toksinus žarnyne. Juk sveikatos pagrindas – sveikas žarnynas. Susikaupusios toksinės medžiagos gali apnuodyti organizmo sistemas. 1-2 kapsulių Chitosan naudojimas prieš maistą padės jums išvengti šios problemos ir jūs galėsite džiaugtis puikia sveikata! GRYNASIS KIEKIS: 60 kaps., 120 kaps.
Naudojimas gerti 1-2 kapsules su stikline vandens prieš valgį. Rekomenduojama neviršyti 6 kapsulių per dieną. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, sandariai uždarytą. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.
Sudėtis chitosanas, želatina, gyslotis, avižų sėlenos, magnio stearatas ir stearino rūgštis.
Maistinė ir energetinė vertė
Maistinė-energetinė vertė:
RPN
(2 kapsulės)
 
Chitosano
1 g
**
Gysločio
150 mg
**
Avižų sėlenų
150 mg
**
RPN rekomenduojama paros norma
** Nėra nustatyta rekomenduojama paros norma
Gamintojas Universal
Prekės kodas MS/6-Uni44
Pristatymas 1-3d.d
gerti 1-2 kapsules su stikline vandens prieš valgį. Rekomenduojama neviršyti 6 kapsulių per dieną.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgmės. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, sandariai uždarytą. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.