Sveiki, Jūs patekote į specializuotą sporto prekių parduotuvę 4sport.lt

4sport.lt

Kelio raištis šuolininko

Trumpas aprašymas

Šuolininko kelio raištis yra universalus produktas, dėka unikalios cilindrinės atramos pritaikymo, suteikia pastovų lengvą spaudimą į girnelės sausgyslę.

Pristatymo terminas: 3-5d.d.

Prekės kodas: SN/414

Kaina 19,98 €


Kelio raištis šuolininko

Norėdami padidinti - paspauskite du kartus

Mažinti
Didinti

McDavid šuolininko kelio raištis 414 yra universalus produktas, dėl unikalios cilindrinės atramos pritaikymo, suteikia pastovų lengvą spaudimą į girnelės sausgyslę. Tai padeda sumažinti kai kurias, sukeliamas nuolatinio bėgimo ir šokinėjimo, dinamines jėgas. Neopreno įtvaras, padengtas nailonu iš abiejų pusių. Pilnai reguliuojamas Velcro® užsegimas užtikrina optimalų atitikimą.

APSAUGOS LYGIS II

PAGERINTAS APSAUGOS LYGIS YRA SKIRTAS:
Esant nestipriam ar vidutiniam kelio skausmui susietam su šuolininko keliu, bėgiko keliu, girnelės tendinitu ir Osgood-Schlatter liga.

Įspėjimas:
Draudžiama naudoti ant atvirų žaizdų, turint polinkį dermatitui, žmonėms, alergiškiems gumos dirbiniams ar turintiems kraujo apytakos problemų. Atsiradus išbėrimui ar kitoms odos problemoms, nutraukti naudojimą. Jeigu simptomai ir toliau išlieka, konsultuotis su gydytoju.

Plovimo ir priežiūros instrukcijos:
Plauti šiltame vandenyje su švelnia skalbimo priemone, švariai praskalauti ir išdžiovinti. Draudžiama skalbti mašinoje ar naudoti cheminį valymą. Siekiant išsaugoti šį įtvarą švarų ir be kūno druskų, galinčių sukelti odos sudirgimą, rekomenduojamas dažnas plovimas.

Dydis:
Vienas dydis tinka visiems.

Prekės kodas SN/414
Gamintojas McDavid
Spalva Juoda
Medžiaga Neoprenas
Pristatymas 3-5d.d.