Sveiki, Jūs patekote į specializuotą sporto prekių parduotuvę 4sport.lt

4sport.lt

Lava

Trumpas aprašymas

Tikriausiai kiekvienas atletas žino potreniruotinės mitybos svarbą – raumuo auga tada kai mes ilsimės, vadinasi, skubiam atsigavimui reikalingos tik pačios efektyviausios medžiagos, juk kaip tik tai ir lems mūsų augimą.
LAVA – kaip tik tai, kas gali lemti jūsų raumenų augimą...

Pristatymo terminas: 1-3d.d

Prekės kodas: MS/LAVA

Kaina 27,51 €


Lava

Norėdami padidinti - paspauskite du kartus

Mažinti
Didinti
Tikriausiai kiekvienas atletas žino potreniruotinės mitybos svarbą – raumuo auga tada kai mes ilsimės, vadinasi, skubiam atsigavimui reikalingos tik pačios efektyviausios medžiagos, juk kaip tik tai ir lems mūsų augimą. LAVA – kaip tik tai, kas gali lemti jūsų raumenų augimą. Kiekvienoje šio unikalaus produkto porcijoje yra 32 gramai patentuotos GlycoCarb angliavandenių formulės, 32 gramai aukščiausios kokybės gliutaminu praturtintų išrūgų baltymų, 1,2 gramai Taurino – amino rūgšties, kuri būtina ne tik baltymų sintezei, bet ir užtikriną sveiką širdies darbą, 5,5 gramo aukščiausios kokybės vokiškojo kreatino monohidrato (jums jo nebereikės naudoti papildomai) - medžiagos, kuri padarė tikrą revoliuciją sporto pasaulyje, todėl kad ji tikrai veiksminga bei išbandyta kliniškai, 2,5 gramo gliutamino bei vitaminų ir mineralų mišinio, kurių specifinis santykis garantuoja produkto pasisavinamumą. Kodėl Jūs turėtumėte pasirinkti LAVA? Todėl, kad vienu metu gausite tik pačius geriausius produktus geriausiu santykiu, Universal nenaudoja tai kas nebandyta, mūsų devizas - kokybė! Naudodami LAVA jūs įpūsite tikros ugnikalnio jėgos į savo raumenis, teisingai maitindamiesi ir treniruodamiesi jūs neužilgo galėsite džiaugtis savo rezultatais. Apelsinų skonio, pakuotė 900 g.
Naudojimas rekomenduojama vartoti 2,5 kaušelio miltelių, išmaišytų 0,5 l neriebaus pieno, sulčių ar vandens. Gerti vieną kokteilį iš karto po treniruotės. Turi fenilalanino šaltinį. Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą vėsioje, sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.
Sudėtis išrūgų baltymas, gliukozė, gliukozės polimerai, maltodekstrinas, kreatino monohidratas, L-glutaminas, L-taurinas, magnio oksidas, dinatrio fosfatas, kalio fosfatas, vaisių kvapiosios medžiagos, emulsiklis lecitinas, askorbo rūgštis, D-alfa-tokoferolio sukcinatas, niacinamidas, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis, saldiklis aspartamas, dažiklis karminas, chromo chloridas.
Maistinė ir energetinė vertė

Maistinė ir energinė vertė:

RPN

(2,5 kaušelio – 83 g)

 

Kalorijų

278 kcal/1163 kJ

 

Riebalų

2,4 g

 

Angliavandenių

32 g

**

  Iš jų paprastųjų

22 g

**

Baltymų

32 g

**

Kreatino monohidrato

5,5 g

**

Glutamino

2,5 g

**

Taurino (l-taurino)

1,2 g

**

Vitamino C (askorbo rūgšties)

60 mg

100%

Vitamino E 

20 mg

200%

Niacino

20 mg

111%

Fosforo

260 mg

31%

Magnio

200 mg

67%

Chromo (pikolinato)

75 µg

 

Natrio

148 mg

 

Kalio

339 mg

 

RPN rekomenduojama paros norma

** Nėra nustatyta rekomenduojama paros norma

Gamintojas Universal
Prekės kodas MS/LAVA
Pristatymas 1-3d.d
rekomenduojama vartoti 2,5 kaušelio miltelių, išmaišytų 0,5 l neriebaus pieno, sulčių ar vandens. Gerti vieną kokteilį iš karto po treniruotės.

Turi fenilalanino šaltinį. Neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą vėsioje, sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.