Sveiki, Jūs patekote į specializuotą sporto prekių parduotuvę 4sport.lt

4sport.lt

Maisto papildai

Maisto papildai, proteinas, vitaminai vyrams ir moterims, papildai lieknėjimui, sanariams ir kiti maisto papildai internetu.

6 prekė(s)

puslapyje

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka
 1. Tribulus PRO
  Tribulus PRO
  Rytų Europoje jau seniai žinoma apie „slaptą“ gerai veikiantį papildą. Pagalvokite, pavyzdžiui, apie androstedioną. Tai buvo gerai saugoma paslaptis daugiau kaip 30 metų. To augalo pavadinimas – gulsčioji ragužė (tribulus terrestris). Natūraliai augantis Bulgarijoje, šis augalas turi fitocheminių elementų, naudingų kiekvienam kultūristui ar jėgos sporto atletui. Kas tai per fitocheminiai elementai? Steroidiniai saponinai. Šie steroidiniai saponinai, esantys gulsčiojoje ragužėje (tribulus terrestris), padėjo pasaulinio lygio Bulgarų sunkumų kilnotojams siekti pasaulio rekordų. Tyrimais Europoje įrodyta, kad gulsčioji ragužė (tribulus terrestris) gali padidinti testosterono gamybą iki 30 % jau per 5 dienas. Mokslininkai tiki, kad gulsčiosios ragužės (tribulus terrestris) steroidiniai saponinai turi stimuliuojantį efektą liuteinizuojančiam hormonui (LH), kuris lemia testosterono gamybą.

  Kaina 17,09 €

 2. Natural Sterol Complex 90 tab/180 tab.
  Natural Sterol Complex 90 tab/180 tab.
  NATURAL STEROL COMPLEX - tai augalinių sterolių ir adaptogenų kompleksas.

  Kaina nuo 19,69 €

 3. Uni Liver
  Uni Liver
  Bet kuri šeimininkė žino – valgyti kepenis yra naudinga. Kepenų ir kitų organų ekstraktų naudojimas maistui ir medicinoje buvo žinomas jau nuo seniausių laikų. Egipto, Graikijos, Romos civilizacijų klestėjimo metu šių organų naudojimas medicinoje buvo ypatingai ištobulintas.

  Šiais laikais taip išsivysčius eksperimentinei medicinai ir patobulėjus diagnostinei technikai, gyvūnų organų naudojimas įgauna naują pagreitį.

  Kaina 19,98 €

 4. Inosine 500
  Inosine 500
  Tarptautinis pavadinimas: hipoxantine ribozide, sinonimai – Riboksin, Inosie-F. Priklauso metabolizmą gerinančių priemonių grupei.


  Kaina 19,98 €

 5. ZMA PRO
  ZMA PRO
  ZMA yra vienintelis nesteroidinis, visiškai natūralus maisto papildas, kurio veikimas 100% kliniškai įrodytas. ZMA kelia testosterono lygį ir didina jėgą bei padeda kūnui išlikti anabolinėje būsenoje, taip didindamas liesą raumenų masę. Universal kompanija naudoja tik gryniausią patentais apsaugotą ingredientą ZMA, kuris, remiantis mokslininkų išvadomis, 2,5 karto stipresnis ir geriau veikiantis nei placebo.

  Kaina 20,56 €

  Nėra sandėlyje

 6. NOX3
  NOX3
  Kas yra NOX3? NOX3 yra naujo tipo papildas, kuris yra idealus visiems kultūristams, sunkumų kilnotojams ir atletams, kurie nori padidinti savo galimybes. NOX3 tai atlieką padėdamas palaikyti azoto oksido lygį raumenyse. Azoto oksidas yra molekulė, kuri sąlygoja vasodilataciją (kraujagyslių atsipalaidavimą). Atsipalaidavus kraujagyslėms jos praplatėja, leisdamos didesniam kraujo kiekiui patekti į raumenis. Kartu su didesniu kraujo kiekiu į raumenis patenka daugiau deguonies ir maistingųjų medžiagų. Taigi, raumenys taip greitai nepavargsta: jie atsigauna daug greičiau, ir jie auga daug greičiau. Plius, raumenims gaunant daugiau deguonies ir kraujo, atletai jaučia stipresnį savo raumenų "pumpavimą".

  Kaina 48,37 €

  Nėra sandėlyje

6 prekė(s)

puslapyje

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka