Sveiki, Jūs patekote į specializuotą sporto prekių parduotuvę 4sport.lt

4sport.lt

Maisto papildai

Maisto papildai, proteinas, vitaminai vyrams ir moterims, papildai lieknėjimui, sanariams ir kiti maisto papildai internetu.

Prekės nuo 37 iki 38 iš38

puslapyje
Puslapis:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka
 1. Ultra Iso Whey vanilinis/šokoladinis/vaisių punčas
  Ultra Iso Whey vanilinis/šokoladinis/vaisių punčas
  Ultra Iso Whey - tai baltymai susidedantys tik iš aukščiausios kokybės, itin gerai išfiltruotų išrūgų baltymų izoliatų, kuriuose nėra angliavandenių, cukraus, riebalų bei laktozės. Šis baltymas tinka tiek aukščiausio lygio sportininkui, tiek bet kuriam žmogui ieškančio pačios aukščiausios kokybės produkto. Produktas tinkamas žmonėms netoleruojantiems laktozės.


  Kaina nuo 44,60 €

 2. NOX3
  NOX3
  Kas yra NOX3? NOX3 yra naujo tipo papildas, kuris yra idealus visiems kultūristams, sunkumų kilnotojams ir atletams, kurie nori padidinti savo galimybes. NOX3 tai atlieką padėdamas palaikyti azoto oksido lygį raumenyse. Azoto oksidas yra molekulė, kuri sąlygoja vasodilataciją (kraujagyslių atsipalaidavimą). Atsipalaidavus kraujagyslėms jos praplatėja, leisdamos didesniam kraujo kiekiui patekti į raumenis. Kartu su didesniu kraujo kiekiu į raumenis patenka daugiau deguonies ir maistingųjų medžiagų. Taigi, raumenys taip greitai nepavargsta: jie atsigauna daug greičiau, ir jie auga daug greičiau. Plius, raumenims gaunant daugiau deguonies ir kraujo, atletai jaučia stipresnį savo raumenų "pumpavimą".

  Kaina 48,37 €

  Nėra sandėlyje

Prekės nuo 37 iki 38 iš38

puslapyje
Puslapis:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka