Sveiki, Jūs patekote į specializuotą sporto prekių parduotuvę 4sport.lt

4sport.lt

Maisto papildai

Maisto papildai, proteinas, vitaminai vyrams ir moterims, papildai lieknėjimui, sanariams ir kiti maisto papildai internetu.

9 prekė(s)

puslapyje

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka
 1. Guarapol Energy
  Guarapol Energy
  Suteikia energijos, aktyvina smegenų veiklą, kelia organizmo tonusą. Padeda įveikti nuovargį ir stresą, skatina libido, stimuliuoja ir tonizuoja (poveikis tęsiasi visą dieną), gerina budrumą ir proto šviesumą, didina ištvermę ir tonizuoja širdies, kepenų veiklą, reguliuoja gliukozės kiekį kraujyje, didina bendrą organizmo energinį potencialą veikdamas ląsteles. Visiškai natūralus, todėl puikiai pasisavinamas.

  Kaina 8,69 €

  Nėra sandėlyje

 2. Enzypapaya
  Enzypapaya
  Enzypapaya - tai natūralūs virškinimo fermentai gaui iš augalo. Šis papildas pagerina medžiagų apykaitą, padeda virškinti bei pasisavinti baltymus. Tai natūrali pagalba virškinimo sistemai, padeda apsaugoti imuninę sistemą.

  Kaina 10,56 €

  Nėra sandėlyje

 3. Mach 12
  Mach 12
  Skirtas organizmui stiprinti, nuovargiui šalinti, darbingumui padidinti. Padeda esant fiziniam silpnumui ir nuovargiui. Tinka naudoti prieš sunkesnę darbo dieną siekiant maksimalios protinių ir fizinių jėgų koncentracijos. Padeda susikoncentruoti atliekant protinį darbą (laikant egzaminus). Veiksmingas vykdant svorio metimo programas. Didina libido. Gerina imunitetą ir bendrą žmogaus savijautą.

  Kaina 13,03 €

  Nėra sandėlyje

 4. Juniorpol
  Juniorpol
  Papildas skirtas vaikams ir paaugliams. Tai natūralių produktų mišinys, skirtas imuniteto didinimui bei benrdos fizinės ir psichologinės (daug besimokantiems, pervargstantiems) būklės gerinimui. Tinka vaikams nuo 7 metų.

  Kaina 14,19 €

  Nėra sandėlyje

 5. Polixir
  Polixir
  Šie skysti vitaminai yra labai naudingi esant sutrikusiam vitaminų pasisavinimui, malabsorbcijos sindromui, taip pat jei esate alergiški kitiems vitaminų produktams, jei padidėjęs trigliceridų kiekis kraujyje. Tinka dirbtinio maitinimo atvejais. Papildo sudėtyje esančios medžiagos veikia antialergiškai, tai puiki profilaktinė priemonė padidėjus cholesteroliui, smukus imunitetui.

  Kaina 14,48 €

  Nėra sandėlyje

 6. Guarapol Plus
  Guarapol Plus
  Gerina atmintį, padeda įveikti nuovargį ir stresą, skatina libido, stimuliuoja ir tonizuoja (poveikis tesiasi visos dienos metu), gerina budrumą ir proto šviesumą, didina ištvermę ir tonizuoja širdies, kepenų veiklą, reguliuoja gliukozės kiekį kraujyje, didiną bendrą organizmo energetinį potencialą ląstelių lygyje. Visiškai natūralus, todėl puikiai pasisavinamas.

  Kaina 14,48 €

  Nėra sandėlyje

 7. ACTIV O2
  ACTIV O2
  Activ 02 tinka ištvermės sporto šakų atstovams, žmonėms kenčiantiems nuo mažakraujystės, norint pakelti darbingumą. Puikiai tinka moterims menstruacijų metu bei vaikams nuo 9 metų (jame nėra sintetinių priedų ir per didelių sudedamųjų dalių dozių). Tinka esant fiziniam pervargimui (naudoti kartu su „Yinvita“, „Jelly plus“ ar „Panax Reale“). Produktas natūralus, tinka visiems, vertinantiems efektyvumą ir kokybę.

  Kaina 14,48 €

  Nėra sandėlyje

 8. Reishi + Acerola
  Reishi + Acerola
  Skirtas visapusiškai organizmo apsaugai, greitesniam gijimui po traumų ar operacijų, esant dideliam fiziniam ir emociniam stresui, padeda greičiau atsigauti po pervargimų, gerina imuniteta.

  Kaina 17,38 €

  Nėra sandėlyje

 9. Memopol Plus
  Memopol Plus
  Naudojama kaip profilaktinė priemonė smegenų kraujagyslių geram funkcionavimui užtikrinti. Naudoti esant išsiblaškymui, pablogėjus atminčiai. Sudedamosios medžiagos išskirtinai natūralios, todėl ypač tinkamas produktas pagyvenusiems ir senyvo amžiaus žmonėms, kurių organizme gausu naudojamų vaistų. Stiprina centrinę nervų sistemą.

  Kaina 18,83 €

  Nėra sandėlyje

9 prekė(s)

puslapyje

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka