Sveiki, Jūs patekote į specializuotą sporto prekių parduotuvę 4sport.lt

4sport.lt

Maisto papildai

Maisto papildai, proteinas, vitaminai vyrams ir moterims, papildai lieknėjimui, sanariams ir kiti maisto papildai internetu.

8 prekė(s)

puslapyje

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka
 1. Animal Pak 15 pak/44 pak.
  Animal Pak 15 pak/44 pak.
  Jau nuo 1983 metų Animal Pak padeda geriausiems pasaulio kultūristams, bėgikams, krepšininkams ir kitiems atletams siekti geresnių rezultatų, aprūpindamas jų organizmą pagrindinėmis maistinėmis medžiagomis, kurių jiems reikia ir kurių jie net nežinojo, kad apskritai gali reikėti! Per 25 metus Animal Pak tapo geriausiai parduodamu treniruočių pakeliu pasaulyje. Animal Pak vienintelis tos rūšies produktas, taip ilgai išsilaikęs geriausiai parduodamų produktų sąraše per visą maisto papildų istoriją.

  Kaina nuo 19,98 €

 2. Animal Omega
  Animal Omega
  Polinesočiosios riebalų rūgštys tai tokie riebalai, kurių mūsų organizmas nepasigamina, todėl juos reikia gauti iš išorės su maistu ar papildais. Geram organizmo funkcionavimui jos reikaligos lygiai taip pat kaip esminės amino rūgštys ir vitaminai bei mineralai. Suirinkti reikiamą kiekį šių riebalų rūgščių nėra lengva. Dažniausiai su maistu mes gauname kitos rūšies riebalų, kurių daugelis yra nenaudingi. Be to, svarbu ne tik kokios rūšies riebalai, bet ir koks jų santykis, bet apie tai vėliau.

  Kaina 37,65 €

 3. Animal Imunne Pak Powder
  Animal Imunne Pak Powder
  Animal Immune Pak – tai stiprus pagalbininkas jūsų imuninei sistemai. Jame yra esminės imuniteto stiprinimui skirtos medžiagos, tokios kaip Vitaminas C, vitaminas D, cinkas bei daug papildomų veikliųjų medžiagų..

  Kaina 38,90 €

 4. Animal Imunne Pak
  Animal Imunne Pak
  Animal Immune Pak – tai stiprus pagalbininkas jūsų imuninei sistemai. Jame yra esminės imuniteto stiprinimui skirtos medžiagos, tokios kaip Vitaminas C, vitaminas D, cinkas bei daug papildomų veikliųjų medžiagų.

  Kaina 38,90 €

 5. Animal Flex
  Animal Flex
  Animal Flex savyje turi visas pagrindines sąnariams reikalingas medžiagas: pilną sąnarinės kremzlės regeneracijos kompleksą, sąnarių tepimo kompleksą, antioksidantų ir uždegimo mažinimo kompleksą, bei kapiliarų būklės palaikymo kompleksą.

  Kaina 40,55 €

 6. Animal Nitro 30 pak./44 pak.
  Animal Nitro 30 pak./44 pak.
  Aminorūgštys - pagrindinė raumenų statomoji medžiaga. Jos – anabolizmo (raumens augimo, ląstelių atsinaujinimo) priežastis. Kaip sportininkui, tau būtinai reikia amino rūgščių. Naujausi moksliniai tyrimai parodė (Burke 2007), kad yra daugybė aminorūgščių, bet tik keletas iš jų yra būtinos anabolizmui skatinti. Nenuostabu, kad šios amino rūgštys, reikalingos anabolizmui, yra randamos žmogaus raumens baltyme. Animal Nitro yra pirmas ir vienintelis maisto papildas, kuriame yra reikiamas kiekis šių amino rūgščių.

  Kaina nuo 40,55 €

 7. Animal Cuts
  Animal Cuts
  Stipriausia riebalų deginimo formulė.

  Nesuklyskite, Animal Cuts yra visiškai kitoks, nepanašus į nieką, ką jūs bandėte. Skirtingai nei daugelis tradicinių „riebalų degintojų“, Animal Cuts yra daugiau nei temperatūrą keliantis produktas. Tai vienintelė visapusiška ir visiškai išbaigta ryškinimo formulė rinkoje. Pažiūrėkite į bet kokį riebalų degintoją. Turbūt jo sudėtyje rasite synefrino, kofeino ir galbūt aspirino darinių, bei dar kokių nors sudėtinių dalelyčių. Tai bus tik termogeninis produktas ir niekas daugiau. Beveik 95% visų riebalų degintojų naudoja šią formulę.

  Pakuotė: 42 pakeliai.

  Kaina 48,95 €

 8. Animal Pump
  Animal Pump
  Raumenų užpumpavimas... Tai jausmas, pripratinantis treniruočių salės lankytojus apsigyventi jose. Euforiškas bei gaivinantis smarkus raumenų išbrinkimas, atsirandantis treniruotėse sukeltų kraujo kaskadų dėka... Tai tarsi atgimimas, patiriamas kiekvienos rimtos treniruotės metu. Tai tarsi atpildas už visą kraują, prakaitą bei ašaras išlietas ant treniruočių salės grindų. Raumenų užpumpavimas – tai spontaniškas augimas. Tai tiesioginė raumenų atgaiva.

  Kaina 54,74 €

  Nėra sandėlyje

8 prekė(s)

puslapyje

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka