Sveiki, Jūs patekote į specializuotą sporto prekių parduotuvę 4sport.lt

4sport.lt

Ultra Iso Whey vanilinis/šokoladinis/vaisių punčas

Trumpas aprašymas

Ultra Iso Whey - tai baltymai susidedantys tik iš aukščiausios kokybės, itin gerai išfiltruotų išrūgų baltymų izoliatų, kuriuose nėra angliavandenių, cukraus, riebalų bei laktozės. Šis baltymas tinka tiek aukščiausio lygio sportininkui, tiek bet kuriam žmogui ieškančio pačios aukščiausios kokybės produkto. Produktas tinkamas žmonėms netoleruojantiems laktozės.

Pristatymo terminas: 1-3d.d

Prekės kodas: MS/2-Uni189

Prekės pavadinimimas Kaina Kiekis
Ultra Iso Whey vanilinis
Kaina 44,60 €
Ultra Iso Whey šokoladinis
Kaina 44,60 €
Ultra Iso Whey vaisių punčas
Kaina 44,60 €


Dydžių lentelė

Ultra Iso Whey vanilinis/šokoladinis/vaisių punčas

Norėdami padidinti - paspauskite du kartus

Mažinti
Didinti

Daugiau vaizdų

Ultra Iso Whey - tai baltymai susidedantys tik iš aukščiausios kokybės, itin gerai išfiltruotų išrūgų baltymų izoliatų, kuriuose nėra angliavandenių, cukraus, riebalų bei laktozės. Šis baltymas tinka tiek aukščiausio lygio sportininkui, tiek bet kuriam žmogui ieškančio pačios aukščiausios kokybės produkto. Produktas tinkamas žmonėms netoleruojantiems laktozės. Išrūgų baltymai yra visapusiškai aprūpinantys organizmą pagrindinėmis amino rūgštimis. Juose gausu išsišakojusių amino rūgščių (BCAA) bei glutamino. Tačiau net ir išrūgų baltymai ne visi yra vienodi. Kai kurie iš jų yra švaresni bei grynesni nei kiti. Šis, aukštesnės kokybės išrūgų baltymo izoliatas (WPI) turi daugiau baltymų ir neturi nei riebalų, nei angliavandenių nei laktozės. Tarp pieno išrūgų izoliato ir koncentrato yra aiškių skirtumų. Tokių pat skirtumų yra ir tarp skirtingų pieno išrūgų izoliatų. Ultra ISO Whey nėra guaro gumos, ar kitokių tirštinančių ir rišančių medžiagų, trukdančių baltymo pasisavinamumui. Šiame produkte taip pat nėra aspartamo. Ultra Iso Whey produkte naudojami tik itin filtruoti išrūgų izoliatai, todėl šiame produkte itin gausu biologiškai aktyvių dalelių (laktoglobulinų, laktoalbuminų, glykomakropeptidų ir t.t.). Jis toks grynas, jog išmaišomas tiesiog šaukšteliu ir tuojau pat tinkamas naudojimui. Ultra Iso Whey yra toks grynas, jog skirtumą pajusite iškart.
Naudojimas Jėgos sporte: Vartoti po 1 kaušelį (25g) miltelių su 200-300 ml vandens. Vieną kokteilį išgerti tik atsibudus, dar vieną iškart po treniruotės. Ne treniruočių dienomis gerkite ryte ir 30 minučių prieš pietus. Žmonėms siekiantiems užpildyti bendrojo baltymo deficitą organizme (diagnozuojamas kraujo tyrimu), atsigaunant po traumų ir operacijų: 1 kaušelis ryte prieš pusryčius išmaišius 200 ml vandens, 1 kaušelis prieš pietus ir 1 prieš naktį. Negali būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą vėsioje, sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.
Sudėtis ultrafiltruotas išrūgų proteino izoliatas, citrinų rūgštis, kvapiosios medžiagos, natrio chloridas, dažiklis E129, saldiklis sukralozė.
Maistinė ir energetinė vertė

Maistinė ir energinė vertė:

RPN

(1 kaušelis – 25 g)

 

Kalorijų

84 kcal/368 kJ

 

Kalorijų iš riebalų

0 kcal

 

Riebalų

0 g

 

Cholesterolio

1,7 mg

 

Angliavandenių

0 g

 

Baltymų

20 g

 

Kalio

172 mg

 

Natrio

56 mg

 

Riboflavino

140 µg

 

Magnio

18 mg

6%

Kalcio

104 mg

13%

Fosforo

62 mg

8,9%

RPN rekomenduojama paros norma

 

Aminorūgščių kiekis gramais 1 porcijoje 25g:

Alanino

1,15 g

 

Arginino

0,525 g

 

Asparto rūgšties

2,45 g

 

Cisteino

0,575 g

 

Glutamino rūgšties

2,8 g

 

Glutamino

1,075 g

 

Glicino

0,425 g

 

Histidino

0,45 g

 

Izoleucino

1,4 g

 

Lizino

2,075 g

 

Leucino

2,5 g

 

Metionino

0,475 g

 

Fenilalanino

0,775 g

 

Prolino

1,275 g

 

Serino

1,075 g

 

Treonino

1,475 g

 

Triptofano

0,375 g

 

Tirozino

0,675 g

 

Valino

1,35 g

 

Gamintojas Universal
Prekės kodas MS/2-Uni189
Pristatymas 1-3d.d
Jėgos sporte:
Vartoti po 1 kaušelį (25g) miltelių su 200-300 ml vandens. Vieną kokteilį išgerti tik atsibudus, dar vieną iškart po treniruotės. Ne treniruočių dienomis gerkite ryte ir 30 minučių prieš pietus.

Žmonėms siekiantiems užpildyti bendrojo baltymo deficitą organizme (diagnozuojamas kraujo tyrimu), atsigaunant po traumų ir operacijų: 1 kaušelis ryte prieš pusryčius išmaišius 200 ml vandens, 1 kaušelis prieš pietus ir 1 prieš naktį.

Negali būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti gerai uždarytą vėsioje, sausoje patalpoje toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.