Sveiki, Jūs patekote į specializuotą sporto prekių parduotuvę 4sport.lt

4sport.lt

Bėgimo takeliai

8 prekė(s)

puslapyje

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka
 1. Bėgimo takelis INSPORTLINE SHEEN
  Bėgimo takelis INSPORTLINE SHEEN
  inSPORTline Sheen - tai patvarus ir patogus namų bėgimo takelis. 9 programos, maksimalus 10km/h greitis bei tikslus širdies dažnio matavimas užtikrins patogias treniruotės už labai patrauklią kainą.

  Kaina 434,14 €

 2. Bėgimo takelis T100
  Bėgimo takelis T100
  Šis treniruoklis leis jums efektyviai tobulinti kūno formą bei stiprinti raumenis neiškeliant kojų iš namų. Jūs tikrai rasite sau tinkamą programą, kurių yra net 9.

  Kaina 607,91 €

 3. Bėgimo takelis Track Motion
  Bėgimo takelis Track Motion
  Šis takelis yra skirtas plačiai žmonių grupei, pradedančiajam, profesionalui ar tiesiog mėgėjui. Šis takelis turi pasiūlyti net 31 programą, itin patogus ir interaktyvus kompiuterio valdymas padės jums treniruotis sau norimu ritmu.

  Kaina 1.158,19 €

 4. Bėgimo takelis KETTLER Pacer
  Bėgimo takelis KETTLER Pacer
  Bėgimo takelis Kettler Pacer praktiškas, prieinamos kainos ir patogus treniruoklis kiekvienam vartotojui: greičio ir bėgimo įkalnės (nuo 0 iki 10 proc.) nustatymas elektroniniu būdu, didžiausias greitis - nuo 1 iki 16 km/val, bėgimo paviršiaus ilgis 132 cm, plotis 48 cm, įrengtos saugumo bei slopinimo sistemos. Treniruoklio kompiuterio 3D matrix ekrane galėsite stebėti treniruotės duomenis: laiką, nuotolį, greitį ir sunaudotas kalorijas. Bėgimo takelis turi amortizatorius, tolygus ir nepertraukiamas bėgimas sustipris kojų raumenis, pagerins širdies darbą, kraujo apykaitą ir neapsunkins sąnarių.

  Kaina 1.331,96 €

 5. Bėgimo takelis KETTLER Track Motion
  Bėgimo takelis KETTLER Track Motion
  Bėgimo takelis Kettler Track Motion praktiškas, prieinamos kainos ir patogus treniruoklis kiekvienam vartotojui: greičio ir bėgimo įkalnės (nuo 0 iki 12 proc.) nustatymas elektroniniu būdu, didžiausias greitis - nuo 1 iki 16 km/val, bėgimo paviršiaus ilgis 132 cm, plotis 48 cm, įrengtos saugumo bei slopinimo sistemos. Treniruoklio kompiuterio 3D matrix ekrane galėsite stebėti treniruotės duomenis: laiką, nuotolį, greitį ir sunaudotas kalorijas. Bėgimo takelis turi amortizatorius, tolygus ir nepertraukiamas bėgimas sustipris kojų raumenis, pagerins širdies darbą, kraujo apykaitą ir neapsunkins sąnarių.

  Kaina 1.583,64 €

 6. Bėgimo takelis Track Experience
  Bėgimo takelis Track Experience
  BĖGIMO TAKELIS KETTLER TRACK EXPERIENCE dėl savo kompaktiškumo bei funkcionalumo yra skirtas intesyviam naudojimui namie.

  Kaina 2.953,83 €

 7. Bėgimo takelis SEG-TA7710
  Bėgimo takelis SEG-TA7710
  BĖGIMO TAKELIS KETTLER TRACK EXPERIENCE dėl savo kompaktiškumo bei funkcionalumo yra skirtas intesyviam naudojimui namie.

  Kaina 4.517,78 €

 8. Bėgimo takelis SEG-TA7720
  Bėgimo takelis SEG-TA7720
  Šiame modelyje yra ne tik 3AG variklis, bet jame taip pat integruota daugybė funkcijų, kurios leis mėgautis bėgimu ir tuo pačiu gerinti savo sportinę formą.

  Kaina 5.212,87 €

8 prekė(s)

puslapyje

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka