Sveiki, Jūs patekote į specializuotą sporto prekių parduotuvę 4sport.lt

4sport.lt

Turizmas

Čia jus galite rasti palapines, miegmaišius, kilimėlius, antklodes, tentus, kėdes ir lovas.

Prekės nuo 1 iki 12 iš44

puslapyje
Puslapis:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka
 1. Apsauga baidarėms YAKKAir One
  Apsauga baidarėms YAKKAir One
  Lengvas ir patogus apsauginis baidarės apdangalas pagamintas iš tvirto Cordura audinio.
  Tinka modeliams: YAKKAir HP One and YAKKAir LITE One.

  Kaina 49,95 €

  Nėra sandėlyje

 2. Apsauga baidarėms YAKKAir Two
  Apsauga baidarėms YAKKAir Two
  Lengvas ir patogus apsauginis baidarės apdangalas pagamintas iš tvirto Cordura audinio.
  Tinka modeliams: YAKKAir HP Two and YAKKAir LITE Two.

  Kaina 89,95 €

  Nėra sandėlyje

 3. Baidarė Bilbao Fishing
  Baidarė Bilbao Fishing
  Žvejyba iš baidarių vis labiau populiarėja pastaraisias metais. Baidarę galite lengvai transportuoti ant kranto, nedėdami didelių pastangų. Su baidare galite vykti žvejoti kada ir kur norite, nesvarbu vienas ar su draugais. Maskuojanti baidarės spalva leidžia susilieti su aplinka. Galinė daiktadežė su elastingais tvirtinamaisiais leidžia transportuoti bagažą bei papildomą įrangą. Stabili ir greita, leis nusigauti prie geriausių žvejybai vietų, taip pat galėsite priplaukti prie labai seklių ar akmenuotų vietovių be jokios rizikos.

  BIC Sport Bilbao yra universali baidarė, kuri tiks tiek pradedantiems, tiek patyrusiems baidarių sporto mėgėjams.

  Kaina 749,95 €

  Nėra sandėlyje

 4. Baidarė Sit-in Adventure 100
  Baidarė Sit-in Adventure 100
  Sit-in pramoginė baidarė ežerams ir jūrai

  Su naująja Adventure 100 baidare lengva plaukti dideliuose ežeruose, upėse, mariose ir ramioje jūroje. Greita ir stebėtinai stabili, atsižvelgiant į jos kompaktišką dydį, lengvai transportuojama sausumoje ir telpa ant jūsų automobilio stogo. Plati anga užtikrina, kad įlipsite bei išlipsite iš baidarės be vargo. Patogią sėdėjimo poziciją užtikrina atramos kojoms ir reguliuojama nugaros atrama. Ši baidarė turi daug vietos bagažo transportavimui priekyje ir gale. Universali, kompaktiška ir greita Sit-in tipo baidarė.

  Kaina 897,53 €

  Nėra sandėlyje

 5. Baidarė Sit-in Adventure 120
  Baidarė Sit-in Adventure 120
  Sit-in pramoginė baidarė ežerams ir jūrai
  Solo pramoginis irklavimas
  Trumpoms kelionėms

  Šiek tiek ilgesnė nei Adventure 100, naująja Adventure 120 baidare lengva plaukti dideliuose ežeruose, upėse, mariose ir ramioje jūroje. Greita ir stabili, puikus sprendimas irkluotojams norintiems gero slydimo ir mažo tūrio baidarės. Plati anga užtikrina, kad įlipsite bei išlipsite be vargo. Patogią sėdėjimo poziciją užtikrina atramos kojoms ir aukštos kokybės nugaros atrama "Ergoflex Seating". Minkštos atramos keliams - papildoma, maloni smulkmena. Daug vietos bagažui priekyje, galinė daiktadežė ir integruoti elastingi dirželiai reiškia, kad į baidarę sutalpinsite viską, ko jums reikia. Greita, stabili ir turinti aukščiausios kokybės priedus.

  Kaina 849,95 €

  Nėra sandėlyje

 6. Baidarė Sit-in Adventure 150
  Baidarė Sit-in Adventure 150
  Adventure yra kitas žingsnis po Sit-on-top tipo baidarių, reikalaujantis daugiau fizinių jėgų. Šio tipo baidarių slydimas ir techninės charakteristikos yra žymiai geresnės nei Sit-on-top tipo baidarių.
  Plati baidarės kabina suteikia gerą kojų apsaugą. Papildomai gali būti tvirtinamas "sijonas" apsaugai nuo vandens purslų. Lyginant su sportinio tipo baidarėmis, ši baidarė suteikia daugiau judėjimo laisvės. Į Adventure baidarę lengva įlipti apsivertus, pasimaudžius ar panardžius.

  Stabili, greita, kompaktiška, turinti daug vietos bagažo gabenimui baidarė. Su Adventure galite leistis į kelionę turėdami pakankamai įrangos (150 kg maksimali apkrova) ir greitai irtis be didelių praktinių įgūdžių.

  Kaina 1.737,43 €

  Nėra sandėlyje

 7. Baidarė Sit-on-top Kalao
  Baidarė Sit-on-top Kalao
  Šeimyninės išvykos su vaikais/Stovyklavimas su nakvyne/Plaukimas baidare su varikliu

  Kalao yra tikra 4x4 baidarių pasaulyje. Šią baidarę vienodai lengvai suvaldysite tiek jūroje, tiek upėje, puikiai praleisite laiką, smagiai pažvejosite, nes tai baidarė, skirta nuotykių mėgėjams. Kalao kaip ir visose kitose BIC Sport baidarėse yra įdiegtų naujovių. Grakšti, stabili baidarės korpuso konstrukcija užtikrins, kad dviejų suaugusiųjų ir dviejų vaikų komanda galėtų saugiai ir patogiai plaukioti. Ir tai yra vienintelė tikra, 3 suaugusiems skirta baidarė, kurią šiandien galite rasti „Sit-on-Top“ baidarių rinkoje. Baidarė Kalao suderina senovinio tipo šeimyninės kanojos talpumą su „Sit-on-Top“ baidarės saugumu!

  Kitas šios baidarės privalumas- galite papildomai įsigyti šiai baidarei pritaikomą elektrinį variklį. Plokščias korpusas garantuoja stabilumą, be to užtikrina, kad į baidarės vidų paklius mažai vandens. Su Kalao galėsite nuplaukti beveik visur. Kuriant šios baidarės konstrukciją, ypatingas dėmesys buvo skirtas vietai kelionės daiktams susidėti, taip pat pačios baidarės transportavimo patogumui. Baidarės variantas, skirtas žvejybai, turi daugybę papildomos įrangos detalių: 4 meškerių laikikliai, 2 didelės vandeniui nepralaidžios dėžės, daug vietos daiktams pasidėti.

  Kaina 739,95 €

  Nėra sandėlyje

 8. Baidarė Sit-on-top Santiago
  Baidarė Sit-on-top Santiago
  Pasiplaukiojimui bei iškyloms

  Naujoji baidarė Santiago užpildo spragą tarp Bilbao ir Scapa baidarių. Stabili, puikiai slystanti ir labai manevringa, net ir plaukiant lėtai. Tai įvairapusė baidarė ežerams ir jūrai, skirta žmonėms ieškantiems ne tik lengvai irkluojamo bet ir puikių charakteristikų gaminio. Standartinės gamybos įranga puikiai pritaikyta rimtam naudojimui: reguliuojama sėdynė ir reguliuojamos kojų atramos leidžia patogiai sėdėti irkluojant. Priekyje ir už nugaros esačiose sandariose daiktadėžėse bei erdvioje platformoje gale sutalpinsite viską ko jums gali prireikti kelionėje.

  Kaina 759,00 €

  Nėra sandėlyje

 9. Baidarė Sit-on-top Scapa
  Baidarė Sit-on-top Scapa
  Treniruotėms / Gera fizinė būklė / Jūrinė baidarė

  Ši baidarė dėl savo siauro, vandenį skrodžiančio priekio ir lygių korpuso konturų, - skirta greičiui. Išvaizda atitiks pojūčius. Išskirtinis stabilumas, papildomas saugumas ir komfortas - tai savybės, kurių galite tikėtis iš BIC „Sit-on-Top" baidarių. Su Scapa baidare pasieksite norimą greitį, nes tai tikra sportinė baidarė, sukurta tiems, kas nori palaikyti gerą sportinę formą ir pasimėgauti greitu plaukimu. Be to, Scapa baidarė puikiai tinka norintiems mokytis plaukioti baidare jūroje: net sudėtingomis jūros sąlygomis, ši baidarė yra lengvai suvaldoma, dėka savo puikaus slydimo vandeniu ir patikrinto saugumo. Už kokpito yra įrengta speciali vieta bagažo gabenimui, todėl galėsite ten sudėti nardymo įrangą, reikmenis, skirtus žvejybai ar turistinei išvykai.

  Kaina 659,95 €

  Nėra sandėlyje

 10. Baidarė Sit-on-top Tobago
  Baidarė Sit-on-top Tobago
  Ideali irklavimui dviese, sportiniam plaukiojimui, šeimos išvykoms.

  BIC Tobago yra universali baidarė visai šeimai. Dėka ergonomiškai įrengtų jos sėdynių, gerai apgalvotos konstrukcijos galėsite pasirinkti keliese norite plaukti baidare. Galite irkluoti vienas, su vienu ar dviem vaikais, o gal plauks du suaugusieji ir vaikas? Grakščios baidarės korpuso linijos reiškia, kad Tobago tinka ir sportiniam plaukiojimui. Belieka pasirinkti komandą, su kuria norite saugiai ir patogiai plaukti. Įsitikinsite patys, jog Tobago smagi, stabili ir saugi baidarė.

  Kaina 699,95 €

  Nėra sandėlyje

 11. Baidarė Sit-on-top Trinindad
  Baidarė Sit-on-top Trinindad
  Lengvesnė / Stipresnė / Ekonomiškesnė / Plaukimas baidare su varikliu

  Trinidad baidarė sukurta specialiai laisvalaikio išvykoms: ji kompaktiška, universali ir stabili, puikiai tinkama bet kokiose situacijose, telpa du suaugę žmonės. Kai esate išvykoje su šeima, ergonomiškos sėdynės ir stabilumas – tai viskas, ko reikia saugumui plaukiojant toliau nuo paplūdimio užtikrinti. Rimtiems irkluotojams ir vandens tyrinėtojams patiks vienos ar dviejų vietų baidarės su ypač maža grimzle, specialaus dizaino ir daug vietos galinėje dalyje turinčios baidarės, kuriomis nuplauksite kur panorėję, kada panorėję ir kaip norite greitai.
  Žvejybai skirtos baidarės versijos gaminamos su spec. priedais ir tokios korpuso formos, kad kiekviena žvejybinė išvyka būtų sėkminga. Be to, Trinidad baidarėse gali būti montuojamas elektros variklis, suteiksiantis dar daugiau galimybių.

  Kaina 549,95 €

  Nėra sandėlyje

 12. Baidarė Yakka 120
  Baidarė Yakka 120
  Turistinės iškylos / Pasiplaukiojimai pakrante

  Yakka 120 baidarė yra naujoviška tiek savo koncepcija, tiek konstrukcija. Turėdama standų korpusą ir minkštą denį ši baidarė yra tikrai funkcionali ir greitai taps Jūsų neatskiriama nuotykių vandenyje partnere.
  Yakka baidarę plaukimui paruošite vos per keletą minučių: tik išskleiskite korpuso dalis ir pripūskite šonus.
  Jei norite sulankstyti baidarę atgal, Jums tereikia išleisti orą iš šonų ir sulenkti korpusą. Sudėtos baidarės matmenys tėra 1.50 m x 76 cm, o pripučiama baidarės dalis turi patvarų apsauginį sluoksnį, pagamintą iš PVC medžiagos.
  Yakka 120 yra nauja koncepcija ir konstrukcija, leidžianti mėgautis irklavimu kiekvienam.

  Kaina 741,14 €

  Nėra sandėlyje

Prekės nuo 1 iki 12 iš44

puslapyje
Puslapis:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka