Sveiki, Jūs patekote į specializuotą sporto prekių parduotuvę 4sport.lt

4sport.lt

Turizmas

Čia jus galite rasti palapines, miegmaišius, kilimėlius, antklodes, tentus, kėdes ir lovas.

Prekės nuo 1 iki 12 iš22

puslapyje
Puslapis:
 1. 1
 2. 2

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka
 1. Baidarė Sit-in Adventure 100
  Baidarė Sit-in Adventure 100
  Sit-in pramoginė baidarė ežerams ir jūrai

  Su naująja Adventure 100 baidare lengva plaukti dideliuose ežeruose, upėse, mariose ir ramioje jūroje. Greita ir stebėtinai stabili, atsižvelgiant į jos kompaktišką dydį, lengvai transportuojama sausumoje ir telpa ant jūsų automobilio stogo. Plati anga užtikrina, kad įlipsite bei išlipsite iš baidarės be vargo. Patogią sėdėjimo poziciją užtikrina atramos kojoms ir reguliuojama nugaros atrama. Ši baidarė turi daug vietos bagažo transportavimui priekyje ir gale. Universali, kompaktiška ir greita Sit-in tipo baidarė.

  Kaina 897,53 €

  Nėra sandėlyje

 2. Baidarė Sit-in Adventure 120
  Baidarė Sit-in Adventure 120
  Sit-in pramoginė baidarė ežerams ir jūrai
  Solo pramoginis irklavimas
  Trumpoms kelionėms

  Šiek tiek ilgesnė nei Adventure 100, naująja Adventure 120 baidare lengva plaukti dideliuose ežeruose, upėse, mariose ir ramioje jūroje. Greita ir stabili, puikus sprendimas irkluotojams norintiems gero slydimo ir mažo tūrio baidarės. Plati anga užtikrina, kad įlipsite bei išlipsite be vargo. Patogią sėdėjimo poziciją užtikrina atramos kojoms ir aukštos kokybės nugaros atrama "Ergoflex Seating". Minkštos atramos keliams - papildoma, maloni smulkmena. Daug vietos bagažui priekyje, galinė daiktadežė ir integruoti elastingi dirželiai reiškia, kad į baidarę sutalpinsite viską, ko jums reikia. Greita, stabili ir turinti aukščiausios kokybės priedus.

  Kaina 849,95 €

  Nėra sandėlyje

 3. Baidarė Sit-on-top Ouassou
  Baidarė Sit-on-top Ouassou
  Irklavimui upėse, pakrančių vandenyse, paplūdimio malonumams ir slydimui bangomis

  BIC Ouassou - įvairiapusiška, išties plataus naudojimo baidarė, skirta pramogoms. Dėl savo išskirtinio slydimo vandens paviršiumi, manevringumo, lengvo valdymo, Ouassou yra ideali baidarė paplūdimio ir sraunių upių malonumams.

  Rankenos, esančios abejose baidarės galuose, padės jums išlaikyti baidarę ir lengvai pasiekti denį. Su Oussou lengvai įveiksite vėją, patogiai slysite bangomis, Jautrus ir greitas mentelės formos baidarės korpusas kiek primena ilgąsias banglentes ir rodeo baidares. Nedidelis kilis ir šoninės kreipiančiosios suteikia baidarei kryptingumo, stabilumo ir palengvina jos valdymą. Papildomai įsigyjamas keliadiržis leis jums jaustis užtikrintai netgi „baltame vandenyje" ar esant didelėms bangoms. Dėl savo kompatiškos formos ir nedidelioo svorio Ouassou baidarė yra manevringa, ją lengva transportuoti ir paprasta laikyti.
  Galimos spalvos: Geltona; Raudona.

  Kaina 379,95 €

  Nėra sandėlyje

 4. Baidarė Sit-on-top Santiago
  Baidarė Sit-on-top Santiago
  Pasiplaukiojimui bei iškyloms

  Naujoji baidarė Santiago užpildo spragą tarp Bilbao ir Scapa baidarių. Stabili, puikiai slystanti ir labai manevringa, net ir plaukiant lėtai. Tai įvairapusė baidarė ežerams ir jūrai, skirta žmonėms ieškantiems ne tik lengvai irkluojamo bet ir puikių charakteristikų gaminio. Standartinės gamybos įranga puikiai pritaikyta rimtam naudojimui: reguliuojama sėdynė ir reguliuojamos kojų atramos leidžia patogiai sėdėti irkluojant. Priekyje ir už nugaros esačiose sandariose daiktadėžėse bei erdvioje platformoje gale sutalpinsite viską ko jums gali prireikti kelionėje.

  Kaina 759,00 €

  Nėra sandėlyje

 5. Baidarė Sit-on-top Scapa
  Baidarė Sit-on-top Scapa
  Treniruotėms / Gera fizinė būklė / Jūrinė baidarė

  Ši baidarė dėl savo siauro, vandenį skrodžiančio priekio ir lygių korpuso konturų, - skirta greičiui. Išvaizda atitiks pojūčius. Išskirtinis stabilumas, papildomas saugumas ir komfortas - tai savybės, kurių galite tikėtis iš BIC „Sit-on-Top" baidarių. Su Scapa baidare pasieksite norimą greitį, nes tai tikra sportinė baidarė, sukurta tiems, kas nori palaikyti gerą sportinę formą ir pasimėgauti greitu plaukimu. Be to, Scapa baidarė puikiai tinka norintiems mokytis plaukioti baidare jūroje: net sudėtingomis jūros sąlygomis, ši baidarė yra lengvai suvaldoma, dėka savo puikaus slydimo vandeniu ir patikrinto saugumo. Už kokpito yra įrengta speciali vieta bagažo gabenimui, todėl galėsite ten sudėti nardymo įrangą, reikmenis, skirtus žvejybai ar turistinei išvykai.

  Kaina 659,95 €

  Nėra sandėlyje

 6. Baidarė Yakka 120
  Baidarė Yakka 120
  Turistinės iškylos / Pasiplaukiojimai pakrante

  Yakka 120 baidarė yra naujoviška tiek savo koncepcija, tiek konstrukcija. Turėdama standų korpusą ir minkštą denį ši baidarė yra tikrai funkcionali ir greitai taps Jūsų neatskiriama nuotykių vandenyje partnere.
  Yakka baidarę plaukimui paruošite vos per keletą minučių: tik išskleiskite korpuso dalis ir pripūskite šonus.
  Jei norite sulankstyti baidarę atgal, Jums tereikia išleisti orą iš šonų ir sulenkti korpusą. Sudėtos baidarės matmenys tėra 1.50 m x 76 cm, o pripučiama baidarės dalis turi patvarų apsauginį sluoksnį, pagamintą iš PVC medžiagos.
  Yakka 120 yra nauja koncepcija ir konstrukcija, leidžianti mėgautis irklavimu kiekvienam.

  Kaina 741,14 €

  Nėra sandėlyje

 7. Irklas baidarėms Adventure (Išardomas dviejų dalių)
  Irklas baidarėms Adventure (Išardomas dviejų dalių)
  Asimetriškos irklo mentės, suteikiančios daugiau galios labiau patyrusiems irkluotojams, skirtos Sit-in ir Sit-on-top tipo baidarėms. Su šiuo irklu bus lengviau irkluoti ilgose distancijose. Labai stabilus ir lengvas, leidžiantis patirti kitą irklavimo lygį.

  Kaina 134,95 €

  Nėra sandėlyje

 8. Irklas baidarėms Adventure (vientisas)
  Irklas baidarėms Adventure (vientisas)
  Asimetriškos irklo mentės, suteikiančios daugiau galios labiau patyrusiems irkluotojams, skirtos Sit-in ir Sit-on-top tipo baidarėms. Su šiuo irklu bus lengviau irkluoti ilgose distancijose. Labai stabilus ir lengvas, leidžiantis patirti kitą irklavimo lygį.

  Kaina 128,95 €

  Nėra sandėlyje

 9. Irklas SUP 170-210 Alu ML
  Irklas SUP 170-210 Alu ML
  Reguliuojamo ilgio irklas aliuminio kotu ir polikarbonato mente.

  Kaina 68,95 €

  Nėra sandėlyje

 10. Irklas SUP 170-210 Alu S (2 dalių)
  Irklas SUP 170-210 Alu S (2 dalių)
  Išardomas dviejų dalių irklas reguliuojamo ilgio aliuminio kotu ir polikarbonato mente.

  Kaina 68,95 €

  Nėra sandėlyje

 11. Irklas SUP 170-210 Fiber ML
  Irklas SUP 170-210 Fiber ML
  Puikios charakteristikos už patrauklią kainą.

  Reguliuojamas anglies pluošto kotas (170 - 210cm) ir polikarbonato mentė.

  Kaina 159,00 €

  Nėra sandėlyje

 12. Irklas SUP 170-210 Fiberglass-Polycarbonate ML
  Irklas SUP 170-210 Fiberglass-Polycarbonate ML
  Puikios charakteristikos už patrauklią kainą.

  Reguliuojamo ilgio stiklo pluošto kotas (170-210 cm) ir polikarbonato mentė.

  Kaina 109,77 €

  Nėra sandėlyje

Prekės nuo 1 iki 12 iš22

puslapyje
Puslapis:
 1. 1
 2. 2

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka