Sveiki, Jūs patekote į specializuotą sporto prekių parduotuvę 4sport.lt

4sport.lt

Turizmas

Čia jus galite rasti palapines, miegmaišius, kilimėlius, antklodes, tentus, kėdes ir lovas.

Prekės nuo 1 iki 12 iš21

puslapyje
Puslapis:
 1. 1
 2. 2

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka
 1. Baidarė Bilbao Fishing
  Baidarė Bilbao Fishing
  Žvejyba iš baidarių vis labiau populiarėja pastaraisias metais. Baidarę galite lengvai transportuoti ant kranto, nedėdami didelių pastangų. Su baidare galite vykti žvejoti kada ir kur norite, nesvarbu vienas ar su draugais. Maskuojanti baidarės spalva leidžia susilieti su aplinka. Galinė daiktadežė su elastingais tvirtinamaisiais leidžia transportuoti bagažą bei papildomą įrangą. Stabili ir greita, leis nusigauti prie geriausių žvejybai vietų, taip pat galėsite priplaukti prie labai seklių ar akmenuotų vietovių be jokios rizikos.

  BIC Sport Bilbao yra universali baidarė, kuri tiks tiek pradedantiems, tiek patyrusiems baidarių sporto mėgėjams.

  Kaina 749,95 €

  Nėra sandėlyje

 2. Baidarė Santiago Fishing
  Baidarė Santiago Fishing
  Naujoji Santiago Fishing baidarė - puikus pagrindas Jūsų žvejybinėms išvykoms. Stabili, puikiai slystanti ir labai manevringa, net ir plaukiant lėtai. Ideali norintiems nusigauti į slapčiausias ir geriausias vieteles greitai ir saugiai. Tai įvairapusė baidarė ežerams ir jūrai, skirta žmonėms ieškantiems ne tik lengvai irkluojamo bet ir puikių charakteristikų baidarės. Standartinės gamybos įranga puikiai pritaikyta rimtam naudojimui: reguliuojama sėdynė ir reguliuojamos kojų atramos leidžia patogiai sėdėti irkluojant. Priekyje ir už nugaros esačiose sandariose daiktadėžėse bei erdvioje platformoje gale sutalpinsite viską ko jums gali prireikti žvejyboje. Nereikėtų pamiršti ir trijų meškerių laikiklių, iš kurių, vienas sukasi užtikrindamas visišką judėjimo laisvę.

  Kaina 779,00 €

  Nėra sandėlyje

 3. Baidarė Trinidad Fishing
  Baidarė Trinidad Fishing
  Žvejyba iš baidarių - greitai populiarėjanti pramoga pastaraisias metais. Baidarę lengva atsigabenti į krantą ir ja išplaukti į žvejybą. Su baidare galite vykti į žvejybą kur ir kada norite, vienas ar su draugais. Maskuojančios baidarės spalvos leidžia susilieti su aplinka. Galinė daiktadežėje lengvai galite sutalpinti papildomą mantą. Stabilios ir greitos Fishing serijos baidarės leis jums greitai nusigauti į geriausias žvejybos vietas, net ir pačias sekliausias.

  Kompaktiška, tačiau plati, Trinidad baidarė yra skirta dviems žmonėms. Tai labai stabili baidarė, skirtas vieno ar dviejų žmonių žvejybos pramogoms. Kaip ir Kalao, ji turi daug vietos žvejybos įrangai transportuoti. Gali būti eksploatuojama su nedideliu elektriniu varikliu.

  Kaina 689,95 €

  Nėra sandėlyje

 4. Irklentė ACE-TEC SUP 9'6"
  Irklentė ACE-TEC SUP 9'6"
  ACE-TEC SUP 9'6" lenta- sukurta irkluotojams, sveriantiems iki 65 kg, tačiau ji puikiai tiks ir vidutinio svorio, iki 80 kg, performance SUP stiliaus plaukikams. Puikiai subalansuotas šverto profilis, aptakus dizainas ir pažangūs apatiniai kontūrai- visa tai sudaro puikias sąlygas efektyviam serfingui, tuo tarpu galimybė skrieti ir lygaus vandens paviršiumi nė kiek nenukenčia. Dėka keičiamos 2+1 FCS peleko konfigūracijos, plaukiantysis, pasirinkdamas serfingui arba lygiam vandeniui skirtą peleką, gali puikiausiai optimizuoti savo irklavimą pagal poreikį.

  Kaina 889,00 €

  Nėra sandėlyje

 5. Irklentė DURA-TEC SUP 9'4"
  Irklentė DURA-TEC SUP 9'4"
  Sukurta lengviems irkluotojams plaukioti bangomis ir ramiu vandeniu, naujos įvairiapusiškos 9'4" DURA-TEC SUP lentos ypatingai tinka bangose. Formos dėka jos yra stabilios ir lengvai valdomos, nepaisant santykinai mažo jos dydžio. Puikiausios lentos vaikams ir irkluotojams, šiame sporte žengiantiems pirmuosius žingsnius.

  Kaina 578,00 €

  Nėra sandėlyje

 6. Lazda Jarvinen NW Training plus
  Lazda Jarvinen NW Training plus
  Puikios kokybės nereguliuojamo ilgio kokybiškos šiaurietiško ėjimo lazdos, turinčios 10 proc. anglies pluošto. Galimi keli ilgiai.

  Kaina 22,50 €

  Nėra sandėlyje

 7. Miegmaišis Micropak 600
  Miegmaišis Micropak 600
  Puikios kokybės ypač kompaktiškas, labai lengvas vasarinis miegmaišis. Miegmaišio matmenys: 210 x 78 cm.

  Kaina 49,50 €

  Nėra sandėlyje

 8. Miegmaišis Micropak 600D
  Miegmaišis Micropak 600D
  Puikios kokybės pūkinis, lengvas miegmaišis.

  Kaina 81,00 €

  Nėra sandėlyje

 9. Palapinė Family 4
  Palapinė Family 4
  Puikios kokybės angaro formos šeimyninė palapinė su 2 atskirom miegojimo patalpom.

  Kaina 229,38 €

  Nėra sandėlyje

 10. Palapinė Family 6
  Palapinė Family 6
  Puikios kokybės angaro formos šeimyninė palapinė su 3 atskirom miegojimo patalpom.

  Kaina 286,72 €

  Nėra sandėlyje

 11. Palapinė Isis 4
  Palapinė Isis 4
  Puikios kokybės lengvai pastatoma, laiko patikrintos konstrukcijos palapinė.

  Kaina 90,00 €

  Nėra sandėlyje

 12. Palapinė Pinguin Arris
  Palapinė Pinguin Arris
  Ypač lengva dvivietė palapinė. Arris palapinė buvo sukurta, kad atitiktų keliautojų dviračiais ir mėgstančių žygius su minimaliu inventoriumi poreikius. Arris puikiai tiks tiems, kas ieško lengvos, greitai pastatomos ir tuo pačiu pakankamai erdvios palapinės.
  Karkasas iš diuraliuminio, grindys nailoninės su 10000mm pralaidumu, o išorinio tento pralaidumas – 4000 mm.

  Kaina 154,95 €

  Nėra sandėlyje

Prekės nuo 1 iki 12 iš21

puslapyje
Puslapis:
 1. 1
 2. 2

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka