Sveiki, Jūs patekote į specializuotą sporto prekių parduotuvę 4sport.lt

4sport.lt

Turizmas

Čia jus galite rasti palapines, miegmaišius, kilimėlius, antklodes, tentus, kėdes ir lovas.

Prekės nuo 1 iki 12 iš15

puslapyje
Puslapis:
 1. 1
 2. 2

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka
 1. Baidarė Sit-on-top Bilbao
  Baidarė Sit-on-top Bilbao
  Apžvalginis plaukiojimas, sportinis irklavimas, kelionės su vaikais, povandeninė medžioklė.

  BIC Sport Bilbao yra universali baidarė, kuri tiks tiek pradedantiems, tiek patyrusiems baidarių sporto mėgėjams.

  Kuo beužsiimtumėt: sportiniu irklavimu, maloniu apžvalginiu plaukiojimu, nardymu, ar tiesiog norėdami smagiai pairkluoti su vaikais, dėl šios baidarės konstrukcijos ir kokybės visa tai bus lengva ir patogu. Aptaki baidarės forma plaukimui suteikia grakštumo ir lengvumo, o kokybiškų papildomų aksesuarų ir tam pritaikytos baidarės korpuso formos dėka, galėsite sutalpinti ir stabiliai bei saugiai gabenti daug mantos.

  Dėl baidarės dydžio ir sumažinto svorio bus patogu ją laikyti ir transportuoti.
  Galimos spalvos: Mėlyna; Geltona

  Kaina 549,95 €

  Nėra sandėlyje

 2. Baidarė Sit-on-top Kalao
  Baidarė Sit-on-top Kalao
  Šeimyninės išvykos su vaikais/Stovyklavimas su nakvyne/Plaukimas baidare su varikliu

  Kalao yra tikra 4x4 baidarių pasaulyje. Šią baidarę vienodai lengvai suvaldysite tiek jūroje, tiek upėje, puikiai praleisite laiką, smagiai pažvejosite, nes tai baidarė, skirta nuotykių mėgėjams. Kalao kaip ir visose kitose BIC Sport baidarėse yra įdiegtų naujovių. Grakšti, stabili baidarės korpuso konstrukcija užtikrins, kad dviejų suaugusiųjų ir dviejų vaikų komanda galėtų saugiai ir patogiai plaukioti. Ir tai yra vienintelė tikra, 3 suaugusiems skirta baidarė, kurią šiandien galite rasti „Sit-on-Top“ baidarių rinkoje. Baidarė Kalao suderina senovinio tipo šeimyninės kanojos talpumą su „Sit-on-Top“ baidarės saugumu!

  Kitas šios baidarės privalumas- galite papildomai įsigyti šiai baidarei pritaikomą elektrinį variklį. Plokščias korpusas garantuoja stabilumą, be to užtikrina, kad į baidarės vidų paklius mažai vandens. Su Kalao galėsite nuplaukti beveik visur. Kuriant šios baidarės konstrukciją, ypatingas dėmesys buvo skirtas vietai kelionės daiktams susidėti, taip pat pačios baidarės transportavimo patogumui. Baidarės variantas, skirtas žvejybai, turi daugybę papildomos įrangos detalių: 4 meškerių laikikliai, 2 didelės vandeniui nepralaidžios dėžės, daug vietos daiktams pasidėti.

  Kaina 739,95 €

  Nėra sandėlyje

 3. Baidarė Sit-on-top Ouassou
  Baidarė Sit-on-top Ouassou
  Irklavimui upėse, pakrančių vandenyse, paplūdimio malonumams ir slydimui bangomis

  BIC Ouassou - įvairiapusiška, išties plataus naudojimo baidarė, skirta pramogoms. Dėl savo išskirtinio slydimo vandens paviršiumi, manevringumo, lengvo valdymo, Ouassou yra ideali baidarė paplūdimio ir sraunių upių malonumams.

  Rankenos, esančios abejose baidarės galuose, padės jums išlaikyti baidarę ir lengvai pasiekti denį. Su Oussou lengvai įveiksite vėją, patogiai slysite bangomis, Jautrus ir greitas mentelės formos baidarės korpusas kiek primena ilgąsias banglentes ir rodeo baidares. Nedidelis kilis ir šoninės kreipiančiosios suteikia baidarei kryptingumo, stabilumo ir palengvina jos valdymą. Papildomai įsigyjamas keliadiržis leis jums jaustis užtikrintai netgi „baltame vandenyje" ar esant didelėms bangoms. Dėl savo kompatiškos formos ir nedidelioo svorio Ouassou baidarė yra manevringa, ją lengva transportuoti ir paprasta laikyti.
  Galimos spalvos: Geltona; Raudona.

  Kaina 379,95 €

  Nėra sandėlyje

 4. Baidarė Sit-on-top Trinindad
  Baidarė Sit-on-top Trinindad
  Lengvesnė / Stipresnė / Ekonomiškesnė / Plaukimas baidare su varikliu

  Trinidad baidarė sukurta specialiai laisvalaikio išvykoms: ji kompaktiška, universali ir stabili, puikiai tinkama bet kokiose situacijose, telpa du suaugę žmonės. Kai esate išvykoje su šeima, ergonomiškos sėdynės ir stabilumas – tai viskas, ko reikia saugumui plaukiojant toliau nuo paplūdimio užtikrinti. Rimtiems irkluotojams ir vandens tyrinėtojams patiks vienos ar dviejų vietų baidarės su ypač maža grimzle, specialaus dizaino ir daug vietos galinėje dalyje turinčios baidarės, kuriomis nuplauksite kur panorėję, kada panorėję ir kaip norite greitai.
  Žvejybai skirtos baidarės versijos gaminamos su spec. priedais ir tokios korpuso formos, kad kiekviena žvejybinė išvyka būtų sėkminga. Be to, Trinidad baidarėse gali būti montuojamas elektros variklis, suteiksiantis dar daugiau galimybių.

  Kaina 549,95 €

  Nėra sandėlyje

 5. Burlentė Lenta TECHNO 133
  Burlentė Lenta TECHNO 133
  Nori greičio? 33,7 mazgo pagal GPS chronomeražą.

  Su „Techno 133“ galite lengvai ir greitai, netgi labai greitai buriuoti. Tai puikios emocijos bet kokiomis sąlygomis – patirkite malonumą buriuodami vidutinio ir stipraus vėjo sąlygomis. „Techno 133“ – universali ir įvairiapusiška buriavimo priemonė, galinti tapti vienintele laisvo stiliaus buriavimo burlente jūsų garaže.

  Kaina 1.052,77 €

  Nėra sandėlyje

 6. Burlentė Lenta TECHNO 148
  Burlentė Lenta TECHNO 148
  Tai puikus pasirinkimas pradedantiems mažesnio svorio burlentininkams. Burlentės „Techno 148“ – puikus ginklas buriuoti pučiant nedideliam arba vidutiniam vėjui. Ji nepriekaištingai akceleruoja, išlaiko greitį, lengvai valdoma – dėl to yra viena geriausių savo kategorijoje.

  Kaina 1.053,35 €

  Nėra sandėlyje

 7. Burlentė Lenta TECHNO 160
  Burlentė Lenta TECHNO 160
  Universali pramoginė burlentė.

  Tikra pramoga. Greitai pradeda glisuoti ir ypač gera pučiant silpnam vėjui. Šios burlentės idealiai tinka bet kokio dydžio, svorio, meistriškumo buriuotojui, kurio tikslas – pagerinti profesionalumo lygį.

  Kaina 1.053,35 €

  Nėra sandėlyje

 8. Irklas baidarėms Beach
  Irklas baidarėms Beach
  Asimetrinis irklas, puikiai tinkantis pradedantiesiems. Paprastos ir kompaktiškos irklo mentės leidžia lengvai irkluoti bei nereikalauja daug fizinių jėgų. Labai mažas vandens nutekėjimas.

  Galimi keli ilgiai.

  Kaina nuo 28,67 €

  Nėra sandėlyje

 9. Irklas baidarėms Soft-Grip
  Irklas baidarėms Soft-Grip
  Naujos asimetriškos irklo mentės yra pritvirtintos prie patogaus, minkštu paviršiumi koto. Pats kotas pagamintas iš aliuminio. Su šiuo irklu bus lengviau irkluoti ilgose distancijose ir ilgalaikėse turistinėse išvykose. Dėl pailgų ir plonų irklo menčių daug lengviau irkluoti vėjuotu oru, banguotame vandenyje. Irklas turi apsauginius skydelius, neleidžiančius nutekėti vandeniui ant rankų.

  Galimi keli ilgiai.

  Kaina nuo 57,63 €

  Nėra sandėlyje

 10. Irklentė Classic SUP Wood 12'0"
  Irklentė Classic SUP Wood 12'0"
  Laiko patikrintos, patikimos Classic serijos gaminiai džiugina tiek estetiškai patrauklia, patvaria bambuko medienos konstrukcija, tiek tradicine long board išvaizda. Nors šios lentos puikiai tinka plaukiojimui ramiu vandens paviršiumi, ant jų smagiai irkluosite esant nedidelėms bangoms bet kokiomis sąlygomis. Šių lentų forma su neilgu priekiu ir užpakaliniu peleku daro jas lengvai kontroliuojamas ir manevringas serfingo zonose, irkluojant bei lengvai nustatant kryptį vidutinio lygio ramiame vandenyje. Visos Classic serijos lentos turi stiklo pluošto vidurinį peleką ir aukščiausios klasės EVA dangą Jūsų patogumui.

  Kaina 1.207,43 €

  Nėra sandėlyje

 11. Keliadiržis
  Keliadiržis
  Naudojami poromis.
  Stori ir ergonomiški keliadiržiai su putų paminkštinimu. Juos lengva prisitaikyti taip, kad galėtumėte maksimaliai kontroliuoti baidarę bangose ar "baltajame" vandenyje.

  Kaina 16,95 €

  Nėra sandėlyje

 12. Lazda Jarvinen NW Active plus
  Lazda Jarvinen NW Active plus
  Puikios kokybės nereguliuojamo ilgio kokybiškos šiaurietiško ėjimo lazdos, turinčios 10 proc. anglies pluošto Galimi keli ilgiai.

  Kaina 24,30 €

  Nėra sandėlyje

Prekės nuo 1 iki 12 iš15

puslapyje
Puslapis:
 1. 1
 2. 2

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka