Sveiki, Jūs patekote į specializuotą sporto prekių parduotuvę 4sport.lt

4sport.lt

Vaikščiojimo takelis XIAOMI Walking A1 PRO

Trumpas aprašymas

Tikra naujovė 2019-2020 metams, ypač kompaktiškas Xiaomi „WalkingPad“ A1 PRO vaikščiojimo takelis pasižymi protingu ir ypač plokščiu dizainu.

Pristatymo terminas: 1-3d.d

Prekės kodas: NN/A1PRO

Įprasta kaina: 608,95 €

Akcijinė kaina: 548,95 €Vaikščiojimo takelis XIAOMI Walking A1 PRO

Norėdami padidinti - paspauskite du kartus

Mažinti
Didinti

Daugiau vaizdų

Tikra naujovė 2019-2020 metams, ypač kompaktiškas Xiaomi „WalkingPad“ A1 PRO vaikščiojimo takelis pasižymi protingu ir ypač plokščiu dizainu.
Patentuota dvigubo sulankstymo sistema ir priimti novatoriški aukštųjų technologijų sprendimai daro ją išskirtinę pretenzingai visuomenei. Be galo spalvingi ir dėl madingų spalvų - nuo mineralinės pilkos iki moteriškos rožinio atspalvio. Treniruoklis tinkantis įvairiems vartotojams, turintiems vis mažesnes namų erdves ir ypatingą dėmesį skiriant dizainui, kuris tampa baldų elementu.

 

Unikalus „WalkingPad“ dizainas, sukurdamas novatorišką ir modernų vaizdą. Speciali IML technologija („Mould Labelling“), paprastai naudojama dizaino elektronikos ir išmaniųjų telefonų pasaulyje, pirmą kartą taikoma kūno rengybos įrankiui, norint išgauti ryškų metalinį paviršių, papildant satino apdaila. Dėl šių novatoriškų funkcijų „WalkingPad“ yra baldas ir dizainas, galintis puikiai integruotis į bet kokią namų aplinką.
Rėmas - lengvas, tvirtos konstrukcijos, aliuminio lydinio rėmas yra lengvas, bet stiprus. WalkingPad“ rėmas pagamintas iš aliuminio lydinio, kad būtų galima maksimaliai panaudoti šios medžiagos vientisumą, galią ir stiprumą. Aliuminio lydinys yra neįtikėtinai tvirtas, bet kartu lengvas. Pasirinkus šią medžiagą lengva perkelti ir laikyti „WalkingPad“ treniruoklį.
Dėl „WalkingPad“ vietos taupymo projekto bėgimo paviršius yra tik 57 mm nuo žemės paviršiaus. Sumažinus laiptelio aukštį, sumažėja ir atsitiktinio kritimo rizika. Kompaktiškas dizainas ir mažiausias aukštis nuo grindų pašalina „garso dėžės“ efektą, todėl treniruotės tampa tylesnės ir atpalaiduojančios.

 

Prisijunkite prie „WalkingPad“ programos, įrašyti treniruotės duomenis ir valdyti „WalkingPad“. Keli vartotojo ID, automatinis programinės aparatinės įrangos atnaujinimas, automatinis budėjimo režimas, juostos priežiūros vadovas ir vaiko saugos užraktas, tai yra tik keletas „WalkingPad“ programos funkcijų, suderinamumas su „iOS“ ir „Android“ sistemomis.
M režimas - galite valdyti „WalkingPad“ su nuotolinio valdymo pultu arba automatiniiu režimu - su pritaikomu greičio valdymo sistema, „WalkingPad“ prisitaiko iš karto su pagreičiu, lėtėjimu ar pastoviu greičiu. 

Paskirtis     Skirtas namų vartotojui
Variklis 1/2 (Pikinė galia) HP DC
Greitis 0,5 - 6,0 Km/h su greitėjimu 0,5 km/h
Bėgimo plokštuma 430 x 1200 mm - diržo storis 1,4 mm su didelio tankio poliesterio sluoksniu su ultra lygiu paviršiumi
Programos                                                                                Prisijunkite prie „WalkingPad“ programos, galite nustatyti suasmenintas nuostatas, įrašyti treniruotės duomenis ir valdyti „WalkingPad“. Keli vartotojo ID, automatinis programinės aparatinės įrangos atnaujinimas, automatinis budėjimo režimas, juostos priežiūros vadovas ir vaiko saugos užraktas, tai yra tik keletas „WalkingPad“ programos funkcijų, viskas suderinama su „iOS“ ir „Android“ sistemomis.
Funkcijos Greitis, kalorijos, atstumas, žingsniai, laikas
Maksimalus vartotojo svoris    100 Kg
Ritinio dydis priekiniai ø36 mm - galiniai ø36 mm
Svoris 28 Kg
Treniruoklio  matmenys 1432 x 547 x 129 mm
Sulankstyto matmenys 522 x 547 x 129 mm (patentuota dviguba sulankstymo sistema)
Spalva Rose
Rėmas „WalkingPad“ rėmas pagamintas iš aliuminio lydinio, kad būtų galima maksimaliai panaudoti šios medžiagos vientisumą, galią ir stiprumą.
Svoris su pakuote 31 Kg
Pakuotės matmenys 900 x 640 x 195 mm
Atitinka standartus CE-ROHS-EN957
Garantija 24 mėnesiai

 

 

 

Prekės kodas NN/A1PRO
Gamintojas XIAOMI
Spalva Juoda
Pristatymas 1-3d.d