Sveiki, Jūs patekote į specializuotą sporto prekių parduotuvę 4sport.lt

4sport.lt

Maisto papildai

Maisto papildai, proteinas, vitaminai vyrams ir moterims, papildai lieknėjimui, sanariams ir kiti maisto papildai internetu.

Prekės nuo 13 iki 24 iš38

puslapyje
Puslapis:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka
 1. Amino 1900 110/325tabl
  Amino 1900 110/325tabl
  AMINO 1900 (maisto papildas) - amino rūgščių kompleksas sudarytas iš trumposios grandinės (di ir tripeptidų) ir laisvosios formos amino rūgščių, tokiu būdu šios amino rūgštys pasisavinamos per pakankamai trumpą laiką, kas lemia padidėjusį anabolinį efektą, greitesnį išsekusio raumens atsigavimą.

  Kaina nuo 14,19 €

 2. Daily Caps
  Daily Caps
  Aukščiausios kokybės natūralių multivitaminų ir mineralų kompleksas. Šis kompleksas pasižymi tuo, jog lėtai tirpdamas žarnyne jis atpalaiduoja mikrodozes vitaminų bei mineralų, kas garantuoja jų puikų pasisavinimmą

  Kaina 15,93 €

 3. Tribulus PRO
  Tribulus PRO
  Rytų Europoje jau seniai žinoma apie „slaptą“ gerai veikiantį papildą. Pagalvokite, pavyzdžiui, apie androstedioną. Tai buvo gerai saugoma paslaptis daugiau kaip 30 metų. To augalo pavadinimas – gulsčioji ragužė (tribulus terrestris). Natūraliai augantis Bulgarijoje, šis augalas turi fitocheminių elementų, naudingų kiekvienam kultūristui ar jėgos sporto atletui. Kas tai per fitocheminiai elementai? Steroidiniai saponinai. Šie steroidiniai saponinai, esantys gulsčiojoje ragužėje (tribulus terrestris), padėjo pasaulinio lygio Bulgarų sunkumų kilnotojams siekti pasaulio rekordų. Tyrimais Europoje įrodyta, kad gulsčioji ragužė (tribulus terrestris) gali padidinti testosterono gamybą iki 30 % jau per 5 dienas. Mokslininkai tiki, kad gulsčiosios ragužės (tribulus terrestris) steroidiniai saponinai turi stimuliuojantį efektą liuteinizuojančiam hormonui (LH), kuris lemia testosterono gamybą.

  Kaina 17,09 €

 4. 100% Beef Aminos
  100% Beef Aminos
  100% Beef Aminos - tai aukščiausios kokybės jautienos aminorūgščių mišinys, išgautas iš aukščiausios kokybės jautienos baltymų izoliatų, jautienos albumino koncentrato ir jautienos kepenų. Kiekvienos tabletės sudėtyje yra visas spektras smarkiai koncentruotų aminorūgščių bei kitų būtinų maistinių medžiagų. Kiekviena porcija yra puikiausias aminorūgščių šaltinis, išgautas tik iš aukščiausios kokybės jautienos. 100% Beef Aminos vartojimas su kiekvienu maistu ženkliai padidins jūsų kasdien suvartojamų aminorūgščių kiekį. Šios aminorūgštys suteiks jautienos anabolinį potencialą, padės auginti raumenų masę. Tai puikus būdas gauti visus jautienos privalumus, be jokių nepageidaujamų mėsos trūkumų, tokių kaip didelis riebalų kiekis.

  Kaina 17,38 €

 5. Fat Burners
  Fat Burners
  Tai bazinis svorio korekcijos produktas, kuriame suderintos visos pagrindinės medžiagos, kurios buvo moksliškai patvirtintos kaip veiksmingos (Burke 2007). Jame nėra dirbtinių stimuliatorių, tokių kaip kofeinas ar sinefrinas, todėl jis tinkamas žmonėms besibaiminantiems dėl aukšto kraujo spaudimo. Pagrindinis jo veikimo mechanizmas – skatinti riebiųjų rūgščių naudojimą kaip energetinį vienetą aerobinio krūvio metu. Dėl tos pačios priežasties šis produktas puikiai tinka dviračių, triatlono ar ilgų nuotolių bėgimo sporto šakų atletams.


  Kaina 18,83 €

 6. Amino 2700 120/350/700 tabl
  Amino 2700 120/350/700 tabl
  AMINO 2700 (maisto papildas) - aukštos kokybės prailginto pasisavinimo laisvos formos amino rūgštys su peptidais. AMINO 2700 tai ką galima būtų vadinti esminiu, baziniu amino rūgščių kompleksu. Tai jau laiko patikrintas poveikis bei kokybė. Lėtas šių amino rūgščių išsiskyrimas į kraują lemia tai, jog jūs būsite aprūpintas reikiamu kiekiu esminių baltymų ilgesnį laiką.

  Kaina nuo 18,83 €

 7. Natural Sterol Complex 90 tab/180 tab.
  Natural Sterol Complex 90 tab/180 tab.
  NATURAL STEROL COMPLEX - tai augalinių sterolių ir adaptogenų kompleksas.

  Kaina nuo 19,69 €

 8. Uni Liver
  Uni Liver
  Bet kuri šeimininkė žino – valgyti kepenis yra naudinga. Kepenų ir kitų organų ekstraktų naudojimas maistui ir medicinoje buvo žinomas jau nuo seniausių laikų. Egipto, Graikijos, Romos civilizacijų klestėjimo metu šių organų naudojimas medicinoje buvo ypatingai ištobulintas.

  Šiais laikais taip išsivysčius eksperimentinei medicinai ir patobulėjus diagnostinei technikai, gyvūnų organų naudojimas įgauna naują pagreitį.

  Kaina 19,98 €

 9. Inosine 500
  Inosine 500
  Tarptautinis pavadinimas: hipoxantine ribozide, sinonimai – Riboksin, Inosie-F. Priklauso metabolizmą gerinančių priemonių grupei.


  Kaina 19,98 €

 10. Gain Fast 3100 1,157/2,312/4,536kg
  Gain Fast 3100 1,157/2,312/4,536kg
  Kartais mūsų klausia – „ar turite kažką panašaus į Gain Fast, o gal yra kitokių, bet panašių produktų?“ Atsakymas – ne, tokio tipo produkto, su tokia sudėtimi rinkoje iki šiol tikrai nėra!

  Kaina nuo 19,98 €

 11. ZMA PRO
  ZMA PRO
  ZMA yra vienintelis nesteroidinis, visiškai natūralus maisto papildas, kurio veikimas 100% kliniškai įrodytas. ZMA kelia testosterono lygį ir didina jėgą bei padeda kūnui išlikti anabolinėje būsenoje, taip didindamas liesą raumenų masę. Universal kompanija naudoja tik gryniausią patentais apsaugotą ingredientą ZMA, kuris, remiantis mokslininkų išvadomis, 2,5 karto stipresnis ir geriau veikiantis nei placebo.

  Kaina 20,56 €

  Nėra sandėlyje

 12. Creatine Chews
  Creatine Chews
  Jums patinka kreatinas, bet nepatogu jį naudoti? Užtrukote darbe, o reikia važiuoti į sporto salę. Ką daryti? Įsigykite Creatine Chews. Creatine Chews yra mažos, kompaktiškos tabletės, kurias patogu nešiotis. Kiekvienoje porcijoje yra 5 g gryno kreatino monohidrato kartu su GlycoCarb kompleksu – naujausia angliavandenių formule, kuri labai pagerina kreatino pasisavinimą.

  Kaina 20,56 €

Prekės nuo 13 iki 24 iš38

puslapyje
Puslapis:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka