Sveiki, Jūs patekote į specializuotą sporto prekių parduotuvę 4sport.lt

4sport.lt

Turizmas

Čia jus galite rasti palapines, miegmaišius, kilimėlius, antklodes, tentus, kėdes ir lovas.

Prekės nuo 13 iki 24 iš140

puslapyje
Puslapis:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka
 1. Baidarė Sit-on-top Tobago
  Baidarė Sit-on-top Tobago
  Ideali irklavimui dviese, sportiniam plaukiojimui, šeimos išvykoms.

  BIC Tobago yra universali baidarė visai šeimai. Dėka ergonomiškai įrengtų jos sėdynių, gerai apgalvotos konstrukcijos galėsite pasirinkti keliese norite plaukti baidare. Galite irkluoti vienas, su vienu ar dviem vaikais, o gal plauks du suaugusieji ir vaikas? Grakščios baidarės korpuso linijos reiškia, kad Tobago tinka ir sportiniam plaukiojimui. Belieka pasirinkti komandą, su kuria norite saugiai ir patogiai plaukti. Įsitikinsite patys, jog Tobago smagi, stabili ir saugi baidarė.

  Kaina 699,95 €

  Nėra sandėlyje

 2. Baidarė Sit-on-top Trinindad
  Baidarė Sit-on-top Trinindad
  Lengvesnė / Stipresnė / Ekonomiškesnė / Plaukimas baidare su varikliu

  Trinidad baidarė sukurta specialiai laisvalaikio išvykoms: ji kompaktiška, universali ir stabili, puikiai tinkama bet kokiose situacijose, telpa du suaugę žmonės. Kai esate išvykoje su šeima, ergonomiškos sėdynės ir stabilumas – tai viskas, ko reikia saugumui plaukiojant toliau nuo paplūdimio užtikrinti. Rimtiems irkluotojams ir vandens tyrinėtojams patiks vienos ar dviejų vietų baidarės su ypač maža grimzle, specialaus dizaino ir daug vietos galinėje dalyje turinčios baidarės, kuriomis nuplauksite kur panorėję, kada panorėję ir kaip norite greitai.
  Žvejybai skirtos baidarės versijos gaminamos su spec. priedais ir tokios korpuso formos, kad kiekviena žvejybinė išvyka būtų sėkminga. Be to, Trinidad baidarėse gali būti montuojamas elektros variklis, suteiksiantis dar daugiau galimybių.

  Kaina 549,95 €

  Nėra sandėlyje

 3. Baidarė Trinidad Fishing
  Baidarė Trinidad Fishing
  Žvejyba iš baidarių - greitai populiarėjanti pramoga pastaraisias metais. Baidarę lengva atsigabenti į krantą ir ja išplaukti į žvejybą. Su baidare galite vykti į žvejybą kur ir kada norite, vienas ar su draugais. Maskuojančios baidarės spalvos leidžia susilieti su aplinka. Galinė daiktadežėje lengvai galite sutalpinti papildomą mantą. Stabilios ir greitos Fishing serijos baidarės leis jums greitai nusigauti į geriausias žvejybos vietas, net ir pačias sekliausias.

  Kompaktiška, tačiau plati, Trinidad baidarė yra skirta dviems žmonėms. Tai labai stabili baidarė, skirtas vieno ar dviejų žmonių žvejybos pramogoms. Kaip ir Kalao, ji turi daug vietos žvejybos įrangai transportuoti. Gali būti eksploatuojama su nedideliu elektriniu varikliu.

  Kaina 689,95 €

  Nėra sandėlyje

 4. Baidarė Yakka 120
  Baidarė Yakka 120
  Turistinės iškylos / Pasiplaukiojimai pakrante

  Yakka 120 baidarė yra naujoviška tiek savo koncepcija, tiek konstrukcija. Turėdama standų korpusą ir minkštą denį ši baidarė yra tikrai funkcionali ir greitai taps Jūsų neatskiriama nuotykių vandenyje partnere.
  Yakka baidarę plaukimui paruošite vos per keletą minučių: tik išskleiskite korpuso dalis ir pripūskite šonus.
  Jei norite sulankstyti baidarę atgal, Jums tereikia išleisti orą iš šonų ir sulenkti korpusą. Sudėtos baidarės matmenys tėra 1.50 m x 76 cm, o pripučiama baidarės dalis turi patvarų apsauginį sluoksnį, pagamintą iš PVC medžiagos.
  Yakka 120 yra nauja koncepcija ir konstrukcija, leidžianti mėgautis irklavimu kiekvienam.

  Kaina 741,14 €

  Nėra sandėlyje

 5. Baidarių nugaros atrama Deluxe Fishing
  Baidarių nugaros atrama Deluxe Fishing
  Stora ergonomiška atrama nugarai su putų paminkštinimu. Yra užpakalinė kišenė ir du meškerių laikikliai. Jūsų patogumui gaminant naudotas neoprenas.

  Kaina 119,95 €

  Nėra sandėlyje

 6. Baidarių nugaros atrama Power
  Baidarių nugaros atrama Power
  Nugaros atlošas su putų paminkštinimu apatinei nugaros daliai suteiks daugiau patogumo. Lengvai reguliuojama

  Kaina 39,95 €

  Nėra sandėlyje

 7. Baidarių nugaros atrama Standard
  Baidarių nugaros atrama Standard
  Sėdynė su putų paminkštinimu ir atlošas - komfortas ir pagalba Jūsų nugarai. Lengvai pritaikoma.

  Kaina 57,95 €

  Nėra sandėlyje

 8. Burė baidarei
  Burė baidarei
  Battened burė padėti srieti kartu su vėju. Galima naudoti tiesiog "for fun" arba ilgu distancijų nuotikiams su baidarėmis, greitas montavimas ir išmontavimas. Tinka visoms Sit-in ir Sit-on-top modelio baidarėms. Automatinis galios ribotuvas dėl lanksčios struktūros.

  Burių plotas: 1.2 m².
  Vėjo diapazonas: 3 - 18 mazgų. Naudojama pavėjui tik iki 45 °.

  Kaina 74,95 €

  Nėra sandėlyje

 9. Burlentė Lenta BEACH 175D
  Burlentė Lenta BEACH 175D
  Puikus sprendimas jauduliui ir stabilumui.

  Beach 175D puikus pasirinkimas vidutinio svorio pradedantiesiems. Ganėtinai ilga burlentė puikiai slysta pučiant silpnesniam vėjui, bet tuo pačiu ir labai manevringa.

  Dėka savo stabilumo pradedantiesiems skirtos burlentės paskutiniu metu labai išpopuliarėjo. Atsižvelgiant į pakankamai didelį joms tenkantį krūvį lentos pasirodo šiek tiek per silpnos. Ragaduodami į rinkos poreikius BIC Windsurf pristato naują burlenčių kategoriją pavadintą «Beach».

  Kaina 877,26 €

  Nėra sandėlyje

 10. Burlentė Lenta BEACH 225D
  Burlentė Lenta BEACH 225D
  Beach 225D: Mokykis ir tobulėk

  Paprasčiausiai naudojama iš Beach burlenčių. Ji tiks sunkesniems pradedantiesiems ieškantiems stabilios burlentės tinkamos mokytis esant stipresniems vėjams.

  Dėka savo stabilumo pradedantiesiems skirtos burlentės paskutiniu metu labai išpopuliarėjo. Atsižvelgiant į pakankamai didelį joms tenkantį krūvį lentos pasirodo šiek tiek per silpnos. Ragaduodami į rinkos poreikius BIC Windsurf pristato naują kategoriją pavadintą Beach.

  Kaina 936,63 €

  Nėra sandėlyje

 11. Burlentė Lenta CORE 160D
  Burlentė Lenta CORE 160D
  Norite pajusti tikrą malonumą? „Core 160“ - bangas skrodžianti net esant silpnam vėjui, tiesiog ideali buriuoti esant silpnam ar vidutinio stiprumo vėjui. Burlentė tinkama lengvesniems pradedantiems burlentininkams, kurių tikslas – mokytis ir greitai tobulėti. Taip pat tinkama ir sunkesniems buriuotojams praktikuojantiems fiziškai aktyvesnį buriavimo stilių. Priešvėjiniam plaukimui turi ištraukiamą kilį. Stebinamai universali burlentė.

  Kaina 1.052,77 €

  Nėra sandėlyje

 12. Burlentė Lenta CORE 293D
  Burlentė Lenta CORE 293D
  Didelio tūrio, labai stabili su įmontuotu kiliu, Core 293D tinkamiausia sunkesniems pradedantiems buriuotojams norintiems mokytis ir tobulėti lengvai ir greitai. Pučiant lengvam vėjeliui, dėl įspūdingo ilgio, ji lengvai sklendžia, dėl ko puikiai tinka plaukioti palei pakrantę. Vėjui pakilus "Core 293D" virsta tikrai smagia lenta tikrai tinkama mokytis glisuoti, buriuoti laikant kojas kojakilpėse, apsisukti plaukiant prieš vėją. Nuostabi lenta visai šeimai.

  Kaina 1.111,85 €

  Nėra sandėlyje

Prekės nuo 13 iki 24 iš140

puslapyje
Puslapis:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Sąrašas  Tinklelis 

Mažėjančia tvarka